@vladi_putin:

Nie warto. W transporcie nie zarabia się na jeżdżeniu czy wynajmowaniu XDDD
Dlatego Janusze, którzy uzbierali na swojego tira tak narzekają - czy jacyś "ynwestorzy"; pewnie słyszałeś coś takiego....

Transport się nie opłaca! :)
  • Odpowiedz