Cześć Mirki, pytanie mam. Firma odmawia zapłaty za fracht ponieważ CMR nie było neutralne mimo wyraźnej info w zleceniu. Czy ma wogole do tego prawo? Warto się sądzić? W zleceniu wpisali że jeśli CMR nie zostaną zneutralizowane, nie dostaniemy kasy

#spedycja
#transport
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@Marellion masz ładunek z Berlina do Paryża powiedzmy. Ładujesz w Berlinie, ale miejsce dostawy na CmR wpisujesz np. Frankfurt. O Paryżu na załadunku nic nie wspominasz. Ostatecznie jedziesz na Paryż i po drodze wypisujesz CMR z Frankfurt na Paryż. Na rozładunku dajesz tylko CmR Frankfurt Paryż a ta poprzednia chowasz.
  • Odpowiedz
@NAIZDUP: bus to raczej pojazd przeznaczony do transportu osób.
Pisz, że dostawczakiem do 3.5 t. Jeśli dniówka oznacza 8 godzin to tak bardziej polecałbym 250 zł netto. No chyba, że zależy Ci na kasie to bierz to. Dużo osób teraz chętnych na takie kursy (prawko kat B ma mnóstwo osób), bo o wiele lepiej niż życie kuriera za w sumie takie same grosze, a trzeba z---------ć nieźle. Dodatkowo jeśli lubisz
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jutro pierwszy dzień po 3 tygodniowym urlopie, mam nadzieje ze trans i timo pełne dobrych ładunków co bym sie nie musiał za bardzo denerwować ( ͡º ͜ʖ͡º)
#spedycja #transport
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Cześć, jestem na pierwszym roku studiów logistyczych.Słyszałem, że nie można ich "przespać" i najlepiej robić zaocznie,albo po czasie przenieść się na takowy tryb,bo całości stacjonarnie nie warto.Tak więc,czego się uczyć (oprócz angielskiego,no i innych języków) żeby dostać pracę w czymś związanym z logistyką? Kiedy jest najlepszy czas żeby zmienić tryb? Na co najlepiej się ukierunkowywać?

#transport #logistyka

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach