@H_e_j_o: to świadczy o niskiej samoocenie, niedowartościowaniu, podświadomej słabości samca. Widać kompleksy i próbowanie ich maskować za pomocą zdobywania kobiet. Do tego dochodzi nie radzenie sobie z zazdrością i kontrolowanie i ograniczanie kobiety. Większość takich facetów pewnie rekompensuje sobie w taki sposób nieudane życie związkowe, jego brak albo przespanie najlepszych lat na związki oraz zazdrość o powodzenie lepszych facetów.
  • Odpowiedz
@H_e_j_o: Pamiętaj, że u jakieś części tych facetów mizoginiczne zachowania odpaliły poprzednie różowe, które wykorzystywały szczerość i zaangażowanie ich dla własnych zachcianek i kopnęły w doopę jak tylko zjawiał się ktoś lepszy zostawiając ich na tafli lodu. Po prostu stawiają na siebie i ze swojej perspektywy ich rozumiem.
  • Odpowiedz
  • 6
@Derpinardus kiedyś smieszkowalem po wybuchu wojny, że może napływ Ukrainek zmieni coś w sytuacji matrymonialnej na plus. Niestety okazało się że zmienił ale na dużo dużo gorsze i nie wiem z jakiego powodu.
  • Odpowiedz
@gorobei: no ale właśnie o to chodzi, ona i wszyscy inni wiedzą, że jest na portalu randkowym w celach kopulacyjnych ale, żeby ktoś nie myślał, że jest dupodajką tylko szanującą się kobietą to taki opis. Po 2 zboczone teksty to są od brzydkich od chadów to igraszki słowne przed penetracją hihihi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Jakieś opinie na temat tej aplikacji w porównaniu do tindera czy badoo? Warto to w ogóle instalować jeśli mieszka się w większym mieście lub okolicach?
Czy tak samo jak na tinderze czy badoo jest boost po założeniu konta? A potem naciąganie na premium?

#boo #tinder #badoo #podrywajzwykopem #randki
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@messindowski: problem nie jest w aplikacji (np jedna apka dobra a druga zla) tylko w kobietach - kobiety NIE sa wychowywane na dobre żony i matki oraz nie chca miec dzieci z przecietniakiem a szalec w lozku z przystojniakiem. Natura
  • Odpowiedz
Ale to poczekaj, bo pisałeś że nigdy nawet za rękę, to co ty z nią robiłeś przez 8 miesięcy? Zfriendzonowała cie czy nigdy sie nie odważyłeś jakoś zbliżyć?
  • Odpowiedz
@Jurekogorek23: napiszę ci tylko raz albo jesteś mega ułomny albo po prostu reklamujesz ta stronę przez ludzi takich jak ty rynek świń jest jaki jest zacznij używać mózgu chociaż trochę
  • Odpowiedz
#tinder #badoo #bumble #randki
Hej, czy jak zapraszacie dziewczynę na pierwsze spotkanie na spacer, to znaczy że wam się średnio podoba i dlatego nie chcecie inwenstować nawet złotówki, tylko zrobić darmową obczajkę, czy nie wygląda jak bazyl na żywo? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo to znak, że facet jest skąpy, skoro w ulewę i 2 stopnie proponuje spacer?
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
O co chodzi z tymi Julkami pozującymi na instagramie z jakimiś gruzami swoich, zazwyczaj, Sebków? Ja w życiu nawet nie miałem okazji porozmawiać z taką dziewczyną a jeżdże autem przy którym dostałaby pewnie szoku, że takie coś istnieje (nowe M3 Comp). To jakiś błąd w matrixie bo to ja powinienem się bujać z takimi Julkami. Liczę na wykopków w komentarzach #logikarozowychpaskow #podrywajzwykopem #tinder
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
O co chodzi z tymi Julkami pozującymi na inst...

źródło: IMG-5988

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach