Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wy robiac fake konta obchodzicie ta weryfikacje zdjecia ktora wyskakuje zazwyczaj w drugi dzien na #tinder ?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim A najlepsze jest to, że i tak gdzieś tam czai się typ, z którym ta osoba umówi się po trzech wiadomościach xd

Im dłużej musisz pisać, tym mocniej po prostu jesteś oceniany, czy nadajesz się do planowanej funkcji (dostarczyciela) i czy będzie w stanie cię tolerować.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 234
@ka-lol w wolnym tłumaczeniu - "obowiązuje kolejka, najpierw rozmawiam z tymi, którzy najbardziej mi się spodobali. Jeśli z nimi nie wyjdzie, to później możemy sprawdzić czy coś z tego będzie" :)
  • Odpowiedz
@ka-lol w zdecydowanej większości przypadków tak to właśnie działa. Niestety, faceci sami sobie są winni. Na takich portalach od lat wmawiają każdej napotkanej kobiecie, że jest piękna/wyjątkowa, nawet jeśli zdecydowanie nie jest, a one w końcu zaczynają wierzyć i ego wywala poza skalę.

Spora część używa apek randkowych tylko do podbudowania samooceny, nakarmienia potrzeby zebrania atencji.
  • Odpowiedz
Chcesz receptę na szczęście? Chcesz wiedzieć jak poznać swoją drugą połówkę? Już odpowiadam. Nie ma na to recepty ani wiedzy. Ludzie którzy są ze sobą bo chcą być ze sobą, po prostu ze sobą będą. Ludzie którzy chcą być z kimś kto jest z kimś, po prostu będą odrzuceni.

Jeżeli ktoś z kimś nie chce być, zawsze może to zakończyć a jeżeli tego nie robi, to oznacza że nie chce tego zrobić.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chcesz receptę na szczęście? Chcesz wiedzieć jak poznać swoją drugą połówkę?


@Notabene:
Mam lepszą receptę:
Siłownia - ciało w dobrym stanie, spięte finanse (oszczędności, praca zdalna, może swoja firma, swoje mieszkanie/dom), nauka języka i bilet do Azji.
  • Odpowiedz
@pawelososo: widziałem to na reddicie. On miał chyba trzy foty z rybą i jeszcze z jakimś wężem.

Z wędkarzami to są memy 😼

Mimo wszystko wpadało mu parę par tygodniowo. Żeby się tylko raz umówić przez 5 lat, to już nie kwestia profilu a nieogarnięcia
  • Odpowiedz
Da się jakoś zgarnąć matcha z osobą, która nie jest NPC w konwersacji? xD Tylko ja mam chyba takiego farta

#tinder
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Fjubens: Nie oczekiwałem, że w parę dni od założenia tego typu apki znajdę kogoś sensownego i jakoś spodziewałem się spotkania kilku NPC, bo tak to z kobietami bywa, ale to co tu się odjaniepawla przechodzi wszelkie oczekiwania.
  • Odpowiedz
Jak baba od roku truje mi dupę, że jestem bezrobotny i zamiast grać w gry powinienem znaleźć sobie robotę to czy mam do czynienia z toksycznym partnerem?

#zwiazki #pytaniedoeksperta #podrywajzwykopem #tinder #neet #logikarozowychpaskow #praca #pracbaza
serek_heterogenizowany - Jak baba od roku truje mi dupę, że jestem bezrobotny i zamia...

źródło: 1000029666

Pobierz

Czy to toksyczne zachowanie z jej strony?

  • Tak 69.3% (183)
  • Nie 30.7% (81)

Oddanych głosów: 264

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WiecznySingielprzed30: może to wynikać z faktu, że w pracach fizycznych jest więcej mężczyzn niż kobiet, a wiadomo, że człowiek po pracy fizycznej musi się umyć, natomiast jeśli cały dzień nie miał się okazji upocić, to podstawowa higiena mu wystarczy i może sobie odłożyć prysznic na dzień kolejny. Poza tym mężczyźni pocą się bardziej niż kobiety, więc i częściej czują potrzebę umycia się (chociaż z moich obserwacji w najbliższym otoczeniu to
  • Odpowiedz
@Fjubens:
Wy to chyba macie po 16 lat. W takim wieku ja też uważałem że liczy się najdrobniejszy szczegół urody, no inaczej nici z bycia atrakcyjnym.

Dojrzejecie do tego jak wam wyrosną włosy na jajach.
  • Odpowiedz