BÓG MA SWOICH ULUBIEŃCÓW.


@_Alessandro_: najśmieszniejsze, że im bardziej bóg się na kogoś wysrał upokarzając go genetycznie tym silniejszego będzie miał w nim wyznawcę xD
Wystarczy spojrzeć ilu jest katoli wśród przegrywów ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sebb89: po co gadasz z kimś z kim nie ma flow?

Match, krotka rozmowa, spotkanie, gada się fajnie idziemy dalej, nie to next. Po co tracisz czas, siły i zasoby na pisanie o dupie marynie z kimś kto nie jest tobą zainteresowany na tyle by prowadzić rozmowę xD
  • Odpowiedz
Jak zaczynacie się z kimś spotykać, to i tak siedzicie na #tinder i gadacie z innymi? Chodzi mi o początkowe etapy znajomości 2-3 spotkanie.


@KartofelZaglady21: Nie, bo to z reguły u mnie oznacza pisanie tego samego w wiadomościach po kilka razy, a to jest takie nudne i męczące, że żyć się odechciewa.
  • Odpowiedz
@Fjubens: szczerze mówiąc kiedy obserwuje matki i ojców to też wolałabym być ojcem. Te matki w 90% wychodzą niekorzystnie a jeszcze ludzie się czepiają czemu nie wyglądają tak jak przed porodem xd
Kiedyś na plaży była taka rodzinka i chyba znajomi wypominali tej matce że ma rozstępy na brzuchu bo pewnie o siebie nie dbała w ciąży aż nie wytrzymałam i powiedziałam im, że z takim brakiem wiedzy odnośnie ludzkiego
  • Odpowiedz
@ka-lol: rozstępy? Zwisająca skóra? Ogromna ilość zatrzymanej wody w organizmie? Rozstępy? Wypadające włosy i trądzik hormonalny? Hormony, które wywołują ogromny głód? Jak słucham takich niedojrzałych siuśków jak ty to tylko gruntuje się moje przekonanie
  • Odpowiedz