9/10 przypadków to pewnie koleżanki namawiają je, że to dobry pomysł. Sabotują się nawzajem, żeby pozbyć się konkurencji. Tak samo, jak doradzają innym kobietom, żeby ścięły włosy na krótko i przekonują je, że wyglądają pięknie. Albo piszą otyłej dziewczynie, że jest piękna.
Osobiście nie wierzę, że robią to świadomie. Myślę, że to raczej działa na poziomie podświadomości (biologi/natury) i nawet nie zastanawiają się nad tym.
@JanTrajbal2: Szczerze wam powiem, że kobieta wcześniej was zostawi, jeśli jej nie obronicie, niż wtedy, gdy ją zdradzicie. Jak ją zdradzisz i okaże się, że tamta jest ładniejsza od niej, to ona na pewno nigdzie nie odejdzie - obrazi się, wiadomo, ale przynajmniej nie zacznie się zastanawiać, czemu jest z tobą, skoro żadna inna cię nie chce.
Mnie zostawiły tylko dziewczyny, których nie zdradzałem, więc…
Właśnie dotarła informacja do mojej pracy, że zwolniony dyscyplinarnie dwa lata kolega za rzekome molestowanie koleżanki jest niewinny. Koleżanka z borderem pomówiła go, bo nie zwracał na nią uwagi. Dostał zwolnienie, ona sama odeszła po pół roku. Sąd przez prawie 2 lata badał sprawę i w poniedziałek ogłosił wyrok całkowicie korzystny dla niego. Pracodawca (korpo) trzęsie gaciami bo wpłynął pozew cywilny od prawnika kolegi, poza żądaniem zadośćuczynienia finansowego jest pijarowo bolesne żądanie
no to ogólnie nie jest kwestia polski tylko globalnie takich historii jest całe mnóstwo, a jeszcze gorzej jak sędzia jest tej samej płci co oskarżająca
@h3r3tic: Bardziej myślę, że to kwestia różnic płci na poziomie biologicznym.
Kobiety żyją emocjami, historiami itp. i jeśli taka dziewczyna przez całe życie wymyśla lub przekręca historie, a wszyscy jej wierzą i nie ponosi żadnych konsekwencji, to może zacząć myśleć, że może to robić zawsze.
Ogólnie ludziom łatwiej uwierzyć kobietom w historie, bo: „ona jest taka ładna, taka słodka, przecież by nie kłamała” dodaj do tego udawany płacz i jesteś
Pielęgniarki to zawód, w którym kobiety najczęściej zdradzają. Potwierdzone badaniami. Oczywiście, zanim komuś przyjdzie do głowy, że z pacjentami, to nie. Z lekarzami.
Powiedzcie jak można laskę we dwóch spuścić bez liny w dół? Taką co chce skoczyć na bungee. I nikt nie zauważył a trzeci szedł ostatni i trzymał ją za nogi. Jeden z tyłu kręcił i drugi z boku i też braku liny nie zauważyli… N------i wszyscy łącznie z nią?
@krystian-stepaniak: W sumie, gdybym jako facet budził się codziennie rano i miał pięć wiadomości od przypadkowych dziewczyn, które chciałyby mnie poznać, a potem wychodził do baru, gdzie dziewczyny chciałyby stawiać mi drinki i non stop same do mnie zagadywały, to też mógłbym się odkleić i zacząć myśleć, że jestem modelem
@Pan_Slon: Kobiecie wystarczy pokazać biedne zwierzę, dziecko albo inną kobietę, a od razu odda swoje pieniądze. Jeszcze będzie namawiać facetów, żeby też to zrobili - i to do tego stopnia, że będziesz się czuł winny, jeśli tego nie zrobisz XD
@operatorkatapulty: Ta randka pewnie nawet się nie wydarzy. Będzie odpisywała co dwa dni i mówiła, że ma już plany na ten termin (będzie siedziała w domu i nic nie robiła)
Człowiek, który jeszcze cztery lata temu uchodził za jedną z najjaśniejszych gwiazd świata kryptowalut, dziś walczy o wolność z celi więziennej. Sam Bankman-Fried, twórca i były szef upadłej giełdy FTX, oficjalnie poprosił prezydenta Donalda Trumpa o ułaskawienie.
Uważałbym z takimi stwierdzeniami. Nie od dziś wiadomo, że kobiety pomawiają facetów o alkoholizm albo p-----c a jednocześnie same prowokują takie sytuacje, żeby później każdemu opowiadać, jaki to on był zły człowiek.
@Umeraczyk: One tam idą dla atencji, podświadomie konkurują między sobą o to, do której podejdzie lepszy. Później idą razem do kibla i pytają się nawzajem, co myślisz o nim, bo same nie potrafią podjąć decyzji
@piotrek_18_89: Lvl 30 na wiosce. Sam chodziłem do podstawówki i z powrotem. Teraz mam brata, który ma 14 lat i do dziś kobiety robią problemy, że ma iść sam, bo ktoś go porwie. Przeważnie kobiety mają takie problemy, bo puszczają wodze fantazji - za dużo filmów się naoglądały.
@1-1-1-1: To prawda, bo tylko kobiety są tak głupie, żeby nabierać się na proste sztuczki marketingowe. Reklamodawcy celowo targetują kobiety w reklamach, bo wydają dużo więcej i robią to pod wpływem impulsu
@1-1-1-1: Nie wiem w jakim świecie żyją kobiety piszące o facetach porzucających rodziny. To kobiety inicjują 80% rozwodów i rozpadów związków. Chyba że ona mówi tylko o czarnoskórych, to rozumiem.
Musisz naprawdę coś o-----c, żeby facet cię zostawił, np. zdradzić
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD
@MakiawelicznyAltruista: Bo im na to pozwalasz. Kobieta jest odbiciem lustrzanym mężczyzny, z którym się spotyka i jeśli nie traktuje cię dobrze, to znaczy po prostu, że cię nie respektuje jako faceta
@Kkdante93: Nie byłbym z taką, już nie o sam fakt chodzi, tylko o jej wiek. Swoją drogą to każda leci na kasę - nawet twoja mama. Jakby twój tata przestał pracować i nie kwapił się, żeby to zmienić, to byłaby tylko kwestia czasu, a wszyscy dookoła namawialiby ją do zerwania.
Co poszło nie tak w ich życiu??!?( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tatuaze #tatuaz #logikarozowychpaskow #pytaniedoeksperta
źródło: 91c3477d08d1bdfb93fe71b2e855dff658170979d275ca2bc8a214497b8264cb
Pobierz9/10 przypadków to pewnie koleżanki namawiają je, że to dobry pomysł. Sabotują się nawzajem, żeby pozbyć się konkurencji. Tak samo, jak doradzają innym kobietom, żeby ścięły włosy na krótko i przekonują je, że wyglądają pięknie. Albo piszą otyłej dziewczynie, że jest piękna.
Osobiście nie wierzę, że robią to świadomie. Myślę, że to raczej działa na poziomie podświadomości (biologi/natury) i nawet nie zastanawiają się nad tym.