Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
23
PRZEŁOMOWY WYROK: Posiadanie broni przywilejem - żadnym chronionym prawem

Czyżby toczona przeszło 10 lat propaganda broniarzy o tym, że "prawie każdy może mieć w PL b--ń palną jaką mają służby" i jakoby przepisy dawały nieskrępowany dostęp do broni - nie przekonała "wolnych sondów"? A może to tylko przywilej wciąż? Czy to jeszcze Polska czy może Etatystan?!
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- 6
Potwierdza się to co pisałem jakiś czas temu. Musimy mieć trenera z Niemiec albo Holandii. Był u nas raz Beenhaker i osiągnął z średniakami świetny wynik. Wiem, że wielu napisze że Nawalka miał większy sukces. Tak, ale on miał Lewandowskiego, Krychowiaka, Fabianskiego, Błaszczykowskiego, Piszczka i innych w szczytowej formie. To była drużyna na złoty medal. Lewy miał króla strzelców w każdych eliminacjach. Nasi piłkarze potrafią grać ale nie ma kto nimi zarządzać.
źródło: IMG_2149
Pobierz
źródło: GQnaEyWWEAAAKSS
Pobierz@KronikaApokalipsy im lepiej działa państwo tym lepiej kopią w piłkę, jakby PiS dalej rządził to euro byłoby już praktycznie wygrane ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 167
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#mecz #takaprawda prawda jest taka, że Probierz w cale naszych zawodników źle nie poukładał, niestety w kilku prostych sytuacjach wystarczyło prosto podać, zagrać na skrzydło zamiast na pałę i nasi mogli pyknąć spokojnie z dwie brameczki. Ale jak sie jaja zostawiło w Polsce, to niestety wygląda to jak wygląda, czyli gud baj
1178
PETYCJA O ROZWIĄZANIE REPREZENTACJI POLSKI W PIŁCE NOŻNEJ!
NIE MAM JUŻ DO NICH SIŁY. ZAORAĆ STADIONY A KASĘ DAĆ NA BIEDNE DZIECI.
z- 143
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Lord_Apatii_i_Depresji: dlatego rządy lewicy doprowadziły do śmierci około 100 milionów ludzi.
@Lord_Apatii_i_Depresji: 100% prawdy, od tego powinno się zaczynać kształcenie dzieci już w szkole podstawowej.
Lewy na ławce a Janusze pijąc 4 tyskacza (bo flage Tyskie Polska dawali za free i już na balkonie wisi) komenty „w końcu” „Probierz ma jaja”, „”Niech wraca do Ani”, „Adios Robertos”. Raz że to najleoszy napastnik w historii i jego brak to duża strata, a dwa to zapewne kontuzja albo nie jest w pełni gotowy. Ale Polak Cebulak woli żebyśmy przegrali bez Lewego niż wygrali z Lewym. #takaprawda #
konto usunięte via Wykop
- 2
@RodowitySloik: ale tak szczerze patrzac na ostatni mecz, uwazasz, ze oni graja lepiej z bobertem? xd
@RodowitySloik:
Szóstego i nie Tyskie(Moje miasto) a Łomżę bo dobra.
Szóstego i nie Tyskie(Moje miasto) a Łomżę bo dobra.
- 2
Chcecie byle czego bo jesteście byle jacy #takaprawda
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@GoldenJanusz jak koza w tłuszcz obrośnie zechce wilkiem posmakować
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ukarze wszystkie #rozowepaski na świecie za to że mnie nigdy nie chciały i będę miał na nie wywalone w każdym aspekcie życia: będę trzymał się od nich z dala, nigdy w niczym nie pomogę i będę przechodził na drugą stronę ulicy gdy zobaczę, że jakaś idzie w moją stronę!
#oswiadczenie #takaprawda #mizogynia #nienawisc
─
Ukarze wszystkie #rozowepaski na świecie za to że mnie nigdy nie chciały i będę miał na nie wywalone w każdym aspekcie życia: będę trzymał się od nich z dala, nigdy w niczym nie pomogę i będę przechodził na drugą stronę ulicy gdy zobaczę, że jakaś idzie w moją stronę!
#oswiadczenie #takaprawda #mizogynia #nienawisc
─
@mirko_anonim: kreć się przy upitych i naćpanych to nawet 20-kę wyrwiesz.
@mirko_anonim: one nie ida w twoja stone, za Toba jest po prostu sklep czy knajpa.
3
Ojcowie zalegają dzieciom 15,4 mld zł.

Z artykułu wynika, ze wszystko przez młodych, nieodpowiedzialnych ojców...
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: main_16_tylko_przeszkadzaj_
Pobierzżyćko jest za krótkie, żeby się p-------ć w tańcu
#takaprawda
#takaprawda
źródło: 1718902097791110
Pobierz- 12
@g0blacK: strudel z bitą śmietaną dwa razy






























A o tych co mówisz to ta wybierają płytki do mieszkań a potem się będą o te płytki sadzić w sądzie xD Przy rozwodzie i podziale majątku
Ta zmienili się wszyscy bo wszyscy się ścigają w wyścigu szczurów dlatego zapieprzaja jak małe samochodziki
Jak masz 30 lat i czujesz jakbyś miał 23 to bardzo dobrze,