@mirko_anonim: Jak byłem dzieckiem w domu była bida i na noc nie było. Dzisiaj już 4 dychy na karku i realizuje plan dzieciństwa. Latam dronem i jeżdżę autkiem rc w wolnych chwilach. I mam w------e co kto myśli
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 6
Anonim (nie OP): No i dobra se siedź i rób sobie rzeczy co ci dają radość
A o tych co mówisz to ta wybierają płytki do mieszkań a potem się będą o te płytki sadzić w sądzie xD Przy rozwodzie i podziale majątku
Ta zmienili się wszyscy bo wszyscy się ścigają w wyścigu szczurów dlatego zapieprzaja jak małe samochodziki
Jak masz 30 lat i czujesz jakbyś miał 23 to bardzo dobrze,
  • Odpowiedz
Potwierdza się to co pisałem jakiś czas temu. Musimy mieć trenera z Niemiec albo Holandii. Był u nas raz Beenhaker i osiągnął z średniakami świetny wynik. Wiem, że wielu napisze że Nawalka miał większy sukces. Tak, ale on miał Lewandowskiego, Krychowiaka, Fabianskiego, Błaszczykowskiego, Piszczka i innych w szczytowej formie. To była drużyna na złoty medal. Lewy miał króla strzelców w każdych eliminacjach. Nasi piłkarze potrafią grać ale nie ma kto nimi zarządzać.
Nobody32 - Potwierdza się to co pisałem jakiś czas temu. Musimy mieć trenera z Niemie...

źródło: IMG_2149

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mecz #takaprawda prawda jest taka, że Probierz w cale naszych zawodników źle nie poukładał, niestety w kilku prostych sytuacjach wystarczyło prosto podać, zagrać na skrzydło zamiast na pałę i nasi mogli pyknąć spokojnie z dwie brameczki. Ale jak sie jaja zostawiło w Polsce, to niestety wygląda to jak wygląda, czyli gud baj
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Były czasem zwiechy na 15 sekund w meczach Polski. Teraz w ogóle tego gówna nie da się oglądać.


@abandon: ta, zwiechy, na meczach polaków nawet streama nie byłem w stanie uruchomić.
  • Odpowiedz
Lewy na ławce a Janusze pijąc 4 tyskacza (bo flage Tyskie Polska dawali za free i już na balkonie wisi) komenty „w końcu” „Probierz ma jaja”, „”Niech wraca do Ani”, „Adios Robertos”. Raz że to najleoszy napastnik w historii i jego brak to duża strata, a dwa to zapewne kontuzja albo nie jest w pełni gotowy. Ale Polak Cebulak woli żebyśmy przegrali bez Lewego niż wygrali z Lewym. #takaprawda #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@onepnch: Nie prawda se. To tez zależy o czym mowa, bo byle co może być dla ciebie czyms ważnym, a dla mnie se :D

To nie tak, że chce byle czego... Ja po prostu nie jestem wybredny :D
  • Odpowiedz
Ludzie mówią że nie opłaca się trenować na siłowni bez sterydów. Opłaca się, tylko trzeba trzymać niski BF bo inaczej nie widać że coś ćwiczysz. Na tym polega odpowiedzialność. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

S.....s - Ludzie mówią że nie opłaca się trenować na siłowni bez sterydów. Opłaca się...

źródło: unnamed

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim

Ukarze wszystkie #rozowepaski na świecie za to że mnie nigdy nie chciały i będę miał na nie wywalone w każdym aspekcie życia: będę trzymał się od nich z dala, nigdy w niczym nie pomogę i będę przechodził na drugą stronę ulicy gdy zobaczę, że jakaś idzie w moją stronę!

#oswiadczenie #takaprawda #mizogynia #nienawisc

  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@miku555 p-------ć się pod autem na lewarku z godzinę żeby zrobić to porządnie potem u---------y cały. Wolę odstawic i zapłacić 100zl i mieć zrobione
  • Odpowiedz