Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko194
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
abandon
abandon

abandon

Dołączył 6 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1287
  • Znaleziska 146
  • Mikroblog 1141
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 2
krystian-stepaniak
krystian-stepaniak
4 godz. i 34 min temu
  • 70
PREZYDENT POWIEDZIAŁ ŻE JEST KRYZYS MĘSKOŚCI INCELU, SŁYSZAŁEŚ? PREZYDENT POWIEDZIAŁ!
#p0lka #logikarozowychpaskow #tinder #blackpill
krystian-stepaniak - PREZYDENT POWIEDZIAŁ ŻE JEST KRYZYS MĘSKOŚCI INCELU, SŁYSZAŁEŚ? ...
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 46 min temu via Wykop
  • 0
a mimo to woli jednak znaleźć jelenia, którego oskubie na alimenty podczas rozwodu? Skończyłyby się przywileje, to nagle nie byłoby to nazywane "przymuszenie" xD


@ja_jesio_ne:

Średnia wysokość alimentów na dziecko to 700-1000 złotych miesięcznie. Alimenty na byłe żony są rzadkością. O jakim skubaniu zatem mówisz? Przeczytałeś na Pudelku, że jakiś celebryta płaci 4K i myślisz, że to jakaś norma?
  • Odpowiedz
abandon
abandon
abandon 23 min temu via Wykop
  • 0
@ja_jesio_ne:

Tyle tylko, że to zazwyczaj kobiety ogarniają więcej spraw przy dziecku więc podział 50:50 przy ponoszeniu wydatków nie byłby sprawiedliwy.

Co do 800plus to często jest przeznaczane na ponadstandardowe potrzeby dziecka typu jakieś zajęcia dodatkowe czy zakup różnych gadżetów (albo po prostu odkładane na konto).

Ogólnie to obecne dzieciaki są zazwyczaj bardzo zadbane i doinwestowane więc sytuacje typu jakaś karyna robi sobie paznokcie albo kupuje fajki zamiast wydać na
  • Odpowiedz
abandon
abandon
abandon przed chwilą via Wykop
  • 0
@ja_jesio_ne:

Przecież wielu chłopom pasuje bycie weekendowym tatuśkiem.

Zabrać dzieciaka do zoo albo do jakiejś sali zabaw spoko ale wstawanie do chorego dziecka albo pomaganie mu w lekcjach już niekoniecznie. Nigdy nie widziałeś komentarzy kobiet, że ich ex słabo się angażuje w wychowanie i opiekę?

Poza tym spora część nawet tych 500 złotych nie płaci więc o czym my w ogóle mówimy?
  • Odpowiedz
Handstander12
Handstander12
22.06.2026, 19:07:36
  • 88
Pomyślcie se że są wykopki, które żyją w przekonaniu że Messi nie jest najlepszym piłkarzem w historii xdd

#mundial #mecz
Handstander12 - Pomyślcie se że są wykopki, które żyją w przekonaniu że Messi nie jes...

źródło: 1000111549

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon przedwczoraj, 18:55:57 via Wykop
  • 0
@FerdekM: @Coopshtyl

Tyle tylko, że najlepsi obrońcy to nadal tylko i aż przeszkadzacze zatem co do zasady wybitny zawodnik ofensywny jest lepszy niż wybitny defensor.
  • Odpowiedz
yosemitesam
yosemitesam
21.06.2026, 15:33:46
  • 149
#rosja #ukraina #wojna
Kacapskie pachołki, ale rozumiecie, że bez względu na to, kto komu zabiera order i kto komu go odsyła, dalej będą się wam palić rafinerie, dalej nie będziecie mieli czym zatankować, a Polacy dalej będą się śmiali z waszej bezsilności i dalej będą kibicowali waszemu upadkowi?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 21.06.2026, 17:06:06 via Wykop
  • 2
To jest bardzo ważne przesłanie. Możemy nie lubić Ukrainy w 30-90%, ale ruskich nie lubimy w 100% i to pozostaje niezmienne.


@Chad-z-Boboli:

Serio masz jakieś pretensje do 20-letniego nerda albo baby pracującej w warzywniaku tylko dlatego, że są Rosjanami? xD

A co z takim Kasparowem, który jest mocno antyputinowski?
  • Odpowiedz
stanleymorison
stanleymorison
21.06.2026, 08:26:19
  • 47
Nawrot zabrał Zelenskiemu odznaczenie o symbolicznej wartości medalu z Decatlonu, naczytałem się tutaj jak to strona polska w związku z tym się ośmiesza, po czym najpierw sam Zelenski wysmarował jebitny tekst, który można streścić „teraz to ja już nie chce tego medalu”, po czym obrażony jeszcze musiał wrzucić kolejny wpis ze zdjęciem z jakiegoś magazynu, gdzie odsyła go pocztą, dający vibe „równie dobrze mogłem to w-----ć do śmieci”, potem seria pęknięć zadków
stanleymorison - Nawrot zabrał Zelenskiemu odznaczenie o symbolicznej wartości medalu...

źródło: IMG_7854

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 21.06.2026, 10:50:27 via Wykop
  • 1
@Filipterka25:

- Nawrockiego nie poparł żaden polski polityk, i np. Kaczyński nie zwraca Ukrainie orderu, który od nich otrzymał.


Poparł go
  • Odpowiedz
LamajHarma
LamajHarma
20.06.2026, 10:42:58
  • 38
Tak patrzę na dyskusje w necie i w sumie wykop jest jedynym miejscem gdzie tak bardzo ludzie oburzyli się odebraniem tego orderu xD Nawet reddit nie jest tak proukraiński jak wykop w tym momencie xD
#ukraina
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 20.06.2026, 23:43:49 via Wykop
  • 0
@GodEmperorWasRight:

Na Twiterze 98% komentujących poparło decyzję o odebraniu orderu.

Na FB i Youtube również mało kto jest przeciw.
  • Odpowiedz
abandon
abandon
abandon 21.06.2026, 06:49:51 via Wykop
  • 0
@GodEmperorWasRight:

Poczytaj chociażby komentarze na kanale Bogdana Romanowskiego.
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
20.06.2026, 06:35:10
  • 10
Ładnie się odpaliła ukraińska propaganda xd w ich główkach nie mieści się że można nienawidzić Rosjan i gardzić Ukraińcami czczącymi UPA xd

W ogóle co to za pomysł że ktokolwiek w Polsce zapomniał o 17 września lub Katyniu xd
#ukraina
marcelus - Ładnie się odpaliła ukraińska propaganda xd w ich główkach nie mieści się ...

źródło: 1000037002

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 20.06.2026, 07:50:44 via Wykop
  • 2
@marcelus:

Smoleńsk - zamach
Wołyń - mit

To musi być jakiś troll ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Johnnysins
Johnnysins
Johnnysins
19.06.2026, 20:44:20
  • 4
Amerykance nawet stadiony mają większe niż te Europejskie.

#mecz
Johnnysins - Amerykance nawet stadiony mają większe niż te Europejskie. 

#mecz

źródło: 1000088512

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 19.06.2026, 20:54:27 via Wykop
  • 0
@Johnnysins:

Duże stadiony, wielkie samochody, olbrzymie porcje żarcia, ogromne dupska i ego w------e w kosmos.
  • Odpowiedz
abandon
abandon
abandon 17.06.2026, 18:41:07
  • 14
Dziadek nadal myśli, że jest 2012 rok gdy jarał się nim co drugi nastolatek. A prawda jest taka, że jest obciążeniem dla swojej ekipy.

Zdjęcie niepowiązane.

#mecz
abandon - Dziadek nadal myśli, że jest 2012 rok gdy jarał się nim co drugi nastolatek...

źródło: fjhfjf

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Markowowski
Markowowski
16.06.2026, 08:11:37
  • 40
Już jutro ten goacik zostanie rekordzistą pod względem liczby występów na różnych turniejach mistrzostw świata - to jego szósty mundial.

#mecz #mundial #mundial2026
Markowowski - Już jutro ten goacik zostanie rekordzistą pod względem liczby występów ...

źródło: top-10-gole-cristiano-ronaldo

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 16.06.2026, 21:34:34 via Wykop
  • 1
ochoa - bramkarz meksyku - też jest teraz na 6 mundialu


@mr-dawid:

Ale zagrał tylko na czterech. Może na tym dostanie symboliczne 5 minut to wtedy uzbiera pięć.
  • Odpowiedz
abandon
abandon
abandon 14.06.2026, 19:13:51
  • 8
#mecz

Dick Advocat to po polsku Mecenas K---s.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cosipi
Cosipi
14.06.2026, 19:14:48 via Wykop
  • 6
@abandon: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cosipi - @abandon: ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: images (1)

Pobierz
  • Odpowiedz
Jefferson55
Jefferson55
14.06.2026, 19:16:27 via Android
  • 1
@abandon: Wacław Prawnik.
  • Odpowiedz
Headcrab_B
Headcrab_B
14.06.2026, 12:02:51
  • 2
Jeżeli w sondażu wychodzi że Konfederacja ma 10 procent poparcia, a partia Brauna 5 procent, to ile procent wyborców to prorosyjscy zdrajcy?

Liczby przypadkowe, nie śledziłem ostatnich sondaży.

#neuropa #4konserwy #braun #konfederacja

ANKIETA

  • 5 PROCENT 29.2% (7)
  • 15 PROCENT 70.8% (17)

Oddanych głosów: 24

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 14.06.2026, 14:16:30 via Wykop
  • 1
@varres:

Konfa to co najwyżej może być uznana za eurosceptyczną i antyukraińską (chociaż i to nie do końca) ale na pewno nie za prorosyjską.
  • Odpowiedz
RobertPPK
RobertPPK
14.06.2026, 10:20:59
  • 202
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 42
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 14.06.2026, 10:44:30 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
abandon
abandon
abandon 14.06.2026, 11:26:03 via Wykop
  • 0
wypad z kraju zbudowanego przez białych mężczyzn pasożycie.


@atochamy:

Przecież twój pradziad był niepiśmiennym chłopem. Co on niby zbudował? Drewniany kibel? Dziadek i stary to pewnie też zwykłe robole. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
abandon
abandon
abandon 14.06.2026, 14:04:39 via Wykop
  • 0
@alaskan_pipeline:

Jeszcze do niedawna sporo polskich chałup na wsiach było drewnianych.

Poza tym czarni w Polsce to często drugie pokolenie - ich starzy studiowali tutaj i dawno zrobili obywatelstwo.
  • Odpowiedz
BestLinki
BestLinki
BestLinki
14.06.2026, 08:38:07
  • 531
#polskieonuce #rosja #ukraina #wojna #bekazpodludzi

Jak Rosja napadnie na Polskę nie przeszkadzajcie Putinowi r----------ć bo przecież się za bardzo zdenerwuje i spuści atomówkę
BestLinki - #polskieonuce #rosja #ukraina #wojna #bekazpodludzi

Jak Rosja napadnie n...

źródło: onuca

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 14.06.2026, 10:36:22 via Wykop
  • 6
w-----i się jej na konto, założę się że klikała we wszystko co popadnie, gdzie taka babka by wiedziała co to UPA, nie uwierzę że napisała to jakaś Grażynka po pięćdziesiątce


@Biszko:

Wiesz, że na spotkaniach z takim przykładowym Michalkiewiczem dominują właśnie ludzie 55+?
  • Odpowiedz
Exo89
Exo89
Exo89
13.06.2026, 21:13:00
  • 1
#ukraina ostatnio popełniłem błąd na FB i zacząłem czytać o aferze z UPA i mi algorytm spamuje stronami polskimi i ukraińskimi, gdzie jedni i drudzy ciągle się wyzywają. Zastanawiam się, czy połowa tych komentarzy to nie są jakieś boty czy ruskie trolle, ale poziom nienawiści jest niesamowity. Na ukraińskich profilach piszą o polskich obozach koncentracyjnych na Ukraińców oraz o odzyskaniu Przemyśla i w sumie terenów aż pod Kraków, z naszej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 13.06.2026, 21:17:44 via Wykop
  • 0
@Exo89:

Poziom agresji z obu stron jest chyba podobny jak PiS vs PO czy stulejarze vs feministki.

Polecam przerzucić się na dyskusje psiarze vs kociarze i PC vs Playstation - tam jest trochę kulturalniej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
damch
damch
damch
13.06.2026, 18:17:21
  • 5
#wojna #rosja #ukraina #bekazprawakow
Coś się dzisiaj stało, że tak mało kacapskiej i braunokonfederuskiej propagandy na wykopie? Czy to tylko zwykły dzień wolny na trolowniach z powodu święta kacapulco?Trochę zbyt oczywiste by uznać za przypadek.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 13.06.2026, 20:57:46 via Wykop
  • 3
@damch:

A co, Ukry znowu nadali jakiemuś skwerowi imię mordercy niemowląt? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
rysiekryszard
rysiekryszard
13.06.2026, 11:58:57
  • 308
Kobiety to idealnie dzisiaj rozegrały xD. Cały system społeczno-gospodarczy pod nie, mimo, że w rocznikach 90+ co trzecia kobieta nigdy nie będzie matką, a w rocznikach 2010+ co druga. Za pomocą aplikacji randkowych utworzyły sobie męskie haremy, gdzie stada spermiarzy prężą muskuły i próbują się im tam przypodobać. One oczywiście szukają tych 2 % najlepszych chadów.

Skoro szukają tylko chadów, to jak niby praktycznie każda kobieta w wieku 20-40 jest w związku?
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 13.06.2026, 12:51:42 via Wykop
  • 6
Skoro szukają tylko chadów, to jak niby praktycznie każda kobieta w wieku 20-40 jest w związku? Bardzo proste, mają tzw. cucków-frajerów na przeczekanie.


@rysiekryszard:

Przecież jest coraz więcej długoletnich singielek. Coraz mniej kobiet interesuje związek sam w sobie ,,bo we dwójkę jednak łatwiej''. Zresztą liczba mężczyzn mających takie podejście również rośnie.
  • Odpowiedz
szurszur
szurszur
13.06.2026, 09:42:15
  • 255
Niesamowite jak w 4 lata niewiele zostało z prestiżu Polski na kierunku ukrainskim a Niemcy go odbudowali niemal od zera - 4 lata temu szydzono z hełmów jakie Niemcy chcieli wysyłać na Ukrainę, Niemcy jak to Niemcy nawet sie specjalnie nie bronili jak ich obtłukiwali.
Polacy wtedy preżyli się jako państwo grajace ponad swoją ligą, wyznaczajace trendy, ileż było dumy, że chwalono nas na twitterku.
Mineły 4 lata i porównajcie sobie:

Niemcy nadal pomagają Ukrainie
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 13.06.2026, 10:11:45 via Wykop
  • 10
Polacy wtedy preżyli się jako państwo grajace ponad swoją ligą, wyznaczajace trendy, ileż było dumy, że chwalono nas na twitterku.

@szurszur:

I co nam z tego przyszło poza pochwałami na Twiterku? Bo ja pamiętam skandaliczne słowa komika w ONZ, wysrywy Melnyka, wysrywy Kułeby, akcje ze zbożem i zablokowanie śledztwa w sprawie Przewodowa. Nawet ta akcja z umieszczeniem Tuska w innym wagonie pokazała stosunek Ukrów do naszego
  • Odpowiedz
KingRagnar
KingRagnar
11.06.2026, 05:06:41
  • 2
Może ustalmy jedną drużynę, której będziemy kibicować jako wykop na #mundial #mundial2026 #pilkanozna #mecz
Zróbmy to jak na mundialu. Drużyna która zwycięży zostaje oficjalną drużyną wykopu xD Na nią przelejemy swoje frustracje, dobrą energię i radość ze zwycięstwa.
Dodaje tez tag do tej zabawy #druzynawykopu

Po półfinałowych głosowaniach do finału pewnie wchodzi Curaçao, które w głosowaniu półfinałowym zdobyło 39,4% głosów, oraz z
KingRagnar - Może ustalmy jedną drużynę, której będziemy kibicować jako wykop na #mun...

źródło: Wykopfinal

Pobierz

Wybierz drużynę której bedziemy kibicować!

  • 🇨🇼 Curaçao 63.5% (61)
  • 🇳🇴 Norwegia 36.5% (35)

Oddanych głosów: 96

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 11.06.2026, 05:52:25 via Wykop
  • 0
@KingRagnar:

Warto wspomnieć, że Curaçao wymawia się kjurasau a nie jakieś kurakao jak widziałem w paru miejscach ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Xeer77
Xeer77
09.06.2026, 20:05:26
  • 114
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

abandon
abandon
abandon 09.06.2026, 20:54:38 via Wykop
  • 10
@Xeer77:

Nie kojarzę ani jednego wdowca, który byłby sam dłużej niż kilka lat.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 17
  • Strona 1 z 17
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 28.11.2022

    Mikroblogger
  • Komentator
    od 07.03.2023

    Komentator

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking