Pytanie do fachowców. Jak można interpretować prędkość w locie po 20 metrach? Zawsze myślałem, że jeśli skoczek wytraca prędkość to później brakuje jej na końcu skoku. Natomiast tutaj nijak się to na, bo prędkości i odległości są przeróżne. To zależy od skoczni,warunków,czy techniki?
#skoki
#skoki













źródło: 1000007421
Pobierz