Euronet podobno dzisiaj rozpoczął protest i wypłaca max 200 zł. To nieprawda.

Oni protestują stale i to od dawna tylko, że wcześniej forma protestu była łagodniejsza: 800 zł. Te ciule już dawno temu ograniczyły możliwość wypłacania pieniędzy, zmiana z 800 na 200 to dużo mniejsza zmiana niż z ~4000 na 800.

#euronet #takaprawda #oswiadczenie #finanse
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#euro2024 #mecz #takaprawda

Słowacy leją Belgów, Rumuni Ukraińców... Dla "polaczka" jest MORALNE ZWYCIĘSTWO nad Holandią, ZOBACZA JAK WYGLĄDAŁ PROBIERZ a jak Koeman! XD
Probierz, kolejny nieudacznik w stylu pięknego Nawałki, bramka zdobyta fartem i obrona Częstochowy XD
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smasher69: pokolenie piłkarzy z przełomu millenialnego to byli zawodnicy z innej galaktyki. Zidane, Ronaldinho, Carlos, Maldini i wielu innych to piłkarze jakich nie będziemy mieć przez bardzo długo.
  • Odpowiedz
Parówki to ciekawy pokarm. Smakują różnie w zależności od podania, inaczej na zimno, są wtedy chrupiące, inaczej na ciepło, mają dodatkową nutkę smakową. Inaczej w serze, inaczej w leczo, inaczej w bułce. Mogą być jedzone w otoczeniu bieda cebuli albo szlachetnego boczku. Wreszcie jedzą je biedni studenci na przerwie pokarmowej, upakowane sebixy między 10 a 11 serią na klatę, małe dzieci podczas zabawy z rówieśnikami a nawet bogacze w porze lunczu.
Wspaniały
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja naprawdę już nie wierzę w ten świat.
"LGBT, czarne osoby nie są wpychane do seriali, jesteś głupi jeśli tak myślisz !ON!!O11ONE!! + brainlet meme" meanwhile, cholerne sweetbaby inc. ;-;
Nie wiem, Ci ludzie zaklinają rzeczywistość, czy co >.< Czemu nie możemy żyć jak w star trekuuuu
#takaprawda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lewacy, gdy starzy ludzie, którzy w większości 40 lat pracowali i placili podatki dostają 13stkę w wysokośći 1000 zł raz do roku:
"je*ać stare baby prądem hehe, zrujnują nasz kraj hehe, niech zdychają hehe"

Lewacy, gdy imigrantom trzeba płacić 2200 zł co miesiąc+mieszkanie, za to że nie szanują naszego prawa i nielegalnie przedarli się przez granice:
"to biedni ludzie, im trzeba pomóc, ty nazisto pie*dolony, nie masz serca?".

#takaprawda #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 11
Lewacy, gdy starzy ludzie, którzy w większości 40 lat pracowali i placili podatki dostają 13stkę w wysokośći 1000 zł raz do roku:

"je*ać stare baby prądem hehe, zrujnują nasz kraj hehe, niech zdychają hehe"


@Prolaptop: tak swoją drogą, to nie widziałem lewaka marudzącego na świadczenia socjalne, za to widziałem trochę kapitalistów z bożej łaski na b2b #pdk, którzy takie kocopoły p--------i ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Parówki to ciekawy pokarm. Smakują różnie w zależności od podania, inaczej na zimno, są wtedy chrupiące, inaczej na ciepło, mają dodatkową nutkę smakową. Inaczej w serze, inaczej w leczo, inaczej w bułce. Mogą być jedzone w otoczeniu bieda cebuli albo szlachetnego boczku. Wreszcie jedzą je biedni studenci na przerwie pokarmowej, upakowane sebixy między 10 a 11 serią na klatę, małe dzieci podczas zabawy z rówieśnikami a nawet bogacze w porze lunczu.
Wspaniały
roadtodeath - Parówki to ciekawy pokarm. Smakują różnie w zależności od podania, inac...

źródło: temp_file2570800983907382549

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tymczas0wy: mimo wszystko z lewusem wyglądało by to inaczej pod tym kątem, że wywierałby ciągłą presje na obrońców itp, Buksa po 20 minutach już przestał pressować xD a wczoraj było widać, że taki Ake był obsrany, szkoda że naciskaniem na niego nie wykorzystaliśmy jego błędów
  • Odpowiedz
@Tymczas0wy: ocenia gość po jednym meczu nie widząc jak dużo daje nam Lewy nawet bez piłki xD
oglądaleś chociaż mecz z Hiszpanią i Szwedami na Euro gdzie lewy ratował nam dupę i utrzymywał nas w grze strzelając bramki? wczoraj w kilku sytuacjach wlasnie zabrakło Lewego bo wiedzialby co zrobić z piłką
@majzter dokładnie
  • Odpowiedz
Czym wy się jaracie xd prze*ebali 2:1 ale tylko przez to, że Holendrzy oddawali niecelne strzały na bramkę, jakby lepiej przymierzali to by było 5:1. posiadanie piłki POL 34% vs 66% HOL
Strzały POL 12 vs 21 w tym 14 niecelnych HOL
Podanie POL 292 vs 583 HOL a mimo to podawali dokładniej o 10% xD
Przestańcie pompować balonik bo każdy mecz w tej grupie jest przegrany
#mecz #takaprawda
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@booze_epicure kiedyś na live Rozpłochowski wielokrotnie do osób które dopadli mówił z takim podnieceniem czy ekscytacją w głosie "pewno jak córka bierze prysznic to podglądasz " więc sam się wygadał :) a był nawet screen ( w internecie nic nie ginie jak od nastolatki chciał nr tel ) no i samo to że lubią robić i to ich kobiety czy on sam w programach komputerowych dzieci wirtualne , więc co jest
  • Odpowiedz