Wszystko
Wszystkie
Archiwum
@Ordo_Publius to że się kończą
- Clear
- Helios321
- kurczok
- Devillo777
- JanSkrzetuski
- +3 innych
- 3
@Ordo_Publius: gdzie odpowiedź "żeby jak najszybciej minęły" bo to najbardziej sztuczny i po prostu zakłamany okres w roku

Napisałem na facebooku posta z życzeniami dla wszystkich. Nikt nie odpisał, nawet głupiego "nawzajem" nikt nie napisał. Tylko parę osób lajka dało i koniec. Ehhhh
#przegryw #swieta #swietujzwykopem #facebook ##!$%@? #samotnosc ##!$%@?
#przegryw #swieta #swietujzwykopem #facebook ##!$%@? #samotnosc ##!$%@?
- akeyo20
- xVolR
- konto usunięte
- konto usunięte
- Lepper3001
- +13 innych
Tylko parę osób lajka dało i koniec.
@diagnoza-przegryw: to i tak nieźle, prawdziwy przegryw to by od nikogo like nie dostał
- klebix
- diagnoza-przegryw
- read-only
- Emprzem
- jPaolo2
- +3 innych
Już za 1 dzień i 1 godzinę mamy Boże Narodzenie
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas

- kalboy92
- nedre
- T3R3XD3MAG
- barttezz
- neverwalkalone
- +3 innych
wzajemnie
#swieta
#swieta
@elf_pszeniczny: @Zamaloczasunalogin: najlepsze jest to, że z zewnątrz somsiady widzą górę choinki i jest... O ja cię, jaka wielka, ale się szarpnęli (50 zł pff). A tu można zrobić mema w stylu... Mamo chce choinkę, ale mamy choinkę w domu.
Choinka w domu:
Choinka w domu:
- 2
- 26
- shael
- damw
- ruskizydek
- BUS_pl
- janusz_mustermann
- +21 innych
Kiedyś klocki były tak drogie
@Qullion: coś mnie ominelo chyba, bo w moim 2021 klocki lego sa wciaz w #!$%@? drogie xd
- E-Seven
- Fate-of-Furia
- janusz_mustermann
- Bondar
- nilfheimsan
- +30 innych
- yupitr
- BUS_pl
- nedre
- konto usunięte
- Futerix
- +2 innych
Szybko łapcie po jednym! Można zjeść od razu, nie trzeba wieszać na choinkę ʕ•ᴥ•ʔ
#bojowkapiekarska #swieta #pieczzwykopem #chwalesie
#bojowkapiekarska #swieta #pieczzwykopem #chwalesie
- nie_mowie_po_kociemu
- archeologia
- Zuler
- Futerix
- muguet
- +5 innych
Za ładne. Zdjęcie też za ładne. Łap plusa.
- 20
- moll
- Agnsad
- konto usunięte
- Profanumopus
- konto usunięte
- +15 innych
Przede wszystkim białe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@motaboy: Roman, Koniec!
Mama zrobiła listę rzeczy do zrobienia na święta. Na dole napisałam jej co o tym myślę ʕ•ᴥ•ʔ
#logikarozowychpaskow #swieta
#logikarozowychpaskow #swieta
@slepauliczka: uuu, ktos tu sie pcha w bana na spiulkolot
Już za 1 dzień i 2 godzin mamy Boże Narodzenie
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas
#swieta #muzyka #oswiadczenie #nostalgia #bojowkadrivinghomeforchristmas

- lenovo99
- fartuh
- NoMercYYY
- konto usunięte
- barttezz
- +2 innych
- 11
@dawid131: *after 30 minutes
- 42
Drzewka już przystrojone? u mnie już tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) #swieta #choinka #bozenarodzenie #heheszki #humorobrazkowy
Ja nie robię tak jak zdjęciu ale biorę pojedyńczy fragment, przegryzam go na "styku" w tym miejscu od środka i wtedy, odrywam tą przeźroczystą skórkę na tyle ile mogę i zjadam sam miąższ xD a resztę wywalam o ile miąższ się da oddzielić
Ktoś też tak robi? XD
#jedzenie #jedzzwykopem #swieta
Ktoś też tak robi? XD
#jedzenie #jedzzwykopem #swieta
@NewBlueSky ja jem ze skórką jak kiwi

































#heheszki #swieta #koledy