Mam jeden świąteczny pro tip: jak chcecie być mili i z uśmiechem śpiewać kolędy z rodziną to w trakcie "przybieżeli do Betlejem" słuchajcie jak ludzie śpiewają "chwała na wysokości, chwała na wysokości, a po ch*j, na ziemi". 10/10 działa.
#heheszki #swieta #koledy