wpisy
Najnowsze
Archiwum
- 0
Zastanawiam się nad lustrem w łazience na całej ścianie. Muszę sobie to chyba narysować w jakimś blenderze, żeby zobaczyć czy dobrze będzie wyglądało. Znacie jakieś programy do szybkiego i łatwego projektowanie wnętrz? Kiedyś podjąłem próbę odzwierciedlenia tego w Simsach, ale to trochę mało miarodajne xD
#projektowanie #projektowaniewnetrz #wnetrza #wystrojwnetrz #meble #remontujzwykopem #remont #pytanie #pytaniedoeksperta
#projektowanie #projektowaniewnetrz #wnetrza #wystrojwnetrz #meble #remontujzwykopem #remont #pytanie #pytaniedoeksperta
Mam laptopa z padniętym dyskiem, mam nowy dysk i przejściówkę na usb, ktoś podpowie jak mam zainstalować na tym Windowsa podłączając go do innego komputera?
#informatyka #windows #software
#informatyka #windows #software
@mistrz_zen z przekładaniem dysków z system między komputerami jest tak, że ruszyć może ładnie, ale jak to będzie potem działać to już zagadka. Szkoda Twojego czasu IMO. lepiej skołować nośnik i postawić normalnie na docelowym sprzęcie na pewniaka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
@Elpie dobra znalazłem kartę 16gb i adapter na usb, powinno pójść gładko, dziękuję za pomoc
- 1
- 0
Użytkownicy phonów i iOS'a, czy po ostatnich aktualizacjach softu też wam zaczęła jakby szybciej rozładowywać się bateria tak że po 6h bezczynności przy wyłączonym WiFi i BT ucieka nawet 30% energii tak że zwykle pełne naładowanie wystarczało na dwa dni a teraz z trudem na jeden? Użcie aplikacji takie same, żywotność baterii też a od kilku dni nagle bez powodu bateria szybciej się rozładowuje niż powinna. Przy zwykłym użytkowaniu nawet po 20
Mam problem z Apache Open Office, próbuje otworzyć pliki utworzone w MS Word z rozszerzeniem .doc, ale Open Office mi rozwala całe formatowanie tekstu zmienia czcionki tabulatory itp. jest jaka opcja żeby te pliki były otwieranie bez zmiany formatowania ?
#office #openoffice #msoffice #word #komputery #software
#office #openoffice #msoffice #word #komputery #software
- 2
- 0
@D3lt4: Aniserowicz opowiadał kiedyś o OneNote.
https://devstyle.pl/2014/03/20/microsoft-onenote/
https://www.youtube.com/watch?v=hXF6gtwYlno
(pewnie jeszcze w innych filmikach było)
https://devstyle.pl/2014/03/20/microsoft-onenote/
https://www.youtube.com/watch?v=hXF6gtwYlno
(pewnie jeszcze w innych filmikach było)
#anonimowemirkowyznania
Ktoś na wykopie ma doświadczenie z #software apprenticeship w #uk? Skończyłem liceum w Polsce i chciałbym pewnego dnia zostać #programista15k i taki apprenticeship gdzie się uczysz i jednocześnie zarabiasz drobne pieniądze wydaje mi się bardziej kuszącą propozycją niż bootcamp, po którym nie wiadomo ile będę umiał, nie mówiąc o 3-letnim computer science i student loan. Czy warto jest na to iść i
Ktoś na wykopie ma doświadczenie z #software apprenticeship w #uk? Skończyłem liceum w Polsce i chciałbym pewnego dnia zostać #programista15k i taki apprenticeship gdzie się uczysz i jednocześnie zarabiasz drobne pieniądze wydaje mi się bardziej kuszącą propozycją niż bootcamp, po którym nie wiadomo ile będę umiał, nie mówiąc o 3-letnim computer science i student loan. Czy warto jest na to iść i
@tptak: @asdasdce2w: https://www.gov.uk/apply-apprenticeship Apprenticeship Job to moze byc bardzo dobry poczatek/zmiana kariery. Nie masz zadnego limitu wieku, ale na pierwszym roku najczesciej dostaniesz minimum wage, albo gdy jestes mlody to nawet mniej. Plusy sa takie, ze Apprenticeship Job jest praktycznie dostepne w kazdej dziedzinie; od mechanika samochdowego do programisty w IBM itp itp. Staz jest rozny: od roku do 4-5 lat. Jesli macie jakies bardziej szczegolowe pytania do
- 1
@Ag90: tylko pewnie na te 18k praktyki bedzie juz tlum lokalnych kandydatow i assesment centre:), pamietam bylo tak w elektrowni, przyjmowali co roku 5 dzieciakow (byly ekstra pkt za lokalnosc) a mieli 100 kandydatow. Ale mimo wszystko to sensowana droga poza uni do zawodu, pozniej moze firma zasponsoruje studia:)
- 2
@eMAGieIKa44: nie
- 0
@eMAGieIKa44: Zobacz na GVGmall. Tam można kupić legalnie Windows 10 za 12€. Tak zapewniają Youtuberzy, którzy w opisie rozdają kupony minus kilkanaście procent.
- 0
Jest jakiś ciekawy program do montażu filmów na #linux ? Korzystam z lightworks i jest spoko jednak czasem się wiesza i darmowa wersja nie pozwala na wypluwanie filmów w 1080 :(.
#montaz #filmmaking #opensource #software
#montaz #filmmaking #opensource #software
@tomek7912: jest da vinci ale jest komercyjny. Jest kilka darmowych jak shotcut czy kdenlive ale w zależności od tego czego potrzebujesz, może się okazać, że za mało dostarczają. Jest jeszcze blender ale trzeba się nauczyć obsługi montażu w nim.
- 1
- 0
- 0
@krojcol: Dlaczego z pena nie idzie? Uszkodzony? Czy nie nagrałeś tego jak trzeba?
- 0
@piotrulos: a btw updatera juz znalazlem i sie sciaga to i tak w sumie po ptakach
i skad wezme obraz tej dziesiatki jesli na plytce mam tylko siodemke?
@fastnbulbous: normalnie ze strony microsoftu https://www.microsoft.com/pl-pl/software-download/windows10 bierzesz opcję stwórz nośnik i tworzysz sobie bootowalny pendrive.
#mapy #google #komputery #technologie #software
Istnieje jakaś nakładka/skrypt cokolwiek dzięki czemu będę mógł sobie rysować kąty na mapach Google?
Potrzebuje kąt nanieść na pewien obiekt i kurde nic nie mogę znaleźć :(
Istnieje jakaś nakładka/skrypt cokolwiek dzięki czemu będę mógł sobie rysować kąty na mapach Google?
Potrzebuje kąt nanieść na pewien obiekt i kurde nic nie mogę znaleźć :(
- 8
@Vegonator: vlc
Komentarz usunięty przez moderatora
Uwaga mireczki - chcę poinformować, że najlepsza nakładka na #windows firewalla - tinywall jest znów rozwijana ^_^, co bardzo mnie cieszy.
https://tinywall.pados.hu/
Ostatnia wersja była z 2k16 i chyba nie do końca chciała działać z ostatnimi inkarnacjami #windows10
#
https://tinywall.pados.hu/
Ostatnia wersja była z 2k16 i chyba nie do końca chciała działać z ostatnimi inkarnacjami #windows10
#
- 1
@ashmedai: znam simplewalla i podoba mi się to, ale to nie nakładka na windowsowsiego firewalla... niby nic, ale po co mnożyć byty ponad potrzebę?.
#pcmasterrace #komputery #software #informatyka
Znacie może program, w którym dałoby się wprowadzić programy do ściągnięcia? Tak żebym nie musiał za każdym razem wchodzić na strony producentów i pobierać wszystkiego oddzielnie
Znacie może program, w którym dałoby się wprowadzić programy do ściągnięcia? Tak żebym nie musiał za każdym razem wchodzić na strony producentów i pobierać wszystkiego oddzielnie
@Misiekkkk: coś takiego https://chocolatey.org ?
@Misiekkkk: hm, coś takiego ? https://ninite.com/
































https://forum.cdaction.pl/topic/270504-rozwi%C4%85zany-kod-43-gtx-260-po-restarcie/
Grałem w Wiedźmina 3 , nagle bluescreen , błąd od grafiki (jakiś od sterownika nvidii) co w sumie mnie nie zdziwiło bo kilka dni temu aktualizowałem sterowniki do najnowszych stabilnych ze strony Nvidii.
Nvidia control panel nie chce się otworzyć, różne sterowniki nie działają. Próbowałem wielokrotnie usuwać je przez DDU - nie pomogło.
Różnica w mojej sytuacji jest taka że nie mam
Jakbyś miał 2 windowsy to też szybko się przełączyć między jednym, a drugim, by wiedzieć czy problem nie jest po jego stronie.
Co do polecenia to poleciłbym
Fajna cena, dobre chłodzenie, podkręcona fabrycznie i 36 msc gw. 1060 jest słabsza nawet od RX580, nie polecałbym.