Mirki mam praktycznie identyczne objawy z kartą co osoba tutaj :
https://forum.cdaction.pl/topic/270504-rozwi%C4%85zany-kod-43-gtx-260-po-restarcie/
Grałem w Wiedźmina 3 , nagle bluescreen , błąd od grafiki (jakiś od sterownika nvidii) co w sumie mnie nie zdziwiło bo kilka dni temu aktualizowałem sterowniki do najnowszych stabilnych ze strony Nvidii.
Nvidia control panel nie chce się otworzyć, różne sterowniki nie działają. Próbowałem wielokrotnie usuwać je przez DDU - nie pomogło.
Różnica w mojej sytuacji jest taka że nie mam
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Bercik_Van_Fafaq: Możliwe, że padła, nie da się tego sprawdzić inaczej niż testując u kogoś innego. Karta jest stara, więc nic dziwnego. Malutka szansa, że jeszcze problem jest z zasilaczem, albo slotem pci-e. Weź wyjmij kartę, przeczyść ją i slot. Może wykryje kartę normalnie...

Jakbyś miał 2 windowsy to też szybko się przełączyć między jednym, a drugim, by wiedzieć czy problem nie jest po jego stronie.

Co do polecenia to poleciłbym
  • Odpowiedz
@jumper13: w opcjach masz "przywróć z kwarantanny" czy co chcesz osiągnąć? ale powinny być tu: C:\Documents and Settings\Administrator\Local Settings\Application Data\ESET\ESET NOD32 Antivirus\Quarantine.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zastanawiam się nad lustrem w łazience na całej ścianie. Muszę sobie to chyba narysować w jakimś blenderze, żeby zobaczyć czy dobrze będzie wyglądało. Znacie jakieś programy do szybkiego i łatwego projektowanie wnętrz? Kiedyś podjąłem próbę odzwierciedlenia tego w Simsach, ale to trochę mało miarodajne xD

#projektowanie #projektowaniewnetrz #wnetrza #wystrojwnetrz #meble #remontujzwykopem #remont #pytanie #pytaniedoeksperta
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Weź, co masz do simsow. Zależy w którym miejscu chcesz mieć to lustro na cała ścianę. Bo czasami może to wyglądać głupio xd
  • Odpowiedz
  • 1
@mistrz_zen z przekładaniem dysków z system między komputerami jest tak, że ruszyć może ładnie, ale jak to będzie potem działać to już zagadka. Szkoda Twojego czasu IMO. lepiej skołować nośnik i postawić normalnie na docelowym sprzęcie na pewniaka. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Hej Mirki, zna ktoś jakąś aplikacje dzięki której będę mógł skopiować kartę do pokoju i później ja emulować przez NFC.
#android #software
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Użytkownicy phonów i iOS'a, czy po ostatnich aktualizacjach softu też wam zaczęła jakby szybciej rozładowywać się bateria tak że po 6h bezczynności przy wyłączonym WiFi i BT ucieka nawet 30% energii tak że zwykle pełne naładowanie wystarczało na dwa dni a teraz z trudem na jeden? Użcie aplikacji takie same, żywotność baterii też a od kilku dni nagle bez powodu bateria szybciej się rozładowuje niż powinna. Przy zwykłym użytkowaniu nawet po 20
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Ktoś na wykopie ma doświadczenie z #software apprenticeship w #uk? Skończyłem liceum w Polsce i chciałbym pewnego dnia zostać #programista15k i taki apprenticeship gdzie się uczysz i jednocześnie zarabiasz drobne pieniądze wydaje mi się bardziej kuszącą propozycją niż bootcamp, po którym nie wiadomo ile będę umiał, nie mówiąc o 3-letnim computer science i student loan. Czy warto jest na to iść i
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tptak: @asdasdce2w: https://www.gov.uk/apply-apprenticeship Apprenticeship Job to moze byc bardzo dobry poczatek/zmiana kariery. Nie masz zadnego limitu wieku, ale na pierwszym roku najczesciej dostaniesz minimum wage, albo gdy jestes mlody to nawet mniej. Plusy sa takie, ze Apprenticeship Job jest praktycznie dostepne w kazdej dziedzinie; od mechanika samochdowego do programisty w IBM itp itp. Staz jest rozny: od roku do 4-5 lat. Jesli macie jakies bardziej szczegolowe pytania do
  • Odpowiedz
@Ag90: tylko pewnie na te 18k praktyki bedzie juz tlum lokalnych kandydatow i assesment centre:), pamietam bylo tak w elektrowni, przyjmowali co roku 5 dzieciakow (byly ekstra pkt za lokalnosc) a mieli 100 kandydatow. Ale mimo wszystko to sensowana droga poza uni do zawodu, pozniej moze firma zasponsoruje studia:)
  • Odpowiedz
@eMAGieIKa44: Zobacz na GVGmall. Tam można kupić legalnie Windows 10 za 12€. Tak zapewniają Youtuberzy, którzy w opisie rozdają kupony minus kilkanaście procent.
  • Odpowiedz
#programy #software #internet #it #www #ftp
szukam takiego małego programiku ktory miał w sobie serwer www ftp i mail, nie pamietam nazwy ale byl malutki. lata temu go uzywalem zeby na szybko komus cos udostepnic, moze ktos cos...?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomek7912: jest da vinci ale jest komercyjny. Jest kilka darmowych jak shotcut czy kdenlive ale w zależności od tego czego potrzebujesz, może się okazać, że za mało dostarczają. Jest jeszcze blender ale trzeba się nauczyć obsługi montażu w nim.
  • Odpowiedz
Mirki, w lapku różowego nie ma napędu, a z pendrajva ni cholery nie idzie zainstalować windowsa. Da radę skopiować pliki z obrazu na dysk D i z niego zainstalować win na dysku C z uprzednim formatem go? (chodzi o 10)
#software #windows
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach