Planujemy nagrać kolejny odcinek podcastu #ostrapila
W nowym odcinku chcemy porozmawiać o 10xDeveloper.
Jeśli macie dobre/złe/jakieś doświadczenie z pracy z takim i chcecie się podzielić to chętnie przyjmiemy.
Tutaj jako komentarz, lub bezpośrednio na naszym trello:
https://trello.com/c/dcIPnObN/90-10x-developer
A
W nowym odcinku chcemy porozmawiać o 10xDeveloper.
Jeśli macie dobre/złe/jakieś doświadczenie z pracy z takim i chcecie się podzielić to chętnie przyjmiemy.
Tutaj jako komentarz, lub bezpośrednio na naszym trello:
https://trello.com/c/dcIPnObN/90-10x-developer
A


























#overclocking #nvidia #hardware #software #pcmasterrace
Tyle tylko, że więcej ludzi korzysta z Afteburner'a