#firefox #chrome #software #komputery
Help!

Od wczoraj nie mogę normalnie korzystać z przęglądarek. Pojawia się co chwilę to okno w rogu, zawiesza kompa, pojawia się na moment czarny ekran, wprowadza w "brak odpowiedzi" wszystkie programy działające w tle. Nic nowego nie instalowałem, gry działają ok, problem występuje zarówno na firefoxie jak i na chromie. Wujek google nie daje konkretnego rozwiązania, uruchamianie programów ze zgodnością
mateo_olsztyn - #firefox #chrome #software #komputery 
Help!

Od wczoraj nie mogę ...

źródło: comment_B6fwmGfkCLhB8j2vJll9edCL5PmS8VqR.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mateo_olsztyn: Przeinstaluj sterownik od karty graficznej i sprawdź na odświeżonym profilu przeglądarki czy będzie ok. Wyłączenie sprzętowej akceleracji, to ostateczność jak już nic nie pomaga.
  • Odpowiedz
Siema, szukam programu który wykrywałby dany plik .jpg albo .png i przesuwałby w to miejsce myszkę. Nie wiem jak zdefiniować taką frazę w googlu, a na elektrodzie strach pytać ( ). Czy jakiś dobry Mirun, albo Mirabelka podałaby nazwę pogramu którego szukam? Nie musi być zaawansowany, ale poprostu potrzebuję czegoś takiego.

#programy #informatyka #software #kiciochpyta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W związku z tym, że przy poprzednin #rozdajo po nagrodę zgłosiła się tylko jedna osoba z dwóch. Robię rozdajo jeszcze raz.

Mam do oddania klucz aktywacyjne do McAfee Internet Security Licencja na rok.
Wśród plusujących sam wybiorę dwie osoby i wyślę im klucz (po prostu nie wiem jak zrobić losowanie ¯_(ツ)_/¯ )

Zielonki też mogą brać udział, każdy z nas kiedyś był zielonką i nie widzę powodu żeby traktować zielonki jakoś gorzej.
kidi1 - W związku z tym, że przy poprzednin #rozdajo po nagrodę zgłosiła się tylko je...

źródło: comment_36boxRQzr7FGF5dlrLkiU5IKYhoJ8qYK.jpg

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam do oddania dwa klucze aktywacyjne do McAfee Internet Security Licencja na rok.
Wśród plusujących sam wybiorę dwie osoby i wyślę im klucz (po prostu nie wiem jak zrobić losowanie ¯\_(ツ)_/¯ )

Zielonki też mogą brać udział, każdy z nas kiedyś był zielonką i nie widzę powodu żeby traktować zielonki jakoś gorzej.
Nie wybiorę natomiast ludzi, którzy nie potrafią określić swojej płci, czyli szare paski nie biorą udziału.

Wybrane
kidi1 - Mam do oddania dwa klucze aktywacyjne do McAfee Internet Security Licencja na...

źródło: comment_WgnYFWUdxOFaEu6x6MOnj7EtpsKAiLuL.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki mam problem z Corelem X8, od jakiegoś czasu wywala mi randomowo program podczas pracy, widows daje komunikat "Program Corel X8 (64bit) przestał działać" i tyle żadnych kodów błędów itp. ktoś może spotkał się z czymś takim i znalazł rozwiązanie ? Reinstal Corela nie pomaga. System Windows 10 64 bit legal Corel również na legalnej licencji.
#corel #komputery #windows #windows10 #software #
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eMAGieIKa44: błąd jest generowany przez dll zoompantool
czy po odinstalowaniu Corela usuwasz wszystkie pliki z nim związane ręcznie? chodzi o wywalenie ustawień
i zainstalowanie od nowa czystego Corela
aaa i po usunięciu Corela (odisnatlowaniu) wypadąło by wyczyścić rejestr
Registry Cleaner
  • Odpowiedz
@myszczur: ale to pięknie minimalistyczne, ten GUI. Jednak XP to był najlepszy OS MS, na równi z 7. 10 ciężko ocenić, bo niby robią kroki w dobrych kierunkach, ale właśnie te ciągle zmiany wsprawiają, że czuję sie jak insider =].
  • Odpowiedz
W jakiej technologii warto by zrobić taki projekt jak np. wynajem niani. Nie chodzi mi konkretnie o to, ale mniej więcej. Czyli możliwość rejestracji dla zleceniobiorców i zleceniodawców. Zleceniodawca daje ogłoszenie ("potrzebuję pracownika w danych godzinach, w danym dniu, lokalizacja, itp.") i mogą na nie odpowiadać zleceniobiorcy. Wstępnie na stronie online, ale może być też dodatkowo apka.
Czy warto bawić się w takie coś w Pythonie? Np. django, flask?

#programowanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam plik PNG (500x4000). Jakim programem potnę go, aby podzielił mi ten obraz na kartki A4? Biorąc samą opcję wydruku cały obraz mi się stretchuje do jednej kartki, przez to jest nie czytelny. Obecnie muszę ciąć manualnie w Photoshopie pod format.. można to przyśpieszyć?
#software #png
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darkdancerr i tak pewnie skończy jak każdy volkswagen (żyletki, podkładki). Prosiłem, by ktoś pożyczył softa, bo chciałem sprawdzić co się jako pierwsze rozpadnie. Jadąc do tunera pewnie bym usłyszał, ze tego nie zrobi, bo trzeba naprawic to i to i jeszcze tamto, bo nie wie, ze to ja jestem właścicielem samochodu i to ja np chce się na nim "zemścić" i zniszczyć mu serduszko :). Fajnie by się było nauczyć modyfikowac
  • Odpowiedz
Potrzebuje program na windowsa do nagrywania ekranu + dźwięk z mikrofonu, dosłownie na jedno nagranie. Zna ktoś jakiś darmowy program albo trial, który nie będzie robił żadnych znaków wodnych?

#software #kiciochpyta #pytanie #windows
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, mam pewną zagwozdkę, mianowicie używam ostatnim czasem starego laptopa. Jakis czas temu padł dysk, kupiłem SSD, śmiga. Problem polega na oprogramowaniu. Na padniętym dysku był dołączony do laptopa Windows7, nie mam już nawet pudełka z lapka, a tym bardziej płyty o ile taka była. Żeby nie kombinować zainstalowałem Ubuntu.
Jednak potrzebuję mieć Windowsa i tu pojawia się pytanie, co zrobić? Da się gdzieś pobrać system który zadziała z kodem? Boję się
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki macie jakiś pomysł, albo znacie rozwiązanie na #backup poczty e-mail (IMAP). Chodzi o to, żeby cała poczta była przechwytywana ze skrzynki użytkownika i przechowywana w chmurze, bądź lokalnie. Wiadomości powinny być kopiowane w całości i usunięcie danego e-maila nie spowoduje usunięcia go z kopii zapasowej. Ktoś coś? #komputery #informatyka #serwery #software
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach