Szukam panelu który:
- wystawi faktury
- ma możliwość edycji faktury pod branding firmy (układ, dizajn)
- mogę wrzucić układ faktury na spółkę brytyjską i spółkę polską
- posiada skromny CRM gdzie podepnę faktury i historię klienta w notatkach

Może
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SweetDreams:
No to masz w Explorerze Ctrl+X, Ctrl+V, Ctrl+A, i masę innych skrótów. Ostatnio robiłem właśnie takie porządkowanie i w całości używałem tylko Explorera.

Na początku nie jesteś przyzwyczajony do skrótów, nie wiesz, że Shift+Ctrl+N to nowy folder, że F2 to szybka zmiana nazwy itd. Ale spróbuj tak podziałać przez godzinkę i zapomnisz o innych programach. Ja przykładowo poczułem ulgę, że nie potrzebuję dodatkowego narzędzia, bo wszystko zrobię tym co mam
  • Odpowiedz
Witam Mirki i Mirabelki,
szybkie pytanie. Ktoś może podpowiedzieć więcej jak można "uszczelnić" pocztę przed tymi zasranymi kampaniami "Pobierz fakture vat", która kieruję na gdrive? Kończą mi się pomysły jak to bardziej uszczelnić. Chodzi o dovecot oraz procmail. Clamav sobie kurła nie radzi. SpamAssasin też działa jakby chciał, a nie mógł. Ktoś coś więcej podpowie?
Dzięki.
#linux #software #poczta #it #informatyka #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Saeglopur:
Nie znam, ale jak znajdziesz rozwiązanie to wołaj.

Sam prawdopodobnie napisałbym coś co przeszukuje wszystkie emaile pod kątem słowa 'unsubscribe' i wyciąga liniki.
Potem trzebaby się pobawić w ich odpalanie. Ale to tylko drobna sugestia.
  • Odpowiedz
#komputery #software #pomocy #onedrive

poświadczenia(hasło) jak widać pamięta ale przy logowaniu jest błąd mówiący o tym że nie można podłączyć dysku - klikam ręcznie jak na screenie - hasło elegancko zakropkowane klikam TYLKO OK i już wchodzi

czemu nie podłącza przy logowaniu ktoś coś???? i jak to poprawić hmm
kargulasty - #komputery #software #pomocy #onedrive 

poświadczenia(hasło) jak wida...

źródło: comment_O2myP7EFitnFAO4UvqFWv1NKqvLLqg2D.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czesc mirki,
Musze troche ulepszyc swojego pc. Potrzebuje miec odpalone 4-5 emulatorow androida jednoczesnie (https://ldplayer.net). Juz dwa odpalone zjadaja mi procka na 100%. Czy moglibyscie mi doradzic jaka grafike dorzucic do mojego zestawu zeby to plynnie dzialalo? Jakies budzetowe rozwiazanie, moze byc uzywka. Wczesniej jechalem na r9270x-dc2t-2gd5 ale niestety sie wykrzaczyla. Poza tymi emulatorami na kompie nie bede gral w gry
CPU
Płyta
RAM
Grafika
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@2bORnot2b: za tą cenę ta karta jest ok, chociaż wersje z "turbinką" nie grzeszą kulturą pracy. Pytanie co rozumiesz przez ulepszenie, na tej platformie jedynym sensownym upgradem procka będzie i7-4790 za ~500zł. Ale czy To Ci da możliwość odpalenia dwukrotnie większej ilości emulatorów - wątpię. Lepiej byłoby sprzedać tą platformę którą masz, dołożyć i iść w coś nowego, na pewno nie inwestować w tą i7. Za Twoją płytę + procek
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@2bORnot2b: aa, nie znam emulatora ;) googlując na szybko mi się to nie rzuciło w oczy, większość wątków była o prockach. Jeśli tak wykorzystują akcelerację GPU no to jasne, w tej cenie taka 960 wydaje się OK. Nie ma za co, gdybyś jednak chciał więcej niż ewentualnie ten RAM inwestować to pomyśl nad zmianą platformy ;)
  • Odpowiedz
Cześć Mirki z #programista15k
Wiadomo, że każdy z nas chce dojść do takiej pozycji więc mam dla Was coś co może pomóc.
Jeśli jesteś #programista i chcesz zmienić swoją pracę w #programowanie to zapraszam na mój świeży kanał na YT gdzie na dobry początek zajmować się będę Standardowymi Pytaniami #rekrutacja

https://youtu.be/cFo8P_QMECo

Wszelki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wildcat89: Przeczytane podstawowe pytania z jakiejkolwiek strony z pytaniami rekrutacyjnymi. Gdzie tam ma byc jakakolwiek tresc dodana do tego co juz mozna znalezc duzo latwiej w google?

Nagrywanie z renki na dworze, co to za moda? Czemu to ma sluzyc? Fatalnie to wyglada i odbija sie na jakosci dzwieku.
  • Odpowiedz
Witam Mirky i Mirabelky.
Mam pyt. odnośnie backupów/klonowania dysku. Otóż mam maszynę fizyczną z zainstalowanym linuxem na dysku HDD (1TB) na ext4. Partycjonowanie było robione domyślnie. I tutaj pojawiają się schody. O ile ciężko znaleźć coś co obsłuży ext4 i darmowe (GUI) to o tyle też problem ze zrobieniem obrazu dysku/klonu. Każdy soft chce mi zrobić to wszystko w proporcji 1:1. Więc pyt. takie, czy da radę jakimś softem zrobić obraz /
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Elpie: @spayker: CloneZilla tak właśnie robi, ale w tablicy partycji jest ciągle info o rozmiarze jaki był oryginalnie, więc jeżeli chcesz obraz potem zmieścić na mniejszym dysku to trzeba jeszcze przed klonowaniem włączyć "expert mode" i tam zaznaczyć lub odznaczyć odpowiednią opcję... nie pamiętam teraz dokładnie i nie mam jak sprawdzić (będzie w manualu napisane), ale robiłem to przenosząc partycje z HDD na mniejszy SSD i trochę się
  • Odpowiedz
Więc pyt. takie, czy da radę jakimś softem zrobić obraz / klon tak, aby zawierał tylko przestrzeń dyskową, która jest "wypełniona"?


@spayker: Pokażę ci trik. Oba to surowe obrazy dysku z win10. Spakuj sobie surowy obraz. Możesz kompresować obraz partycji lub dysku w locie jeśli zrobisz to przez terminal. Inny przykład to możesz przerobić surowy obraz na jakiś inny format np qcow2 ale wydaje się być to mocno na około i
K.....3 - > Więc pyt. takie, czy da radę jakimś softem zrobić obraz / klon tak, aby z...

źródło: comment_f8KAQggwj4JpACvOVAntcFN7n6I3nrIb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mircy, znawcy #office i #outlook please halp
Zainstalowałem i skonfigurowałem na drugim kompie Outlook 2016 z opcją obsługi poczty poprzez IMAP.
Na pierwszym kompie elementy wysłane lądują w "Elementy wysłane", a na drugim w "Sent". Podobnie z usuniętymi mailami, na 1 kompie trafiają do "Elementy usunięte" a na 2 do "Trash".
Chciałbym aby na kompie nr 2 maile trafiały do tych samych folderów co na kompie 1.

Jak to ustawić?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy jest sensowna możliwość zapisywania sesji przeglądarki www, czy to FireFox czy Chrome, online, gdzieś w chmurze? Tzn. łącze się z chmurą i sobie tak organizuje sesje przeglądania. Np. oszukiwałem czego XX czasu temu, cyk sesja 50 kart z poszukiwaniem tego, innym razem szukałem o podróżach i cyk sesja 64 karty o podróżach co warto zobaczyć etc. Z różnych komputerów, generalnie głównie z tych 2 przeglądarek.

Jest coś takiego w ogóle?

#
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy ktoś z mirków miał może taki sam, bądź podobny problem w grach?
Przetrzepałem pół anglojęzycznego internetu poszukując rozwiązania i niestety nic nie znalazłem.
Więc może jakiś Mirek miał podobny problem, który udało mu się rozwiązać i podzieli się swoją wiedzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pc #pcmasterrace #hardware #software #nvidia #komputery #gry
Lonilele - Czy ktoś z mirków miał może taki sam, bądź podobny problem w grach? 
Prze...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lonilele:

Spróbuj następujących rzeczy:
- Przepnij na igpu i odpal. Wiadomo jaka jakość i wydajność będzie, ale chodzi o sam flickering.
- Myślałem, że masz słabszy sprzęt to wtedy miałoby to uzasadnienie. Czyli jak widzę to problem Nvidii. Spróbuj w ogóle zmienić opcje wygładzania w sterowniku Nvidii/danej gry i porób screeny oraz porównuj czy w ogóle coś się zmienia, czy reaguje.
- Spróbowałbym na żywca wywalić sterowniki Nvidii zewnętrznym
Atexor - @Lonilele:

Spróbuj następujących rzeczy:
- Przepnij na igpu i odpal. Wia...

źródło: comment_eHDeSJX3EtjFITn8SRC1qCZA6SN2Q1Cp.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Mirki mam dysk HDD na którym jest zainstalowany Windows, jakieś programy i różne pliki oraz czysty dysk SSD. Chciałbym teraz zrobić tak, że podłączę HDD zewnętrznie do laptopa, wykonam jego kopię na laptopie, odłączę, podłączę SSD zewnętrznie i wgram na niego tę kopię, tak że potem jak włożę to potem w docelowy laptop, no to odpali mi się elegancko Windows z tym wszystkim co było na HDD. Idzie to zrobić, a jeśli
matixrr - Mirki mam dysk HDD na którym jest zainstalowany Windows, jakieś programy i ...

źródło: comment_sPTA8BPpmhY6aG3VvjnURcQrS8ewmnqb.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam dysk HDD na którym jest zainstalowany Windows, jakieś programy i różne pliki oraz czysty dysk SSD. Chciałbym teraz zrobić tak, że podłączę HDD zewnętrznie do laptopa, wykonam jego kopię na laptopie, odłączę, podłączę SSD zewnętrznie i wgram na niego tę kopię, tak że potem jak włożę to potem w docelowy laptop, no to odpali mi się elegancko Windows z tym wszystkim co było na HDD.


@matixrr: Idzie bez
  • Odpowiedz
#teamviewer coś się popsuł czy mi się wydaje, w pracy mam jakaś starszą wersję i nie mogę się połączyć za nic, ciągle mam komunikat że wersja jest za stara, teraz testuję już 12 i idę w dół.
ktoś miał podobnie?
#pcmasterrace #komputery #software
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach