Znacie jakąś aplikację, która pozwala wyeksportować SMS-y z telefonu z systemem Adroid na komputer w jakiejś czytelnej formie? Próbowałem Wondershare MobileGo, ale pliki .txt czy .xml są z poziomu komputera bardzo nieczytelne i ciężko się połapać we wszystkich wiadomościach. Ewentualnie myślałem nawet nad jakąś apką, która umożliwi zrobienie screenshota poszczególnych konwersacji, a nie ma ich specjalnie dużo, choć są długie.
#android #aplikacje #programy #windows
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Możecie mi pomóc? Komputer mi się nie wyłącza tylko ciągle uruchamia ponownie. To znaczy wyłącza się ale mija sekunda i się uruchamia od nowa.
W ustawieniach karty sieciowej odznaczyłem opcje "pozwól temu urządzeniu włączać system", wykonałem scanowanie z użyciem komendy 'sfc /scannow' oraz w BIOSie wyłączyłęm opcje "Wake On Lan" bo ktoś tak radził. A także: Opcje zasilania\Ustawienia systemowe. Potem kliknijcie na "Zmień ustawienia, które są obecnie niedostępne" (u góry). Odptaszukjcie
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jakno: proszę bardzo getoiio.com aktualnie pracuje w tym projekcie ;) A nasz nowy wspólny jest jeszcze w trakcie realizacji. Pozdrawiam
  • Odpowiedz
#kryptowaluty #iota ♠️♠️♠️♠️♠️♠️️♠️♠️♠️♠️♠️♠️
#software AG będzie korzystać z #iota na platformie #cumulocity #iot
Software AG będzie używać Tangle IOTA Token i token IOTA do różnych funkcji w ramach swojej platformy Cumulocity IoT.
Ponadto ogłoszono nowe szczegóły dotyczące Unified Identity Protocol, jednego z dwóch pierwszych projektów w ramach Tangle EE.
Wraz z utworzeniem wczoraj Grupy Roboczej Tangle EE , Fundacja IOTA zrobiła ważny
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak się zastanawiam, istnieje jakiś program który przechowywał by template'y e-maili?
W stylu mam kilka wzorów
1. Księgowość proszę o zapłatę faktury xxx
2. Potwierdzam zamówienie
3. Proszę o uzupełnienie dokumentów
... itd.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach



Pod tagiem #devopsiarz (obserwuj lub czarnolistuj) publikuję od czasu do czasu informacje o ciekawych programach,
bibliotekach z działki #devops i nie tylko - najczęściej #golang i #python. Ponadto jakieś ciekawe linki z tego
gatunku do
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Z jakiego pakietu biurowego najczęściej korzystasz?
#ankieta #praca #komputery #software #oprogramowanie
g.....u - Z jakiego pakietu biurowego najczęściej korzystasz?
#ankieta #praca #kompu...

źródło: comment_Ae9AjMsCKhiHnfkvsQh7M3LJYTymJmxG.jpg

Pobierz

Z jakiego pakietu biurowego najczęściej korzystasz?

  • Oryginalny MS Office 45.8% (33)
  • nieautoryzowana kopia MS Office ("pirate") 19.4% (14)
  • darmowy Libre Office 20.8% (15)
  • darmowy Open Office 1.4% (1)
  • Google Docs 6.9% (5)
  • office 365 5.6% (4)

Oddanych głosów: 72

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Yudep: pewnie instaluje aktualizacje albo coś indeksuje
ustaw połączenie na tzw Metric Connection wtedy nie będzie pobierał i instalowal aktualizacji
  • Odpowiedz
Konkurs na nazwę dla naszego startup IT dla zwycięzcy nagroda ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:tylko proszę bez nazw #januszebiznesu #nosaczsundajski

Szczegóły w filmie o Software house Jak założyliśmy firmę programistyczną? Startup IT Week #37 #startup #firma #rozdajo #konkurs #biznes #software #itweek
ItWeek - Konkurs na nazwę dla naszego startup IT dla zwycięzcy nagroda ( ͡° ͜ʖ ͡° )つ─...

źródło: comment_Z9fUvsOh4fQGlvrCxsQyEW0IXC5VkOrq.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki czemu po aktualizacji do #windows10 komputer nie wyłącza się tylko przechodzi w stan uśpienia ? Przed wyłączeniem jest „No signal PC” i przechodzi w stan uśpienia #informatyka #software
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yudep: obstawiam "fast startup". Jeśli serio Ci to przeszkadza, da się to wyłączyć.
Regedit> HKEYLOCALMACHINE\SYSTEM\CurrentControlSet\Control\Session Manager\Power > "HiberbootEnabled" > 0

Tylko najpierw zlurkuj co to właściwie robi i czy na pewno chcesz to wyłączyć ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Mirki dziwna sytuacja, kupiłem #windows10 z kluczem bo niby już nie ma niby darmowej aktualizacji tak twierdził #microsoft, pobieram program do aktualizacji, normalnie aktualizuje mi 7 nawet nie musiałem wpisywać kluczu do 10 który kupiłem. O co chodzi ? #informatyka #software
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, mam pytanie jak działa karta R4 do new nintendo 2ds XL? Czy trzeba jakiś custom soft czy tylko zgrać gry na kartę wkładasz do konsoli i grasz?
Ps.nie mam zamiaru piracić tylko się tym za interesowałem jak to działa i też kolega pytał mnie o to więc z tąd ten wpis

#3ds #nintendo #2ds #gry #software #custom
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach