Możecie mi pomóc? Komputer mi się nie wyłącza tylko ciągle uruchamia ponownie. To znaczy wyłącza się ale mija sekunda i się uruchamia od nowa.
W ustawieniach karty sieciowej odznaczyłem opcje "pozwól temu urządzeniu włączać system", wykonałem scanowanie z użyciem komendy 'sfc /scannow' oraz w BIOSie wyłączyłęm opcje "Wake On Lan" bo ktoś tak radził. A także: Opcje zasilania\Ustawienia systemowe. Potem kliknijcie na "Zmień ustawienia, które są obecnie niedostępne" (u góry). Odptaszukjcie
W ustawieniach karty sieciowej odznaczyłem opcje "pozwól temu urządzeniu włączać system", wykonałem scanowanie z użyciem komendy 'sfc /scannow' oraz w BIOSie wyłączyłęm opcje "Wake On Lan" bo ktoś tak radził. A także: Opcje zasilania\Ustawienia systemowe. Potem kliknijcie na "Zmień ustawienia, które są obecnie niedostępne" (u góry). Odptaszukjcie
























#android #aplikacje #programy #windows