• 1
@4ntymateria meh, wole siebie z-----ć, bez bólu i szybko

@Cayar nie, nawet specjalnie uczę się grać na gitarze, w ciągu kilku lat grunge wróci do łask, potem się z-----e i będziecie myśleć że to mój różowy pasek. Mój plan jest genialny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
nsfw
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@advert: Na drugim zdjęciu czuć jakby część ludzi była pogrążona w zadumie i czas stanął dla nich w miejscu. Dziewczyna z chłopakiem po prawej się chyba nawet modlą. Osobiście uważam, że smierć samobójcy nie jest niczym tragicznym. Powinniśmy się cieszyć, że uwolnił się od swoich problemów. Pozostaje tylko liczyć, że po śmierci nic nie ma, a ewentualny bóg nie jest dupkiem i chłopak będzie szczęśliwy po drugiej stronie.
  • Odpowiedz
@NumerSeryjny:

Wojna jest możliwa, więc czemu nie( ͡° ͜ʖ ͡°)


Bo to egoizm i nienawiść do społeczeństwa żeby liczyć na przyjście wojny tylko dlatego, że komuś się żyć nie chce. Niektórzy nie mają depresji i wiodą szczęśliwe życie i co, ten smutny człowiek życzy im wojny?
  • Odpowiedz
Cześć wszystkim, mam nietypową prośbę. Piszę właśnie pracę licencjacką na temat bardzo trudny i poważny, jakim jest #samobojstwo i #depresja. Trochę głupio mi pytać, ale potrzebuję informacji na temat leków, które są zażywane w wiadomym celu. Nie potrzeba mi wnikliwych danych, tylko najlepiej nazwy tych środków. Bardzo bardzo dziękuję za pomoc!
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiele osób piszę że jak chcesz się zabić to lepiej wyjechać gdzieś i zwiedzić piękne miejsca niby spoko opcja ale z drugiej strony jest to według mnie niemal niemożliwe o ile nie masz dużej ilości pieniędzy, pewnie po kilku dniach chodzenia zepsują się buty, po kilku tygodniach nie będę miał na jedzenie i picie + zimno i brak snu. Wydaje mi się że to kosztowałoby to wiele cierpienia tak jakby osoby które
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SiemkaKtoPeeL: Moim zdaniem takie mówienie, że lepiej wyjechać jest bez sensu, bo przecież osoby z myślami samobójczymi nawet zapewne nie mają siły ani ochoty na żadne wyjazdy, nie mówiąc już o tym, że to nie spowoduje że uciekną od siebie i swoich myśli.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Była taka nuta gdzie chodziła taka postać w białej masce i ubrana chyba na biało, a była ona na jakichś wyspach wybrzeżu coś takiego i ogólnie z tą nuta było tak, że podobno przed śmiercią ktoś jej słuchał i coś tam. Piosenka miała kilka jak nie kilkanaście lat, świetna głęboka melodia błagam niech ktoś mi powie co to było bo nie mogę znaleźć.
PS był też wokal

#muzyka #samobojstwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojtek: Kumplu, jesteś młodzian (33 lvl here), 18 lat to taki hujowy wiek, że ciężko o stabilność emocjonalną (w tym wieku też miałem takie przeboje) ale z wiekiem będzie coraz lepiej. Najlepszą radę jaką ja mogłem w tym wieku usłyszeć (a niestety nie usłyszałem), to byś szczerze polubił siebie, zarówno te dobre strony jak i te złe. Życz sobie jak najlepiej i dbaj o siebie tak jakbyś to robił dla kogoś
  • Odpowiedz