Kiedyś w gorących widziałem wpis typu "Jeśli kiedykolwiek miałeś myśli samobójcze, to daj plusa". Mam takie pytanie do osób, które to zaplusowaly. Jeśli byście mieli popełnić s---------o, to jakbyście to zrobili? Zostawili jakiś list pożegnalny? Odeszli bez słowa? Czy upozorowali wypadek, zeby az tak bardzo nie krzywdzić bliskich?
#depresja #samobojstwo #kiciochpyta #pytanie #ankieta

Czy popełniając samobójstwo...

  • zostawiłbyś list pożegnalny? 38.3% (36)
  • odszedł w "milczeniu"? 52.1% (49)
  • upozorował nieszczęśliwy wypadek? 9.6% (9)

Oddanych głosów: 94

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Legalizacja związków homoseksualnych, powoduje znaczny spadek samobójstw (ʘʘ)

Niby wydaje się to oczywiste, ale człowiekowi jakoś cieplej na sercu :)

https://www.independent.co.uk/news/world/europe/gay-marriage-same-s-x-lgbt-suicide-rate-study-sweden-denmark-a9204176.html?utm_source=reddit.com

#lgbt #neuropa #ciekawostki #samobojstwo
Greensy - Legalizacja związków homoseksualnych, powoduje znaczny spadek samobójstw (ʘ...

źródło: comment_oayBI91SOj4oIvqumXEkZPeF534Jyllj.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Greensy: Tym bardziej powód dla którego w Polsce by się przydały małżeństwa jednopłciowe biorąc pod uwagę nasz jeden z najwyższych wskaźników samobójstw na świecie
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Tutaj @Saber9321 chciałbym opowiedzieć dzisiaj o tym jak prawie otarłem się o śmierć i napisać coś ku przestrodze.
Dokładnie 9 dni temu 14 stycznia postanowiłem targnąć się na życie (w życiu nie mam ciekawie mam zespół aspergera, jestem niepełnosprawny, ciężko mi się żyje, dużo wad, zaburzeń, kompleksów, niezdarność ruchowa i wiele tego) do tego od dwóch lat walczę z depresją no i wiele przeżyłem tego co nieprzyjemne. We wtorek
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

22 stycznia - tego dnia 33 lata temu amerykański polityk, skarbnik stanu Pensylwania popełnił s---------o w spektakularny sposób. Na znak protestu 22 stycznia 1987 roku wyciągnął rewolwer Magnum 357, włożył lufę do ust i na oczach dziennikarzy pociągnął za spust. Miał żonę Joanne, syna Roba i córkę Deedee.

W filmie Honest Man: The Life of R. Budd Dwyer z 2010, William Smith, człowiek, którego zeznania doprowadziły do skazania Dwyera, oświadczył, że kłamał pod
Mjj48003 - 22 stycznia - tego dnia 33 lata temu amerykański polityk, skarbnik stanu P...

źródło: comment_7CdOCxChzfy3w3zN5Cqn0IIeiJpHDtBE.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mjj48003:

Zdaje się człowiek który zeznawał przeciw Dwyerowi gadał po prostu to co mu podsunęli śledczy. Kolejny świetny przykład jak działa instytucja świadka koronnego.
  • Odpowiedz
Depresja według Martyny Wojciechowskiej. Źle ci, chcesz się zabić? Za mało się starasz! Idź pobiegaj czy coś, uderz pięścią w stół...
Na peju są negatywne komentarze ale mało, dużo jest słodkopierdzących. Nawet nic nie napisałam bo bym zaginęła wśród komentarzy, chciałam też gdzieś zgłosić, ale nie wiem gdzie.
Mirki z tagu #depresja może #przegryw #samobojstwo #rozwojosobistyznormikami jeśli macie chwilę zgłoście ten haniebny post na
M.....D - Depresja według Martyny Wojciechowskiej. Źle ci, chcesz się zabić? Za mało ...

źródło: comment_CyR5gmwZRGUMIPzyZdzZL5LpuDPfkb2W.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Iwanejro: k---a co XD przecież o to się rozchodzi że depresję trzeba leczyć i to ty stoisz murem za prymitywnym zababonem że depresję wyleczy się myśleniem i uwierzeniem w siebie. Jeśli tak nie myślisz to nie rozumiem czemu bronisz Martyny która dokładnie tak postrzega depresję. Chodzi o powagę sytuacji i odpowiedzialność za chorych którzy mogą to przeczytać i pogorszyć swój stan poczuciem nieprawdziwej winy i na końcu stwierdzić że są
  • Odpowiedz
Co tu się o------o. Po tym wpisie przyjechały do mnie bagiety w środku nocy i zaczęły mi grozić ukaraniem za bezpodstawne wezwanie policji (super prewencja samobójstw tak swoją drogą) i zamknięciem na 72 godziny jeśli nie pojadę karetką do szpitala. No to pojechałem z ratownikami. Całe szczęście mnie tam nie zamknęli. Pomysł na monitorowanie sieci wzięli od Chińczyków? A ja głupi myślałem że jestem wolnym człowiekiem. Niestety rodzice się dowiedzieli o mojej
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Ozja: Miałem podobnie bo jeden Bartosz nazwiska nie wymienię bo nie można zawiadomił policję że chce się zabić i mi policja wjazd na chatę zrobiła i wydzwaniali tysiąc razy do ojca do mnie... Następnym razem nie pisz nic o samobójstwie bo są takie kretyny właśnie..
  • Odpowiedz
Może nie jest ze mną tak źle? Zrobiłem dzisiaj coś szalonego jak na mnie szczególnie z tymi myślami, poszedłem na strzelnice, 130 zł za pierwsze strzelanie i wiecie co? Trzymałem w dłoniach naładowaną b--ń i nie strzeliłem sobie w łeb, nawet nie wiecie jaki to sukces
#samobojstwo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślę czy by się nie rzucić pod samochód w drodze do pracy


#przegryw #depresja #samobojstwo

Rzucić się pod samochód?

  • Tak 14.2% (28)
  • no nie no mirek głupi jesteś? Lepiej pod pociąg 24.9% (49)
  • Pod nic się nie rzucaj 60.9% (120)

Oddanych głosów: 197

  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Ozja: bez sensu komuś psuć dzień lub sprawić że będzie miał traumę. Jak się zabić to z rigczem i tak, żeby nikomu nie truć za bardzo d--y.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zaltar: jak chcesz opelnic samobojstwo to pamietaj i tak kazdy ma to gdzies wszyscy o tobie zapomną po miesiacu ale zadne lekarz ci tego nie powie prosto w oczy a prawa i tylko prawda leczy
  • Odpowiedz
Mam wizyte u psychiatry za 2 tygodnie bo już nie daje sobie nie radze, jak do tego czasu radzić sobie z tymi cholernymi myślami?
#samobojstwo
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WesolyKapelusznik: niby tak, Twoje zachowanie powinno być normalnym, jednak w dzisiejszych czasach niestety tak nie jest. dobra nie chce już słodzić, fajnie że się usmiechmales, można powiedzieć że dobro które uczyniłeś właśnie wróciło do Ciebie. pozdrawiam Mirku :)
  • Odpowiedz