#zwiazki kiedyś w okolicach 2007-2015 prowadziłam poczytnego bloga, bywało i po 500 komentarzy pod niektórymi wpisami. z czasem zaczęłam pisać rzadziej i rzadziej. dzisiaj wchodzę i co widzę? akordeon. mój były który miał uprawienia admina wszystko skasował i wstawił ogłoszenie akordeonu na sprzedaż xD (nie grał na akordeonie). oczywiście kopii zapasowej nie mam. pisać do niego nawet nie będę bo wiem że to złośliwy wredny chujek. myslicie ze #google
KingaM - #zwiazki kiedyś w okolicach 2007-2015 prowadziłam poczytnego bloga, bywało i...

źródło: coo gdzie moje pisanie

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mysle ze takich przyapdkow jak moj maja tysiące i setki i mają procedury jednym klikiem


@KingaM: Po pierwsze nie skontaktujesz się z kimkolwiek z Google. Po drugie, jeśli robią kopie zapasowe darmowych usług, to nie trzymają więcej niż kilka dni.
  • Odpowiedz
Z dala od wszelkiego zgiełku, aczkolwiek całkiem blisko Bydgoszczy, znajduje się miejscowość jedyna w swoim rodzaju. A tej niewielkiej, unikalnej na skalę kraju wsi znaleźć można sztukę. Tutaj nie jest ona zamknięta w murach galerii i muzeów, murale w Brzózkach sprawiają że zamiast tego wychodzi ona do ludzi, i trafia prosto na ściany domów, i ulicę. A wieś ta jest znana jako Brzózki.

Czytaj dalej tutaj
Zaobserwuj tag #turystykaniecodzienna
Wpadnij
Wilczur79 - Z dala od wszelkiego zgiełku, aczkolwiek całkiem blisko Bydgoszczy, znajd...

źródło: 1-768x512

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tydzień z pewną zawartością #l4, a granie i gotowanie nie odpuszczają! W nowym wpisie:

- Pac-Man build w #diablo4, polowania i nowe bronie w #monsterhunternow 🎮
- karciana Blades, Bows and Magic i clicker All Hail The Orb, czyli #indiegames w dobrej formie
- kulinarne eksperymenty z sukcesami i porażkami
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W pewnej miejscowości, która jest znana z posiadłości pewnego znanego urzędującego polityka oraz dwóch innych znanych Polaków, skrywa się perełka architektury przemysłowej. Perełka ta stoi nad rzeczką nieniepokojona przez nikogo. Czasami tylko napatoczy się jakiś człek z aparatem, co chce pozwiedzać i pofotografować...

Czytaj dalej tutaj
Zaobserwuj tag #turystykaniecodzienna
Wpadnij na Fb, czyli tutaj, oraz na instagrama, czyli tu
Miło będzie jak zapiszesz się na newsletter po tym linkiem
Wilczur79 - W pewnej miejscowości, która jest znana z posiadłości pewnego znanego urz...

źródło: 12-1370x550

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nowy wpiseł wjechał na blogeł!
W tym tygodniu między innymi:
- Charge Blade wykuty, rekord łupu pobity i nowe materiały w #monsterhunternow
- wróciłem do #honkaistarrail. Oprócz tego dorobiłem się Silver Wolf Lv. 999 <3
- rajdy z ekipą i zero złapanych shiny w #pokemongo
- w kuchni: curry z bananem i jabłkiem, skyrniczek tiramisu i poebana zapiekanka Flying
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ja-jasiek: nie interesują mnie żadne dropy, gram w gry a nie w h----d
opieram się na tym co widzę a widzę gry mobilne z dodatkiem hazardu
miałem wątpliwą przyjemność zapoznać się (sam bym w to nie grał) z tym jak wygląda rozgrywka w genshin impact
trać kasę albo czas na codzienne wchodzenie do gry i wykonywanie generycznych zadań by mieć szansę wylosować tą fomo postać
gry zrobione pod wyciskanie kasy
  • Odpowiedz
  • 1
@FrostlyMostly: powiem ci szczerze, że tak długą przerwę od tej gry zrobiłem, że się pogubiłem, wróciłem do Hernand i zacząłem robić główny quest. Który mnie wybugował, bo zlecający niue chce przyjąć do wiadomości, że jego krowy nie wrócą XDDDDDDDDD
  • Odpowiedz
  • 1
@FrostlyMostly: wczoraj próbowałem skończyć questa, który jest częścią głównej linii, ale nie pozwalało mi gadać z NPCem, który go zlecił. Wrócę do domu i zobaczę czy metoda "na informatyka" pomogła. Jak nie zadziała, to będę musiał tego edytora poszukać :D
  • Odpowiedz
Tydzień z życia korposzczura, który ratuje się grami - a w cotygodniowym wpisie znajdziecie:
- Berserk and the Band of the Hawk, czyli Musou na trudne czasy i dużo krwi
- grind w #monsterhunternow, 1000 Zinogrów i ulepszony Heavy Bowgun
- #pokemongo, bo Mimikyu
- #crimsondesert, w którym głównie głaszczę bezpańskie koty i gotuję owsiankę
- bułki z żurawiną i budyń z kremem ciasteczkowym, bo taka jest
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kolejny tydzień minął, a w nim sporo się działo - zarówno growo, jak i kulinarnie:

- porządne polowania w #monsterhunternow - upgrade'owanie broni z serii Hope i pierwsze kroki z Insect Glaive
- crossover z Persona 5 Royal w #persona5x, nowy poziom 42 w #pokemongo i niespodziewany debiut #crimsondesert na #rogally
- steki metodą reverse sear, Caldo Verde i bułki z
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ja-jasiek: eee tam Stary pierdziel jesteś albo masz taki mental Pogódź się z tym że wszystko jest bezwartościowe i jednocześnie dobre Wartość wkładu intelektualnego i umiejętności staje się pomijalne i tyle Tak będzie Rób co lubisz i baw się dobrze
  • Odpowiedz
Dawno dawno temu (4 lata temu) napisałem wpis o moim chyba ulubionym i jednocześnie turboniszowym gatunku gier. W związku z tym, że niedługo wpadnie mi w ręce kolejna gra tego typu, to postanowiłem, że puszczę obiegiem tej stary i (jak na standardy mojego bloga) popularny wpis.
WTEM! Zapraszam do wpisu o tym czym są gry Musou!
#gry #blog #yetiograch #musou #dynastywarriors #
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ja-jasiek: Nie nazwałabym musou turboniszowym gatunkiem, a nawet z tą niszą dałoby się kłocić biorąc pod uwagę ile topowych marek typu Zelda czy One Piece maja swoje gry w gatunku i ile tego typu tytułów wychodzi rocznie. No chyba, że grasz na pececie, tutaj to faktycznie nisza nisz.
  • Odpowiedz
  • 0
@michalcorobisz: topka sprzedaży na Nintendo jest dalej jakąś niszą. Możesz mi powiedzieć ile gier Musou wychodzi każdego roku i porównać to, nie wiem, grami RPG? FPSami? :D

Możesz mi też powiedzieć ile osób wie czym są strzelanki, a ile powie ci, bez WTFa na twarzy, czym są gry musou? :D
  • Odpowiedz