Mam pytanie do #programista15k : co robicie kiedy zaoszczędziliście już na tyle dużo pieniędzy, że nie musicie więcej pracować żeby się utrzymać.
Jestem w tej sytuacji i zupełnie nie wiem co ze sobą zrobić.
Przez ostatnie 7 lat większość czasu jestem na bezrobociu, bo motywacja do szukania pracy jest zerowa.
Większość czasu po prostu leżę w łóżku i gapię się w sufit.
Od kilku lat myślę coraz więcej o #s---------o,
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przebadali to s---------o lepiej niż Macierewicz zamach smoleński, ale i tak prawica będzie powtarzać spiskowe brednie:

W śmierci radnego Chruszcza prawica dopatrywała się mordu politycznego. Prokuratura tego nie potwierdziła

W połowie czerwca Zbigniew Harasimiuk, prokurator okręgowy w Legnicy, informował, że w śledztwie w związku ze śmiercią radnego Chruszcza są brane pod uwagę trzy wątki: s---------o, s---------o pod presją i zabójstwo z upozorowanym samobójstwem.

Jak
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PatologiiZew: W którym momencie nabijam się z tego samobójstwa? Potrafisz wskazać konkretny fragment? Nie, oczywiście, że nie potrafisz, bo nic takiego w moim poście nie ma. Więc nie wpieraj mi takich świństw.
Nabijam się z głupoty prawaków, którzy ze wszystkiego są w stanie zrobić spiskową teorię, a także z cynizmu prawicowych polityków, którzy na takich osobistych, ludzkich tragediach robią politykę. Ale żeby to dostrzec musiałbyś nagle odzyskać wzrok w prawym
  • Odpowiedz
Nie ma to jak obrażać rozmówce co nie? szkoła TVP XD


@PatologiiZew: Dość odważna teza jak na człowieka, który wpiera mi jakieś wydumane świństwa i wysyła na leczenie. Jeżeli to uważasz za wyrazy szacunku dla rozmówcy, to muszę przyznać, że w diametralnie inny sposób rozumiemy te pojęcia i mamy zerową szansę na porozumienie.

Zatem dobrej nocy życzę, ewentualnie rozmówców na zdecydowanie wyższym poziomie ode mnie.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Taka jest prawda. Nie chodzi o to, że coś mi w życiu nie wyszło, bo tego było dużo, ale pewnie dałoby się to jakoś naprawić. Kwintesencja tkwi w tym, że obecne funkcjonowanie z całą masą chorób osobowości, które wytworzyły mi się przez lata, byłych osób którzy mnie skrzywdzili i nałogiem, który zabrał mi to co dawało mi jedyną radość, życie to tak na prawdę wegetacja w bólu neurotycznym trwającym
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tajemniczy: Ja tak się głowie dlaczego eutanazji nie legalizują, ale mam prawie pewność, że w głębi nie chodzi im o jakieś sumienie, boga tylko o budowanie bogactwa państwa, chcą żebyśmy pracowali na rzecz państwa, nie liczą się z naszymi emocjami. Byłem w jednej firmie, i na szkoleniu jasno mówili że zgłaszanie mobbingu to jest pic na wodę, zawsze wygrywa silniejszy, mobber - procesy trwają latami i nic z nich nie wynika,
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Mam do Was pytanie lekko z #filozofia. Przyszlo mi wlasnie na mysl, gdy juz leze w lozku rozmyslajac nad swoim c------m zyciem, na ktore od poczatku nie mialem wplywu (brzydka twarz).

Zalozmy, ze Wasza brzydota to wina jednego z rodzicow, do ktorego jestescie podobni, na potrzeby wpisu niech bedzie to mama. Tata byl #chad a mama wrecz przeciwnie (hipergamia nie dopuszcza odwrotnej sytuacji).

Pytanie brzmi
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Dziś ( 15 grudnia ) są moje 18 urodziny, które spędzę samotnie przed laptopem, nie mam znajomych, dziewczyny, nikogo bliskiego. Przegrałem życie przez aspergera. ludzie traktują mnie jak śmiecia nikt nie chce się ze mną zadawać. Czuję że w 2020 roku będzie magik.
#przegryw #depresja #samotnosc #s---------o #asperger

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach