Cześć wszystkim, mam nietypową prośbę. Piszę właśnie pracę licencjacką na temat bardzo trudny i poważny, jakim jest #samobojstwo i #depresja. Trochę głupio mi pytać, ale potrzebuję informacji na temat leków, które są zażywane w wiadomym celu. Nie potrzeba mi wnikliwych danych, tylko najlepiej nazwy tych środków. Bardzo bardzo dziękuję za pomoc!
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wiele osób piszę że jak chcesz się zabić to lepiej wyjechać gdzieś i zwiedzić piękne miejsca niby spoko opcja ale z drugiej strony jest to według mnie niemal niemożliwe o ile nie masz dużej ilości pieniędzy, pewnie po kilku dniach chodzenia zepsują się buty, po kilku tygodniach nie będę miał na jedzenie i picie + zimno i brak snu. Wydaje mi się że to kosztowałoby to wiele cierpienia tak jakby osoby które
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SiemkaKtoPeeL: Moim zdaniem takie mówienie, że lepiej wyjechać jest bez sensu, bo przecież osoby z myślami samobójczymi nawet zapewne nie mają siły ani ochoty na żadne wyjazdy, nie mówiąc już o tym, że to nie spowoduje że uciekną od siebie i swoich myśli.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Była taka nuta gdzie chodziła taka postać w białej masce i ubrana chyba na biało, a była ona na jakichś wyspach wybrzeżu coś takiego i ogólnie z tą nuta było tak, że podobno przed śmiercią ktoś jej słuchał i coś tam. Piosenka miała kilka jak nie kilkanaście lat, świetna głęboka melodia błagam niech ktoś mi powie co to było bo nie mogę znaleźć.
PS był też wokal

#muzyka #samobojstwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wojtek: Kumplu, jesteś młodzian (33 lvl here), 18 lat to taki hujowy wiek, że ciężko o stabilność emocjonalną (w tym wieku też miałem takie przeboje) ale z wiekiem będzie coraz lepiej. Najlepszą radę jaką ja mogłem w tym wieku usłyszeć (a niestety nie usłyszałem), to byś szczerze polubił siebie, zarówno te dobre strony jak i te złe. Życz sobie jak najlepiej i dbaj o siebie tak jakbyś to robił dla kogoś
  • Odpowiedz
@matador74: Miałem identyczną sytuacje, po wpisie nt. samookaleczania i depresji ktoś zgłosił na bagiety i po tygodniu(!! xD) przyjechali o 12 w nocy wraz w załogą karetki, ale do szpitala nie zabrali bo zaprzeczyłem, że chce się zabić, podpisałem jakiś papier i tyle.
Tyle, że byłem ubezpieczony więc nawet gdyby to nie ponosiłbym kosztów. Także radzę uważać
  • Odpowiedz
Ciekawi mnie czy s---------o metodą powieszenia na klamce to szybki i skuteczny sposób, zawsze mnie to zastanawiało
#samobojstwo
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomjar: W wikepedii nawet są opisane potrzebne długości sznura w zależności od wagi, no kaci to rozpisali więc jak już to właśnie normalne powieszenie lepsze
  • Odpowiedz