Wpis z mikrobloga

to już 20 lat.
zwykły seba który opowiadał mądrości jak każdy kto się naćpa thc. koniec końców to thc wyszło mu bokiem i się roztrzaskał xD
jego słuchacze czują się jakby studiowali twórczość mickiewicza i czują się geniuszami
BO SEBA JAKI TO JEST PRZEKAZ CZŁOWIEKU!!! TELEWIZOR CHODZI O TO ŻE KOBIETA!!! TO JEST TAKIE GŁĘBOKIE JA #!$%@?
muzyka podludzi. szkalujesz - plusujesz
#rap #bekazpodludzi #bekazpolakow #samobojstwo #narkotykizawszespoko
źródło: comment_1608989132zRdctpFK682D5HV2gWIoYy.jpg
  • 42
@Totenburg: Jasne gówno warta muzyka tak jak cały rap i cała kultura hip hop - szkoda że dzieciaki z bloków bez wykształcenia muzycznego stworzyły cały nowy gatunek muzyczny który jest obecnie najpopularniejszy na świecie zaraz po muzyce pop.

Ale ty pewnie słuchasz tylko jazzu i muzyki klasycznej wieczorami do książki.

Idź załóż nowe wątki się chwalić jaki jesteś super alternatywny i lepszy od innych.
@Totenburg: zainwestował dużo swojejkasy w płytę która początkowo słabo się sprzedawała , miał żonę i bachora w wieku 22 lat , siadło mu na łeb i się zabił. Ludzie na wykopie idą do psychiatryka bo wala konia 3 razy dziennie takze
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Totenburg: sorry, ale trochę #!$%@? jak potłuczony. Każdy z artystów (tak, Magik był bądź co bądź artystą) ma jakiś tam wpływ na środowisko. Więc nie miej pieczenia dupy ze dla pokolenia obecnych 30-40 latków te teksty miały i mają jakieś znaczenie. Nigdy nie byłem fanem hip hopu i rapu ale szacunek to ja mam
@Totenburg: Nie mam pretensji, że czegoś nie lubisz. Mam pretensje o następujące rzeczy:
01. publicznie i w nieelegancki sposób obnosisz się z czymś czego nie lubisz;
02. tworzysz post, który jawnie wyśmiewa temat samobójstwa i problemów psychicznych;
03. tworzysz post, którego ton manifestuje, że twoja niechęć do danego artysty sprawia, że czujesz się lepszych od innych.

Więc nie "sraka się wylała", tylko zachowujesz się głupio i zostałeś za to odpowiednio sprowadzony
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Totenburg: telewizor to chyba chodzi, o jego stary zespół k44 i to jest nawiązanie do nawijki Joki ,,ale bez telewizji ja nie zasne.." i ,,w telewizji mówią, w telewizji grają, chcesz czy nie chcesz zrobią ci z głowy jajo.." Taką interpretację kiedyś znalazłem XD