Wpis z mikrobloga

Logika przegrywów:

Facet się zabija - olaboga, wszyscy mają ich w dupie, to wina p0lek, one mają za dobrze i nie muszą się tak często zabijać jak faceci! Wprowadzić parytety do samobójstw dla kobiet!

Kobieta się zabija - i dobrze jej tak, i tak za mało kobiet się zabija, wymyśliła sobie depresję, a jej koleżanka żeruje na spermiarzach, którzy dają jej atencję lajkując jej post o śmierci koleżanki, loszki to wyrachowane kurrrr...!

No bo przecież nie można żałować po prostu młodego życia i zrzucać winy na lockdowny, tylko trzeba wpieprzać wszędzie swoje blackpillowskie bzdury. Przegrywy narzekają, że samobójstwa facetów są olewane w społeczeństwie, nikt im nie współczuje (bzdura, są organizacje pomagające takim osobom, zdarza się, że ktoś uratuje osobę przed samobójstwem) a im przecież nie żal zabijających się kobiet, jeszcze są z tego powodu szczęśliwi. I potem się dziwią, że jak taki pełen jadu przegryw rzuci się pod pociąg, to nikt się tym nie przejmuje. Hipokryzja.

https://www.wykop.pl/wpis/54258655/chlop-sie-zabija-moze-z-4-plusy-od-ludzi-0-dyskusj/

#p0lka #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przegryw #wykop #blackpill #depresja #samobojstwo
  • 15
Logika przegrywów:

Facet się zabija - olaboga, wszyscy mają ich w dupie, to wina p0lek, one mają za dobrze i nie muszą się tak często zabijać jak faceci! Wprowadzić parytety do samobójstw dla kobiet!

Kobieta się zabija - i dobrze jej tak, i tak za mało kobiet się zabija, wymyśliła sobie depresję, a jej koleżanka żeruje na spermiarzach, którzy dają jej atencję lajkując jej post o śmierci koleżanki, loszki to wyrachowane kurrrr...!
Logika przegrywów:

Facet się zabija - olaboga, wszyscy mają ich w dupie, to wina p0lek, one mają za dobrze i nie muszą się tak często zabijać jak faceci! Wprowadzić parytety do samobójstw dla kobiet!

Kobieta się zabija - i dobrze jej tak, i tak za mało kobiet się zabija, wymyśliła sobie depresję, a jej koleżanka żeruje na spermiarzach, którzy dają jej atencję lajkując jej post o śmierci koleżanki, loszki to wyrachowane kurrrr...!
@scotieb: Jakie to śmieszne i oryginalne, tak bardzo mam to w dupie ( ͡° ͜ʖ ͡°) Przede wszystkim nie interesują mnie żadne witaminki a normalne kobiety, bo oczy mi spermą nie zaszły więc takie #!$%@? mnie nie rusza, a ludzi traktuję po ludzku, nie przez pryzmat wykopowych bzdur ( ͡~ ͜ʖ ͡°)