@Morelo: Jego przypadek akurat ciekawy, bo wpadł w deprechę po największym wówczas życiowym sukcesie. Napędzał go jak Graal, a gdy już go znalazł - zdał sobie najwyraźniej sprawę, że jest bezwartościowy.
  • Odpowiedz
@Morelo: bo to nie zwykła depresja tylko dwubiegunówka czyli najpierw mania, potem dołek, faza mani może nawet działać u niego jak "naturalny" doping dzięki któremu jest taki dynamiczny w ringu
  • Odpowiedz
Garść ciekawostek z 2020 roku:

Liczba zgonów z powodu #covid19 w Polsce: 0
Liczba zgonów z powodu grypy w Polsce: 40

Liczba zgonów na świecie z powodu #covid19 : 4 026
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KonradLuzik: Nudne się już robią te wyliczenia. Czytałeś o tym, że z powodu wirusa we Włoszech brakuje łóżek na intensywnych terapiach? Co w tym zmienia ile osób umarło dzisiaj z głodu albo w wypadku samochodowym? To jakoś naprawia ten problem? Chciałbyś w Polsce wylądować w zatłoczonym polskim szpitalu, niezależnie od szans przeżycia?
  • Odpowiedz
Cottard czyli przegryw w czasach zarazy.
Może któryś przegryw pamięta taką lekturę ze szkoły średniej o nazwie "Dżuma". Jednym z bohaterów tej powieści był Cottard, kiedy go poznajemy facet próbuje strzelić samobója bo w przeszłości odwalił coś nielegalnego i grozi mu sztum. Jednak próba wisielca kończy się niepowodzeniem, a w mieście wybucha epidemia dżumy. Większość normików z miasta sra po gaciach bo choroba się rozprzestrzenia i coraz więcej ludzi umiera, ale nasz
N.....t - Cottard czyli przegryw w czasach zarazy.
Może któryś przegryw pamięta taką...

źródło: comment_1583783658LclMRvWnVCcbAn1r3WVkQJ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niski_Manlet: dla mnie to bedzie taka rozyrwka ze wszyscy beda sie cieszyc bo maja wolne i siedziec w domu a ja bede zapieprzac dwunastki na dyzurach w szpitalu i patrzec na smierc
  • Odpowiedz
  • 1
@osmakukokosowym Pytali się czy twórca internetu, by sobie życzył, abym zamieszczał na nim takie rzeczy xd. I podał porównanie do Nobla, który stworzył dynamit w innym celu xd. I zalecili kontakt z psychologiem w razie W. Xd
  • Odpowiedz
Zastanawialiście się kiedyś dlaczego społeczeństwo próbuje powstrzymywać ludzi przed #samobojstwo? Po co są wszystkie linie wsparcia, czemu karane są osoby namawiające innych do samobójstwa? Czemu do potencjalnego samobója przejeżdża policja, straż, pogotowie, negocjator i chcą go odwieść od tego pomysłu. Nie, nie dlatego, że jesteśmy tacy pełni empatii. Nie dlatego, że żałujemy takiej osoby - tak naprawdę każdy to na w dupie tylko nikt nie przyzna. Otóż inni są
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy byłem na spotkaniu z terapeutką. Powiedziała na pierwszej wizycie że terapia może trwać 4 lata (!), 2 wizyty w tygodniu po 150zł to wychodzi 15600 zł za rok terapii a 62400zł za całą terapię. Czy to nie przegięcie?

Aha, wisieńka na torcie, jak się nie pojawię na wizycie i to zapowiem nawet miesiąc wcześniej bo mam na przykład urlop albo zachoruję to i tak płacę za nieodbytą wizytę! K---a, przecież to
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Scaab: Dlugosc terapii jest relatywna, ale:
1. Nie powinna ci mówić ile będzie trwało bo nigdy nie wiadomo jak szybko sobie z tym poradzisz.
2. Dwa razy w tyg? Zawsze raczej raz chyba ze duże pogorszenie i na życzenie klienta. Ja tak szczerze mowiac raz na 2 czy 3 tyg chodzę bo po 2 latach jest dużo lepiej.
Farmakoterapia bez terapii z psychologiem gowno da, ale poszukaj innego. Serio.
  • Odpowiedz