Gdybyś wiedział, że przez najbliższe 15 lat będziesz mieć zapewniony dach nad głową, zdrowie jedzenie,
i ciężką depresję, a potem, na 100% przez 3 lata będziesz bardzo szczęśliwy, jak nigdy wcześniej w swoim życiu, jak mało kto w ogóle, to czy chciałoby Ci się tyle czekać, zamiast jeb*nąć samobója?

A gdyby było wiadomo tylko na 50%, że pojawią się lepsze lata?
Jak dużą pewność musiałbyś mieć?

___
rentiever - Gdybyś wiedział, że przez najbliższe 15 lat będziesz mieć zapewniony dach...

źródło: comment_1585495714Nqu8CnlSq4hJR9Za30N7Ip.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rentiever: I pamiętaj nie skupiaj się na rzeczach na które nie masz wpływu i nie zależą od Ciebie. Tylko na tych, które możesz zmienić (choć mogą wydawać się trudne do zrealizowania)
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Wyobrażacie sobie co się stanie za 2-3 msc w kwestii #samobojstwo w PL? Przecież to licznik poza skalę wypierniczy.

Już przed kryzysem spowodowanym #koronawirus wskaźnik samobójstw był wysoki. Fatalne warunki zatrudnienia na śmieciówach, mieszkania w płycie gierkowskiej ponad 10k/metr, rynek matrymonialny doszczętnie zniszczony przez Mokebe dostępnych na wyciągnięcie smartfona. Co będzie w najbliższym czasie? Zobaczmy na przykładach:

1) Janusz, 30 lat, właściciel P.P.H.U "Januszex" w zadupiu małym.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypominam, że liczba #samobojstwo w Polsce to 15 osób dziennie. Póki co #koronawirus odbiera życie mniej niż 1 osobie dziennie póki co. Ciekawe jak się zmieni współczynnik samobójstw do zgonów na koronkę za 3 miesiące.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale szanuję tego gościa z Łodzi. Ja to ciąglę o tym myslę, ale nic nie robię, bo jednak liczę, że Karyna wróci.

A on?

K---a, idzie po monsterka i z uśmiechem pod pociąg.

Może
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W #lodz chłopak prowadzi transmisje na żywo gdzie ogląda go sporą ilość ludzi. Mówi, że chce popełnić s---------o rzucając się pod pociąg bo go rzuciła dziewczyna i nikt nie reaguje? Nagrania z momentu jak chłopak rzuca się pod pociąg krążą po sieci ale nie wrzucam aby nie upubliczniać wizerunku zmarłego #samobojstwo #psychologia #przegryw #patostreamy
  • 32
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@starypijany123: Nie spodziewałem się, że to tak wyglądało¯\_(ツ)_/¯. Myślałem, że odpalił streama i się zabił. A gość tutaj 20 minut spacerował i gadał, nawet do biedy poszedł. A potem przed wskoczeniem pod pociąg cały czas opowiadał jak to zaraz wskoczy i że się cyka. Nawet nie był smutny ani nic, tylko bardziej się cieszył, że zaraz się zabije ..
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Tutaj znowu @Saber9321
Przegrywy moje ziombele polecam wam obejrzeć ten film i zastosować się do jego rad myślę, że dzięki tym radom uda wam się nie być zniewieściałym cieniasem i wyjdziecie na prostą
https://www.youtube.com/watch?v=olkiVonpfLQ
A co do mnie ja się zmieniłem mam w dupie wyścig o cipe nawet na widok sromu chce mi się rzygać. Wolę facetów ( ͡° ͜ʖ ͡°), bo są lepsi pod każdym względem od babsztyli. No
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Tutaj @Saber9321
Niby jakość życia poprawiłem, ale nie jestem szczęśliwy, bo nie dość, że asperger i depresja to jeszcze borderline mam, a tutaj taki cytat ode mnie...
"Chciałbym złapać korony i skonać spełniony, bo ten świat taki smutny zepsuty i ponury. Zespół aspergera, depresja i borderline wykańcza mnie. Mam nadzieje, że mój żywot szybko minie." DG aka Saber9321 aka Squarex
#depresja #asperger #przegryw #samobojstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia wszczyna alarm. W wypadkach drogowych ginie coraz więcej osób. Liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 1,35 mln rocznie. To oznacza, że każdego dnia umiera niemal 3700 osób!

To ile tam z powodu tego słynnego wirusa zmarło już? Nie całe 6k przez ponad 2 miesiące?

Nie chodzi o bagatelizowanie problemu, ale prawda jest taka, że przez panikę i krach na giełdzie pewnie więcej ludzi się wyhuśta, niż umrze przez
s.....6 - WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia wszczyna alarm. W wypadkach drogowy...

źródło: comment_1584184959UX4tH3K5nped6fKEAolHsR.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlaczego niby ja miałbym się przejmować takimi jak Ty i ze względu na ich dobro zostawać w domu?


@shinigami26:

Ja wcale nie oczekuję, że powinieneś zostać w domu z uwagi na mnie. Sam sobie poradzę, a Ciebie nie wpuszczę do domu ( ͡°
  • Odpowiedz
@kasztan00: Masz w------e na samobójców dlatego, że TY obecnie "nie planujesz", depresje, bo wydaje ci się, że "jesteś odporny", wypadki drogowe, bo niby jako kierowca nie jesteś w stanie doprowadzić do takiego i w nim zginąć lub doprowadzić do śmierci twojego pasażera albo innego uczestnika ruchu, oraz zanieczyszczenia powietrza, bo obecnie akurat w twoim regionie jest czysto? I ty się jeszcze pytasz z wielkim zdziwieniem?
  • Odpowiedz