@AnonimoweMirkoWyznania: Człowieku czy naprawdę przez jakiegoś tam wirusa chcesz zejść z tego świata?

Ogłoś bankructwo, wróć do Polski, zwróć się do rodziny/przyjaciół/znajomych o podstawową pomoc czyli dach nad głową i kromkę chleba i równocześnie próbuj ustawiać sie na nowo w Polsce, nawet za 2400 brutto.

Nie bój się prosić o pomoc, nawet obcych ludzi - to moja rada. Wstyd to jest kraść a nie prosić o pomoc. Na grupie "Widzialna
  • Odpowiedz
zycie jest gowniane obrzydliwsze niz moje buty zyje w piekle pieke sie tu jak kurczak o ktorym marze gdy jestem glodny zycie to k---a myslalem ze wyrosne na porzadnego mezczyzne szanowanego i kochanego ale bog tego nie chce chce zebysmy byli szmatami po ktorych sie depcze
#depresja
#samobojstwo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Więcej osób jebnie Magika z powodu utraty pracy i długów niż umrze z powodu koronawirusa. Ale tych statystyk już nie poznamy. Wyobraźcie sobie takie artykuły na portalach.
Dziś w Polsce mieliśmy 20 samobójstw "koronawirusowych" i 45 prób samobójczych. Zdecydowana większość ofiar postanowiła skończyć ze sobą z powodu ciężkiej sytuacji w jakiej się znaleźli po zaorabiu polskiej gospodarki.
#koronawirus #samobojstwo
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oik0324: No KEKW jak ludzie już teraz zaczynają masowo tracić pracę, a nowej na horyzoncie nie ma. Jak ktoś ma kredyty do płacenia to rzeczywiście KEKW. Albo jak ktoś zaciągnął pożyczkę na otwarcie biznesu i nie może zarabiać, a musi płacić grube raty co miesiąc. KEKW.
  • Odpowiedz
Dzisiaj rozmowa online z psychologiem, mózg to naprawdę cwana bestia, potrafi segregować myśli i podrzucać Ci te najgorsze, skoro słyszę w głowie teksty, zabij się bo jesteś śmieciem, to chyba trzeba się ratować
#depresja #s---------o
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W 2019 roku w Polsce miało miejsce 11961 zamachów samobójczych, w tym 5255 zakończonych zgonem. Od roku 2017 ilość udanych samobójstw utrzymuje się pomiędzy 5182 a 5276. Plusujących zawołam na początku 2021 roku w celu sprawdzenia jak obecny kryzys, do którego przyczyniła się posiadająca własną stację telewizyjną zorganizowana grupa przestępcza, wpłynął na skłonności samobójcze Polaków.

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chłopaki.
Jak zadzwonię na policję, zgłaszając że ktoś chce się zabić i nie mając żadnych informacji poza postem na Facebooku, to to będzie miało sens?
#samobojstwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O samobójstwie myślę w zasadzie od kiedy skończyłem 10 lat. Wtedy pierwsze myśli, że świat jest c-----y i życie nie daje mi radości. Uciekam od tych myśli, jednak nie pozwoliły mi one na normalne funkcjonowanie. Nie mam wykształcenia, pracuję w gospodarstwie, choć nienawidzę wsi w której się wychowałem. Uciekam od życia i może pora ostatecznie dać sobie spokój.
#samobojstwo
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach