Zastanawialiście się kiedyś dlaczego społeczeństwo próbuje powstrzymywać ludzi przed #samobojstwo? Po co są wszystkie linie wsparcia, czemu karane są osoby namawiające innych do samobójstwa? Czemu do potencjalnego samobója przejeżdża policja, straż, pogotowie, negocjator i chcą go odwieść od tego pomysłu. Nie, nie dlatego, że jesteśmy tacy pełni empatii. Nie dlatego, że żałujemy takiej osoby - tak naprawdę każdy to na w dupie tylko nikt nie przyzna. Otóż inni są
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirasy byłem na spotkaniu z terapeutką. Powiedziała na pierwszej wizycie że terapia może trwać 4 lata (!), 2 wizyty w tygodniu po 150zł to wychodzi 15600 zł za rok terapii a 62400zł za całą terapię. Czy to nie przegięcie?

Aha, wisieńka na torcie, jak się nie pojawię na wizycie i to zapowiem nawet miesiąc wcześniej bo mam na przykład urlop albo zachoruję to i tak płacę za nieodbytą wizytę! K---a, przecież to
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Scaab: Dlugosc terapii jest relatywna, ale:
1. Nie powinna ci mówić ile będzie trwało bo nigdy nie wiadomo jak szybko sobie z tym poradzisz.
2. Dwa razy w tyg? Zawsze raczej raz chyba ze duże pogorszenie i na życzenie klienta. Ja tak szczerze mowiac raz na 2 czy 3 tyg chodzę bo po 2 latach jest dużo lepiej.
Farmakoterapia bez terapii z psychologiem gowno da, ale poszukaj innego. Serio.
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
Od ~5 lat jestem w stanie kryzysu egzystencjalnego/samozdiagnozowanej depresji. Zauważyłem że w chwilach nagłych przypływów dobrego nastroju mam większą ochotę na odwiedzanie depresyjnych tagów: s---------o, depresja, nihilizm, a także występuje przemożna chęć na zwalenie konia (staram się ograniczać, jestem nałogowcem). Z czego ta chęć może wynikać i co to oznacza? Może ktoś ma podobnie. Uprzedzając odpowiedzi typu: nie pytaj na mirko tylko w---------j do psychologa, na przestrzeni lat byłem
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jak chodzisz do byle jakich konowałów i pseudopsychologow to takie są tego efekty. ja trafiłem za 5 razem do porządnego psychoterapeuty. Po kilkunastu sesjach jestem w miarę zadowolony z efektów + dobre dropsy i można czuć się w miarę dobrze. To długi proces, ale ogolnie dobry.
  • Odpowiedz
Masz już dość wszystkiego? Identyfikujesz się jako #przegryw? Twoje życie to żart bez puenty i utożsamiasz się z "SmutnaŻaba.jpg"? Jednak starasz się segregować śmieci i dbać o #klimat ?
Nie zależnie jak brzmi odpowiedź na powyższe pytania, jeśli chcesz pozostawić po sobie chodź 1 wartościową rzecz na tym świecie, to bardzo proszę Ciebie Mirku lub Mirabelko o wypełnienie króciutkiej ankiety, której wypełnienie zajmie Ci max. 2 minuty.
SkrajnieZdegustowany - Masz już dość wszystkiego? Identyfikujesz się jako #przegryw? ...

źródło: comment_1582917596JdDNBeFosizEte7H11zsUm.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki i Mirabelki!
Wiele się na Wykopie pisze i licytuje, która płeć ma większy #przegryw . Dlatego również w ramach zbadania predyspozycji do #lek #nerwica #samobojstwo i #depresja, rzucam na stół krótką Ankietę, której wypełnienie zajmie Ci max. 2 minuty. Wszystko to w ramach profesjonalnego podejścia do zadania domowego ze #studbaza. Z góry wielkie dzięki za Wasz
SkrajnieZdegustowany - Cześć Mirki i Mirabelki!
Wiele się na Wykopie pisze i licytuj...

źródło: comment_1582750285XRsWm4gdAErZ52s3k2Joz1.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2019 i samobójcy.

Według raportu policji w 2019 roku doszło do 11 961 prób samobójczych. Życie próbowało sobie odebrać 8 782 mężczyzn oraz 3 177 kobiet.

- 73,4% wszystkich prób samobójczych należało do mężczyzn.
- 5 740 osób próbowało się powiesić - jest to najczęściej stosowany sposób popełnienia zamachu na własne życie (48% wszystkich prób samobójczych)
Maniek145 - 2019 i samobójcy.

Według raportu policji w 2019 roku doszło do 11 961 pr...

źródło: comment_15825878346h7bzAwq5rrVzBT1mgxWSW.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

to uczucie, kiedy twoja własna matka regularnie od wielu miesięcy kiedy jest pijana (a jest dość często) powtarza ci, że cię nienawidzi, że jesteś niechciany, że jesteś ''j-----m gnojem i chujem'', że masz w---------ć z domu, że do niczego się nie nadajesz itd, a kiedy się choćby zaśmiejesz wpada w furię, niszczy przedmioty, szarpie cie i uderza, a gdy wytrzeźwieje udaje że nic się nie wydarzyło i żali się rodzinie, że jestem
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Fang: 20, robię prawko od następnego tygodnia, ogarniam robotę, popracuje dwa, trzy miechy i w---------m na jakąś kawalerkę, fajną sprawą jest to, że mam rentę po zmarłym ojcu 1000 złotych dzięki czemu raczej będę w stanie się utrzymać
  • Odpowiedz
@Fang: działam w tym kierunku, odcinam macki tej manipulatorki, nie reaguje na żadne zaczepki, wczoraj się znowu dałem wciągnąć pierwszy raz od dłuższego czasu i c-----o na tym wyszedłem
  • Odpowiedz