WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia wszczyna alarm. W wypadkach drogowych ginie coraz więcej osób. Liczba ofiar śmiertelnych wzrosła do 1,35 mln rocznie. To oznacza, że każdego dnia umiera niemal 3700 osób!

To ile tam z powodu tego słynnego wirusa zmarło już? Nie całe 6k przez ponad 2 miesiące?

Nie chodzi o bagatelizowanie problemu, ale prawda jest taka, że przez panikę i krach na giełdzie pewnie więcej ludzi się wyhuśta, niż umrze przez
s.....6 - WHO, czyli Światowa Organizacja Zdrowia wszczyna alarm. W wypadkach drogowy...

źródło: comment_1584184959UX4tH3K5nped6fKEAolHsR.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dlaczego niby ja miałbym się przejmować takimi jak Ty i ze względu na ich dobro zostawać w domu?


@shinigami26:

Ja wcale nie oczekuję, że powinieneś zostać w domu z uwagi na mnie. Sam sobie poradzę, a Ciebie nie wpuszczę do domu ( ͡°
  • Odpowiedz
@kasztan00: Masz w------e na samobójców dlatego, że TY obecnie "nie planujesz", depresje, bo wydaje ci się, że "jesteś odporny", wypadki drogowe, bo niby jako kierowca nie jesteś w stanie doprowadzić do takiego i w nim zginąć lub doprowadzić do śmierci twojego pasażera albo innego uczestnika ruchu, oraz zanieczyszczenia powietrza, bo obecnie akurat w twoim regionie jest czysto? I ty się jeszcze pytasz z wielkim zdziwieniem?
  • Odpowiedz
@Morelo: Nienawidzić to nie. Ciężko ich winić, bo antynatalizm nie jest oczywisty. Winna jest zwierzęca natura i to jej w 100% nienawidzę. No chyba, że przed spłodzeniem pomyśleli/usłyszeli o tym, no to wtedy ich nienawidzę. Ale to na 99,9% niemożliwe. Nie ten poziom refleksyjności, samoświadomości i ogarniętości. Zwykłe trybiki tej chorej maszyny. Zainteresowania to raczej sport i seriale a nie filozofia. Sam przeżyłem sporo lat nie będąc antynatalistą, więc ciężko
  • Odpowiedz
@Morelo: Jego przypadek akurat ciekawy, bo wpadł w deprechę po największym wówczas życiowym sukcesie. Napędzał go jak Graal, a gdy już go znalazł - zdał sobie najwyraźniej sprawę, że jest bezwartościowy.
  • Odpowiedz
@Morelo: bo to nie zwykła depresja tylko dwubiegunówka czyli najpierw mania, potem dołek, faza mani może nawet działać u niego jak "naturalny" doping dzięki któremu jest taki dynamiczny w ringu
  • Odpowiedz
Garść ciekawostek z 2020 roku:

Liczba zgonów z powodu #covid19 w Polsce: 0
Liczba zgonów z powodu grypy w Polsce: 40

Liczba zgonów na świecie z powodu #covid19 : 4 026
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KonradLuzik: Nudne się już robią te wyliczenia. Czytałeś o tym, że z powodu wirusa we Włoszech brakuje łóżek na intensywnych terapiach? Co w tym zmienia ile osób umarło dzisiaj z głodu albo w wypadku samochodowym? To jakoś naprawia ten problem? Chciałbyś w Polsce wylądować w zatłoczonym polskim szpitalu, niezależnie od szans przeżycia?
  • Odpowiedz
Cottard czyli przegryw w czasach zarazy.
Może któryś przegryw pamięta taką lekturę ze szkoły średniej o nazwie "Dżuma". Jednym z bohaterów tej powieści był Cottard, kiedy go poznajemy facet próbuje strzelić samobója bo w przeszłości odwalił coś nielegalnego i grozi mu sztum. Jednak próba wisielca kończy się niepowodzeniem, a w mieście wybucha epidemia dżumy. Większość normików z miasta sra po gaciach bo choroba się rozprzestrzenia i coraz więcej ludzi umiera, ale nasz
N.....t - Cottard czyli przegryw w czasach zarazy.
Może któryś przegryw pamięta taką...

źródło: comment_1583783658LclMRvWnVCcbAn1r3WVkQJ.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niski_Manlet: dla mnie to bedzie taka rozyrwka ze wszyscy beda sie cieszyc bo maja wolne i siedziec w domu a ja bede zapieprzac dwunastki na dyzurach w szpitalu i patrzec na smierc
  • Odpowiedz
  • 1
@osmakukokosowym Pytali się czy twórca internetu, by sobie życzył, abym zamieszczał na nim takie rzeczy xd. I podał porównanie do Nobla, który stworzył dynamit w innym celu xd. I zalecili kontakt z psychologiem w razie W. Xd
  • Odpowiedz