@knur3000: "ignoruj ich, w końcu się znudza", "głupszym się ustępuje", "nie ten jest silny co bije, lecz ten który nie daje się sprowokować"...

Wszystko g---o prawda, jak się nie postawisz to całe życie będziesz kopany po dupie. Jak się nad tobą znęcają to musisz n---------ć najbardziej znęcającego się tak długo i mocno, aż reszta stwierdzi że p------y z ciebie świr i strach z tobą zaczynać.
  • Odpowiedz
@knur3000: chudy, niski(chyba), wąskie ramiona, słabo zarysowana twarz. Ciekawe czy by tak skakali do barczastego 190cm byczka, wątpię. Blackpill to coś więcej niz zwiazki. Szkoda że miał takie trudne dzieciństwo lubiłem cykl jego mini wykładów które leciały swego czasu na TVP Kultura.
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Coś ty! Psychika nie istnieje, instnieje tylko Żubr, 500+, 300 na wczasy. I niby ktoś miałby w takim kraju być psychiczny???! To kraina miodem i mlekiem płynąca i jak prezes nie ma depresji po największej stracie, to nikt nie ma depresji? Czego nie rozumiesz?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 234
Około rok temu w Czyżewie (podlaskie)pod pociąg rzuciła się zakochana para. Obydwoje zginęli na miejscu.

W zeszły czwartek w tej samej miejscowości pod pociąg rzucił się chłopak. Niby problemy 'sercowe'.

W obu przypadkach składem kierował ten sam maszynista.

#podlasie #podlaskie #kolej #ciekawostki #samobojstwo
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Co to są myśli samobójcze?
To myślenie o tym, że chce się to zrobić, czy też myślenie o tym, że można by to zrobić i w sumie obiektywnie byłoby najkorzystniejsze dla wszystkich wokół? Bo nie powiesiłbym się, ale czasem nachodzi mnie taka rozkmina, że gdyby dodać dwa do dwóch to gdybym zniknął to ogół by na tym zyskał, a i ja bym sobie oszczędził zbędnego stresu.
No ale trwam i
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: Ja mam nadzieję, że nie dożyje starości. W wieku 28 lat uważam, że życie to w większości negatywne wydarzenia i ciągła walka z przeciwnościami losu. Zmaganie się z tym w momencie kiedy moje ciało by nie domagało to ponad moje możliwości.
  • Odpowiedz
Czasami kusi mnie, aby się wymeldować z tej rzeczywistości. (ʘʘ) Ten brak perspektyw nocami przytłacza.

Z drugiej strony kusi sprzedaż wszystkiego, zabranie plecaka i zniknięcie gdzieś. Może w Afryce? Mongolii? Tybet? Czort wie.

#samobojstwo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MojaPieknaRoslineczko: Żyjemy w trudnych czasach (i nie mówię tutaj konkretnie o pandemii), w których przez wyścig szczurów albo jesteś kimś, albo nikim, albo masz szanse na znalezienie sobie partnerki, albo zostajesz z niczym i stajesz się stuleją, z której wszyscy się śmieją. To potęguje frustrację i obniża samoocenę u mężczyzn. Byłbym hipokrytą pisząc, że mnie również nie nawiedzają myśli samobójcze.
  • Odpowiedz
@MojaPieknaRoslineczko: Ale to nie jest takie zerojedynkowe jak piszesz... I wcale społeczeństwo nie jest mniej odporne na życie, tylko zmaga się z odmiennymi problemami, niż ludzie z przeszłości, bardziej skomplikowanymi na które człowiek ewolucyjnie nie był przygotowany. Więc jak się spojrzy na to z takiej perspektywy, to można uznać że dzisiejsze społeczeństwo ma nawet ciężej, niż to z przeszłości. Można teraz powiedzieć tak, ale mamy medycynę, nie brakuje jedzenia. Tylko
  • Odpowiedz