chciałbym być kochany ale nie miłością romantyczną czy zmysłowa ale taką jaką kocha rodzic opiekuńczą ale to się nigdy nie stanie bo jakby ktoś mógłby z kimś takim jak ja stworzyć coś takiego gdybym tylko mógłby być normalny bez tych wahań nastroju gdzie nawet najmniejsze złe spojrzenie czy słowo potrafi spowodować u mnie myśli samobójcze może wszystko byłoby okej a tak będę już w tej izolacji do końca życia
#depresja
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@noideafornickname: Mam tak samo jak ty. Ale dla nas niema miejsca w wyidealizowanym społeczeństwie. Miłość jest teraz towarem, nie uczuciem. Nie licz od ludzi współczucia, miłości, "pat on back" nawet gdy będziesz sam, i zawiesisz wzrok w dół. Straciłem w 2020 ojca, i teraz musze zająć jego miejsce, a nie mieszkam w bloku, tylko w domu. Na głowie mam dużo obowiązków, i gdyby nie to że on odszedł, to sam
  • Odpowiedz
Tak jak przewidzialem,powody do wykonania skoku ku wolności nasilają się,straciłem juz prawie wszystko,skonczy mi sie zapas trawki,stracę robotę i mogę się żegnać,napewno bede chcial to we Wrocławiu zrobić tam gdzie zasiałem największe marzenie które jest w ruinie jak inne marzenia,jedyne co to chcę miec pewnosc ze będzie tam odpowiedni budynek (nie sky tower XD) do uwolnienia #samobojstwo #depresja
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakie to jest przerażające,że każdemu kto nie chce żyć piętnują chorobą psychiczną i to jest największa dyskryminacja,bo nie ważne jakiego koloru skóry czy orientacji się jest człowiekiem,nie chce żyć to umieszczają takiego na przymusowej obserwacji gdzie schizole i niekompetentna „opieka” napewno sprawią że wróci chęć do życia..przeraża mnie to,ludzkość to mocno paskudny pasożyt #samobojstwo
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grondir: Co mi po dorosłości jak jestem p---------m niewolnikiem ku chwale tego parszywego państwa,co to jest k---a ze nie moge zapalić trawki,isc na eutanazje,płacić wygorowane ceny za produkty trzeciej kategorii i nie wspomne o nędznych uslugach spolecznych na ktore płace podatki,decyduje sie na godną śmierć a takiej w polsce nie ma
  • Odpowiedz
Dlaczego w "piekle kobiet" jakim jest Polska tak mało różowych decyduje się na ostateczne rozwiązanie swoich problemów, za to mężczyźni robią to tak często? Dlaczego kobiety z Belgii, Niemiec, Francji, Szwajcarii kończą ze sobą częściej niż polskie witaminki skoro mają lepsze zarobki, wyższy poziom równouprawnienia, większy dostęp do aborcji?
#pytanie #aborcja #rozowepaski #samobojstwo #dzienkobiet #przegryw #pieklokobiet #protest
N.....t - Dlaczego w "piekle kobiet" jakim jest Polska tak mało różowych decyduje się...

źródło: comment_161519349804nNWl0QQuEifEdITF995o.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Niski_Manlet: Bo kobieta jak ma problemy to może się pożalić koleżankom, a jak mężczyzna ma problem i opowie o nim swoim znajomym to zostanie uznany z cipę i bedą mu kazać się wziąść w garść. Nie wiem czy kobiety są temu winne, nie zdaje mi się.
  • Odpowiedz
A więc jednak doszło do tego. Myślałem że osiągnąłem względną równowagę. Myślałem że udało mi się pozbyć choroby i byłem na tyle pewny swego że odłożyłem leki. Myślałem że jest stabilnie. Jeden film w odpowiedniej perspektywie z bliska wystarczył abym powrócił do stanu wyjściowego. Abym znowu siedział mając myśli samobójcze oraz czując jak powoli odpływa mój spokój i zastępuje go...szok. Nie spodziewałem się że tu wrócę a jednak jestem ku zadowoleniu niektórych
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Samobójcy to są przechuje, nie dość że mają tyle odwagi żeby odebrać sobie życie, to jeszcze najczęściej robią to w taki sposób, by było po nich dużo sprzątania. Strzał w głowę? Zbieranie kawałków mózgu ze ściany i z pewnością malowanie. Skok z wieżowca? Jebitny kleks na chodniku. Rzucenie się pod pociąg? Lokomotywa do czyszczenia (na myjnię raczej nie pojedzie).

Jakby nie mogli po prostu wstrzymać powietrza.

#samobojstwo #imwiecejsamobojcowtymmniejsamobojcow
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

S--------m w koncu na zasluzone wakacje do peru albo na karaiby.
Listu nie pisze bo troche dziwne to jest, ale za to chcialem na fb wrzucic cos pierwszy raz od zalozenia konta, zeby bez slowa nie wyjezdzac.

https://youtu.be/ol3LMfSz1Z4

K---a w koncu sie dobrze czuje.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach