Bo natknąłem się na wpis jakiegoś (chyba) samobójcy i od 6 dni nic nie wstawił :(
EDIT: dla zasięgu tagi #samobojstwo #depresja
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
626

Według najnowszych badań, posiadanie dużej ilości broni palnej, wiąże się z mniejszym prawdopodobieństwem użycia jej przy zakończeniu swojego żywota.
z3592

Pan Dariusz przez 33 lata pracował jako maszynista w KŚ. 7 grudnia 2018 roku o 4 rano ruszył pociągiem osobowym z Rybnika do Raciborza. W tym samym czasie na tory weszła 84-letnia kobieta, która usiadła między jedną szyną a drugą. Zginęła, a pan Dariusz został oskarżony o nieumyślne spowodowanie...
zKomentarz usunięty przez moderatora
983

Męska depresja jest tematem tabu. Stereotypowy mężczyzna ma być silny, odpowiedzialny i nie może przejawiać słabości. A depresję uważa się za słabość, na którą mogą pozwolić sobie tylko kobiety. M.in. z tego powodu mężczyźni rzadziej szukają pomocy u specjalistów i częściej popełniają samobójstwa.
z7

W piątek dotarła do nas informacja o tragedii, jaka rozegrała się w okolicach mostu im. Legionów J. Piłsudskiego w Płocku. Zdesperowany mężczyzna rzucił się z mostu do skutej lodem Wisły. W akcji wyciągania go z wody wzięli udział patrolujący brzeg żołnierze WOT i strażnicy miejscy....
z2

Uniewinnienie nauczycielki Bożeny S. w sprawie psychicznego i fizycznego znęcania się nad uczniem gimnazjum, 14-letnim Dominikiem z Bieżunia (Mazowieckie), jest już ostateczne. We wtorek Sąd Najwyższy oddalił kasację prokuratury wniesioną na niekorzyść nauczycielki.
zJestem po próbie samobójczej w 2015. Co do tego doprowadziło historia na książkę. Zażyłem 60 tabletek nasennych na recepte. Miałem zasnąć ale coś się spieprzylo. Zaczęło mnie piekielnie palić w żołądku i dostałem afazji. Ojciec akurat wcześniej wrócił z pracy i wezwał pogotowie. Od razu mnie przewiezli na izbę przyjęć. Do dzisiaj pamiętam ratownika który krzyczał "k---a nie odchodz" bo juz zaczynałem odlatywac. Potem zaczęli mi wsadzac rurke do zoladka. Jestem silnym
Komentarz usunięty przez autora
Wykop.pl
Chciałabym po prostu mieć trochę spokoju, ale nie wierzę już w to, że mogę to dostać. Chyba na to nie zasługuję. Na nic dobrego nie zasługuję, czas się z tym już pogodzić. Nic dobrego mnie już nie spotka.