Obejrzałam „Dom dobry”. Facet nigdy nie doświadczy tego strachu, kobiety też się znęcają, to prawda, ale to facet ma przewagę fizyczną, zawsze się obroni w sytuacji gdy napastniczka nie ma jakiegoś narzędzia. A kobieta wie że może po prostu zginąć, on może ją zabić gołymi rękami. Dlaczego faceci tak się zachowują? Wzorce rodzinne czy jednak geny/testosteron pompujący agresję? Inspiracja Rafałem Piaseckim mocno rzuca się w oczy, choć dużo zostało zmienione.

#przemocdomowa
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nad_niemnem: pierd0lenie o szopenie, znam przypadek co baba lała typa a on się jej bał i nic nie mówił dopiero jak dostał młotkiem do kotletów w tył głowy i stracił przytomność i zabrano do szpitala to wyszło wszystko. U kumpla raz też widziałem jak jego matka ojca goniła żeby mu przywalić a on uciekł do kibla i to przy dzieciach
  • Odpowiedz
Po premierze Domu Dobrego ludzie zaczęli masowo n---------c żony.


@nickjaknick: to jeszcze nic. ci, którzy n----------i własne żony przed premierą, po premierze zaczęli n---------ć również cudze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz