Jak wygląda kwestia z o--------m się z broni czarnoprochowej? Podobno jest to b--ń dostępna w Polsce bez zezwoleń, ale z prochem są problemy i trzeba ściągać zza granicy np. z Czech. Jeśli chodzi o ładowanie takiej broni to można coś zrobić źle i np. wskutek słabego wystrzału denat przeżyje? Ogólnie jaka jest "skuteczność" w porównaniu do zwykłej broni i innych metod odejścia?
#samobojstwo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 7
@przegryw_wykopu Według mnie to słaby sposób, teoretycznie najlepszym sposobem jest exit bag z połączeniem gazu szlachetnego. Mało efektowny ale efektywny. Z postrzałami jest taki problem, że jednak ręką może zadrżeć u kogoś nieostrzelanego a wtedy zostaje kalectwo albo męczarnia. Jednak jeśli myślisz, żeby zabić się to lepiej zadzwonić pod Kryzysowy telefon zaufania 116 123 lub zgłosić się do lekarza.
  • Odpowiedz
  • 7
@przegryw_wykopu To też nie jest fajne. Serio. Odradzam. Pamiętaj, że pociągiem ktoś kieruje i nie wszyscy potrafią się pogodzić z takim wypadkiem. Nie skazuj kogoś na coś co powinieneś zrobić Ty, czyli na pomoc sobie. 116 111
  • Odpowiedz
#anonimowemirkowyznania
#narkotykizawszespoko #psychodeliki #dmt #depresja #samobojstwo #psychologia #psychiatria #rozkminy

TL;DR Brałem psychodeliki i zryło mi to łeb.

Często widać wpisy, albo spotyka się ludzi, którzy przekonują, że psychodeliki pomogą ci z depresją, spojrzysz inaczej na świat i życie będzie piękne. U części osób tak jest, może nawet większości, ale nie zapominajmy o drugiej stronie medalu.
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#narkotykizawszespoko #psychodeliki #dmt #depresja #samobojstwo #psychologia #psychiatria #rozkminy

TL;DR ze spojlerem:


Spodziewam się, że wielu w tę historię nie uwierzy i w zupełności to rozumiem. Mimo że zamierzam opisać własne doświadczenie, to nawet mi samemu ciężko jest dać wiarę temu, co mi się przydarzyło.
MuszeAleNieChce - #narkotykizawszespoko #psychodeliki #dmt #depresja #samobojstwo #ps...

źródło: comment_1621771050x1NFdgHm3WRYnQUI9tap66.jpg

Pobierz
  • 202
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odbyłem z rana 2,5 godzinny spierdotrip na piechotę przez park, łąki i las. Potem pojechałem komunikacją miejską do centrum miasta, wykorzystując to że o tej porze jeszcze nie będzie tłumów i zjadłem picke. Nogi mi wchodzą do d--y po tej wycieczce ale czuje się zajebiście. Teraz w dobrym humorze mogę czekać na stany depresyjne i myśli samobójcze, które najpewniej pojawią się wieczorem.

#depresja #przegryw #samobojstwo
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maly38: stypendium z uczelni i alimenty od starych. Niestety w wakacje oprócz praktyk za friko, prawdopodbnie czeka mnie też januszex, chyba że uda się już znaleźć robotę w moim zawodzie.
  • Odpowiedz
Czekam na moment jak będę zdychał. Najlepiej w największych cierpieniach i na oczach rodziców i żeby widzieli że nic się nie da zrobić, albo wystarczy samobója zrobić tak żeby mnie w trumnie nie mogli pokazać. (To żart panie policjancie, proszę nie przyjeżdżać)
#przegryw #samobojstwo
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

https://www.wykop.pl/wpis/57645097/pozdrowienia-z-szpitala-psychiatrycznego-wiedziale/

To jest niesamowite, gość prawie strzelił samobója i pisze o tym na mirko, mniejsza już po co. A wykopki? Zamiast napisać coś miłego, dodać otuchy albo wesprzeć dobrym słowem, to p------------ą się, że brzydkie szycie, że gość zrobił to żeby zwrócić na siebie uwagę i inne kocopoły. Potem wykopki płaczą, że mężczyzn zabija się 9 razy więcej, niż kobieta w tym kraju. To co tam prezentujecie to właśnie ta toksyczna męskość,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tak wygląda to u nas w Szwajcarii: zgłaszasz się do kliniki, gadasz z psychologiem (formalność), wpłacasz 12-15k frankow, zapraszasz rodzinę (lub nie), kładziesz się na lóżku, wypijasz gorzką miksturkę, zagryzasz pyszną szwajcarską czekoladką i słodko zasypiasz :) (akcja od 6min)
https://vimeo.com/45117068
#przegryw #depresja #samobojstwo @emerozu #bekazkatoli #szwajcaria
  • 53
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Castries: wiem, jest trochę takich akcji ale prawnie lekarze są zwolnieni z odpowiedzialności, każdy zna cel przyjazdu, po co mają kogoś np. zeskrobywać z chodnika lub zbierać ochłapy mięcha z torów jeśli może zwyczajnie godnie zasnąć w łóżeczku (i nieźle za to zapłacić). sumienie lekarza to jego prywatna sprawa - podobnie jak w przypadku aborcji - jeden nigdy by nie wykonał, inny skrobie kilka razy dziennie
  • Odpowiedz
"S---------o jest tą rezerwą, tą ostatnią linią obronną, stanowiącą dla nas rękojmię, że poniżej pewnego punktu poniżenia, upokorzenia, rozbicia wewnętrznego itp. nikt i nic nas zepchnąć nie może. Świadomość, że zawsze można popełnić s---------o to nasze kryte tyły w walce życiowej. Zupełnie inaczej można się wtedy ustosunkować do każdej sprawy; życie nie tyle jest spokojniejsze, ale i o wiele piękniejsze."

1939

Henryk Elzenberg, Kłopot z istnieniem

Mój
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@psycha: Niezwykłe fragmenty. Dobrze, że dzielisz się nimi z nami. Osobiście mogę Ci jedynie podziękować, i z zaciekawieniem
kontynuować obserwowanie :)
  • Odpowiedz