Jezu jaki paskudny wyrzyg transfobicznych pomyj w gorących, niechcący się na takie coś trafi i zaraz się wszystko co najgorsze przypomina ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak wielce się niektórzy wzburzają, że osoby transpłciowe bardzo często mają depresję i myśli samobójcze, ale jakoś nie pokumali, że to przez ich obrzydliwe teksty i zachowania? Albo po prostu mają wykichane na swoje przemocowe odzywki i to, że mogą kogoś skrzywdzić. Nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WatahaSzklanychWazek0:

Tak wielce się niektórzy wzburzają, że osoby transpłciowe bardzo często mają depresję i myśli samobójcze, ale jakoś nie pokumali, że to przez ich obrzydliwe teksty i zachowania?


to

trzymaj sie i nie patrz na tych zjebow ()
  • Odpowiedz
@WatahaSzklanychWazek0: polecam nie wchodzić w ogóle na wykop, tutaj w gorących raczej same nieprzyjemne wiadomości. Pamiętaj, że jest mnóstwo ludzi którzy są przychylnie nastawieni do osób transpłciowych. Jakby coś się działo lub po prostu chciałbyś się wygadać to zawsze możesz napisać na priv ^^
  • Odpowiedz
Hej Mirki, czy wiecie może w jaki sposób mogę domagać się terapii elektrowstrząsami? Moja psychiatra nie może wypisać żadnego skierowania na taki zabieg, tak przynajmniej mi powiedziała.
Leki nie działają na mnie, leczę się od 13 lat, przeszłam już terapię 28 lekami. Żaden mi nie pomógł.
Mam już dość i wiem że żaden lek mi nie pomoże. Czy jeśli pójdę do psychiatry na nfz on może mnie skierować na taką terapię?
#
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kaifasz: Spokojnie, to jest bardzo skuteczna terapia :)

Cytat ze strony https://twarzedepresji.pl/o-leczeniu-depresji/

"Elektrowstrząsy
Kiedy chorym nie pomagają leki, ani terapia mają jeszcze możliwość leczenia elektrowstrząsami (najczęściej w przypadku ciężkiej depresji). Ich skuteczność waha się w przedziale 70-90%. Badania pokazują, że są najskuteczniejszym biologicznym sposobem leczenia depresji – szczególnie wśród kobiet w ciąży i seniorów. Zabieg ten pobudza działanie dopaminy, noradrenaliny i serotoniny, czyli neuroprzekaźników kojarzonych z depresją. W Polsce – w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, czy krajów skandynawskich – nadal rzadko sięga się po tę metodę
  • Odpowiedz
#przegryw XD az mnie to bawi, mimo ze k------o boli juz ktorys dzien. moje zycie jest tak c-----e, ze crush z licbazy, do ktorej nigdy nie mialem odwagi sie odezwac z moimi uczuciami (inna sprawa, ze wtedy ciagle z kims tam byla) po tym, jak 10 lat pozniej odnowilem kontakt (wtedy sie przyjaznilismy, teraz tez sie przyjaznimy, a przynajmniej jeszcze pare dni temu tak bylo, tera to pewnie c--j) zaoferowala,
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@darkviolet: no ja bede pracowac tylko po to, zeby miec za co sie u----c. tak teraz bedzie moje zycie wygladalo - praca, cpanie praca cpanie i tak w kolko. na milosc jestem zbyt c-----y najwidoczniej. jakby babka umarla i sprzedalbym mieszkanie po niej, to w rok bym umarl, wsio bym przecpal. kobiety mnie zniszczyly ;v
  • Odpowiedz
Za późno na znalezienie miłości? To błahostka. W pewnym wieku jest za późno nawet na śmierć. Jak się zabije młody, taki do 21 lat, to ludzie chociaż zadumają się 3 sekundy nad tym, że stracił pewnie jakieś tam szanse na coś tam. Jak skończy ze sobą ktoś starszy, to pierwsza (i ostatnia, bo nikogo to nie obchodzi) myśl będzie pewnie asocjować denata z alkoholizmem, przegrywem, bezrobociem i słabym wykształceniem bo w końcu
hans211 - Za późno na znalezienie miłości? To błahostka. W pewnym wieku jest za późno...

źródło: comment_1616965080iYZg4k5k7GfDszW2Jbh4fY.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
TLDR !przez #depresja i problemy społeczne porzuciłem (z perspektywy czasu) bardzo obiecującą ścieżkę zawodową i chyba tego żałuję


Od kiedy pamiętam interesowałem się polityką, historią, zawsze też bardzo lubiłem przedmioty ścisłe, ale uważałem je za zbyt proste. Chciałem studiować prawo, jednak jakoś pod koniec 2 klasy LO (między innymi ze względu na ciągłe gadanie rodziny że i tak nie znajdę pracy w zawodzie, że liczą się tam układy) zmieniłem profil na matfiz, z nastawieniem na fizykę teoretyczną.

Początek
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AnonimoweMirkoWyznania: jak masz zaplecze finansowe i nie musisz się martwić o pieniądze, to 23 jest jak najbardziej odpowiednim wiekiem na rozpoczęcie magisterki. Ekonomia jest dziedziną bardzo interdyscyplinarną, gdzie wymagana jest wiedza nie tylko o zarządzaniu, rynkach walutowych, ale często o procesach produkcji, materiałoznawstwie, logistyce itp.

Fizyka to zupełnie inna sprawa. Nie wypowiem się tutaj, bo z Fizyki to przez całe życie na 2-3 ciągnąłem ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
ZdrowyBarman: Dziwię się opie, że jeszcze tego nie zauważyłeś, ale polska nauka zrobiła cię w wała xD To nie były żadne prestiżowe kierunki, konkursy, programy tylko profesorowie szukali sobie parobów xD Idź zarabiaj kasę do korpo a nie baw się w bagienko zwane polska nauka.

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
Takie tam popełniłem odnośnie tego całego debilizmu z plakatami pro-life. Też są stópki.

Statystyki policji dotyczące samobójstw wśród osób poniżej 18. roku życia w ostatnim roku niestety wzrosły. W 2020 r. skutecznie na swoje życie targnęło się 116 takich osób - podaje policyjne statystyki "Rzeczpospolita". Najmłodsze dziecko, które popełniło s---------o, miało osiem lat.


https://wiadomosci.onet.pl/kraj/samobojstwa-wsrod-dzieci-rosnie-ich-liczba-najmlodsze-mialo-osiem-lat/e4gvnc7

#samobojstwo #psychologia #niewiemjaktootagowac
spunky - Takie tam popełniłem odnośnie tego całego debilizmu z plakatami pro-life. Te...

źródło: comment_1616788322LP6dAMsyYmuf4R5nPR1ovk.jpg

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Morozov: lepiej wydawać pieniądze na kłamliwe plakaty i bąbelkowe. Do tego drzeć japę, że trzeba podnieść podatki bogatym co zarabiają 8k na rękę, bez żadnego planu na co te dodatkowe pieniądze zostaną przeznaczone ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@KremowkaPapieska nie wiesz, jak okrutne są dzieci? Wystarczy 10 kg więcej lub mniej (a u dzieci to akurat normalne, że są grube albo chude, a nie w sam raz) i już nie masz życia.

W pewnych skrajnych przypadkach samo to może doprowadzić do samobójstwa, gdy nikt nie zareaguje, a do tego dochodzi trochę innych potencjalnych problemów (sytuacja w szkole, sytuacja rodzinna, itd.)
  • Odpowiedz
@juliusz-slowacki: pobudka, wegetacja przed kompem do wieczora z okazjonalnymi przerwami na jedzenie czy na pójście do kibelka, i tak w koło wojtek od 7 lat z właściwie żadną szansą na wydostanie się z tego cyklu s----------a, bo sam nie mam na to siły, a otoczenie ma mnie głęboko w poważaniu
a tobie jak minął dzień?
  • Odpowiedz