Wszystko
Wszystkie
Archiwum
10
"Suicide by cop" poszło bardzo nie po myśli niedoszłego samobójcy

popularna metoda "atak na policjanta z nożem do masła"
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jezu jaki paskudny wyrzyg transfobicznych pomyj w gorących, niechcący się na takie coś trafi i zaraz się wszystko co najgorsze przypomina ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Tak wielce się niektórzy wzburzają, że osoby transpłciowe bardzo często mają depresję i myśli samobójcze, ale jakoś nie pokumali, że to przez ich obrzydliwe teksty i zachowania? Albo po prostu mają wykichane na swoje przemocowe odzywki i to, że mogą kogoś skrzywdzić. Nie
Tak wielce się niektórzy wzburzają, że osoby transpłciowe bardzo często mają depresję i myśli samobójcze, ale jakoś nie pokumali, że to przez ich obrzydliwe teksty i zachowania? Albo po prostu mają wykichane na swoje przemocowe odzywki i to, że mogą kogoś skrzywdzić. Nie
@WatahaSzklanychWazek0:
to
trzymaj sie i nie patrz na tych zjebow (づ•﹏•)づ
Tak wielce się niektórzy wzburzają, że osoby transpłciowe bardzo często mają depresję i myśli samobójcze, ale jakoś nie pokumali, że to przez ich obrzydliwe teksty i zachowania?
to
trzymaj sie i nie patrz na tych zjebow (づ•﹏•)づ
@WatahaSzklanychWazek0: polecam nie wchodzić w ogóle na wykop, tutaj w gorących raczej same nieprzyjemne wiadomości. Pamiętaj, że jest mnóstwo ludzi którzy są przychylnie nastawieni do osób transpłciowych. Jakby coś się działo lub po prostu chciałbyś się wygadać to zawsze możesz napisać na priv ^^
Hej Mirki, czy wiecie może w jaki sposób mogę domagać się terapii elektrowstrząsami? Moja psychiatra nie może wypisać żadnego skierowania na taki zabieg, tak przynajmniej mi powiedziała.
Leki nie działają na mnie, leczę się od 13 lat, przeszłam już terapię 28 lekami. Żaden mi nie pomógł.
Mam już dość i wiem że żaden lek mi nie pomoże. Czy jeśli pójdę do psychiatry na nfz on może mnie skierować na taką terapię?
#
Leki nie działają na mnie, leczę się od 13 lat, przeszłam już terapię 28 lekami. Żaden mi nie pomógł.
Mam już dość i wiem że żaden lek mi nie pomoże. Czy jeśli pójdę do psychiatry na nfz on może mnie skierować na taką terapię?
#
- 4
@kaifasz: Spokojnie, to jest bardzo skuteczna terapia :)
Cytat ze strony https://twarzedepresji.pl/o-leczeniu-depresji/
"Elektrowstrząsy
Kiedy chorym nie pomagają leki, ani terapia mają jeszcze możliwość leczenia elektrowstrząsami (najczęściej w przypadku ciężkiej depresji). Ich skuteczność waha się w przedziale 70-90%. Badania pokazują, że są najskuteczniejszym biologicznym sposobem leczenia depresji – szczególnie wśród kobiet w ciąży i seniorów. Zabieg ten pobudza działanie dopaminy, noradrenaliny i serotoniny, czyli neuroprzekaźników kojarzonych z depresją. W Polsce – w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, czy krajów skandynawskich – nadal rzadko sięga się po tę metodę
Cytat ze strony https://twarzedepresji.pl/o-leczeniu-depresji/
"Elektrowstrząsy
Kiedy chorym nie pomagają leki, ani terapia mają jeszcze możliwość leczenia elektrowstrząsami (najczęściej w przypadku ciężkiej depresji). Ich skuteczność waha się w przedziale 70-90%. Badania pokazują, że są najskuteczniejszym biologicznym sposobem leczenia depresji – szczególnie wśród kobiet w ciąży i seniorów. Zabieg ten pobudza działanie dopaminy, noradrenaliny i serotoniny, czyli neuroprzekaźników kojarzonych z depresją. W Polsce – w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych, czy krajów skandynawskich – nadal rzadko sięga się po tę metodę
Komentarz usunięty przez autora
- 5
#przegryw XD az mnie to bawi, mimo ze k------o boli juz ktorys dzien. moje zycie jest tak c-----e, ze crush z licbazy, do ktorej nigdy nie mialem odwagi sie odezwac z moimi uczuciami (inna sprawa, ze wtedy ciagle z kims tam byla) po tym, jak 10 lat pozniej odnowilem kontakt (wtedy sie przyjaznilismy, teraz tez sie przyjaznimy, a przynajmniej jeszcze pare dni temu tak bylo, tera to pewnie c--j) zaoferowala,
@asenjo: Też mam czas że chciałabym być skuta 24/7 xd całe szczęście pracuję i jeszcze mam jakieś poczucie obowiązku, ciekawe jak długo
- 0
@darkviolet: no ja bede pracowac tylko po to, zeby miec za co sie u----c. tak teraz bedzie moje zycie wygladalo - praca, cpanie praca cpanie i tak w kolko. na milosc jestem zbyt c-----y najwidoczniej. jakby babka umarla i sprzedalbym mieszkanie po niej, to w rok bym umarl, wsio bym przecpal. kobiety mnie zniszczyly ;v
To miłe ze strony Polskich Kolei, że obok torów dobudowują platformy ułatwiające skok
#pkp #samobojstwo #lepszasmierc #czarnyhumor
#pkp #samobojstwo #lepszasmierc #czarnyhumor
źródło: comment_161702795284ha9PFG8tNLxK2tLz2qq0.jpg
Pobierz21st century man...
#samobojstwo
#samobojstwo
- 52
Za późno na znalezienie miłości? To błahostka. W pewnym wieku jest za późno nawet na śmierć. Jak się zabije młody, taki do 21 lat, to ludzie chociaż zadumają się 3 sekundy nad tym, że stracił pewnie jakieś tam szanse na coś tam. Jak skończy ze sobą ktoś starszy, to pierwsza (i ostatnia, bo nikogo to nie obchodzi) myśl będzie pewnie asocjować denata z alkoholizmem, przegrywem, bezrobociem i słabym wykształceniem bo w końcu
źródło: comment_1616965080iYZg4k5k7GfDszW2Jbh4fY.jpg
Pobierz- 6
@AntyBohater: ekstremalny statusmaxxing zadziałał i jemu się udało. Bez tego był zwykłym birdcelem 2/10
@hans211: chcialbym umiec tak ladnie opisywac to co mysle
Przyszłość która nas czeka
#przegryw #depresja #samobojstwo #niebieskiepaski #pieklomezczyzn #samotnosc #feels
#przegryw #depresja #samobojstwo #niebieskiepaski #pieklomezczyzn #samotnosc #feels
źródło: comment_16168727551U3cmrXRt3kzze6bBkV2mX.jpg
Pobierz@Azja_Tuhajbej: tamten to normik ruchał 8msc temu ja nie ruchałem nigdy
- 55
- 24
- 1
Zapraszam serdecznie do udziału w ankiecie i dyskusji.
#pieklomezczyzn #samobojstwo #blackpill #pieklokobiet #przegryw
#pieklomezczyzn #samobojstwo #blackpill #pieklokobiet #przegryw
Kto jest najbardziej żałosny?
- "Mężczyzna", który daje się znęcać nad sobą babie 47.9% (35)
- "Mężczyzna", który robi magika 6.8% (5)
- Ten pajac, co odwalił oba xDDD 45.2% (33)
- 19
@RoHunter: musisz być gówniakiem skoro taka sprawa jest dla ciebie powodem do żartu
Komentarz usunięty przez autora wpisu
- 1
Jakiś pajac zrobił magika, kilka osób napisało niemiłe komentarze na fb i przegrywy płatki śniegu z wykopu już kręcą aferę? xDDD
PIEKŁO MENSZCZYSN xDDDDDDDDDDDDDDDD
#pieklomezczyzn #samobojstwo #blackpill #pieklokobiet #przegryw
PIEKŁO MENSZCZYSN xDDDDDDDDDDDDDDDD
#pieklomezczyzn #samobojstwo #blackpill #pieklokobiet #przegryw
- 113
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 102
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
Spada z rowerka wszystko co dotyczy znaleziska o Polkach śmiejących się z gościa który popełnił s---------o. Ktoś mi może wytłumaczyć czemu?
#pieklomezczyzn #samobojstwo #blackpill #pieklokobiet
#pieklomezczyzn #samobojstwo #blackpill #pieklokobiet
- 519
No ale jeżeli ktoś pisze pod publicznym postem pod swoim nazwiskiem to co to ma to danych osobowych? To nie jest treść wyciągnięta z prywatnych rozmów czy postów
- 543
@cecyl: jak się pisze głupoty w internecie pod własnym imieniem i nazwiskiem to trzeba być świadomym możliwych konsekwencji
#anonimowemirkowyznania
TLDR !przez #depresja i problemy społeczne porzuciłem (z perspektywy czasu) bardzo obiecującą ścieżkę zawodową i chyba tego żałuję
Od kiedy pamiętam interesowałem się polityką, historią, zawsze też bardzo lubiłem przedmioty ścisłe, ale uważałem je za zbyt proste. Chciałem studiować prawo, jednak jakoś pod koniec 2 klasy LO (między innymi ze względu na ciągłe gadanie rodziny że i tak nie znajdę pracy w zawodzie, że liczą się tam układy) zmieniłem profil na matfiz, z nastawieniem na fizykę teoretyczną.
Początek
TLDR !przez #depresja i problemy społeczne porzuciłem (z perspektywy czasu) bardzo obiecującą ścieżkę zawodową i chyba tego żałuję
Od kiedy pamiętam interesowałem się polityką, historią, zawsze też bardzo lubiłem przedmioty ścisłe, ale uważałem je za zbyt proste. Chciałem studiować prawo, jednak jakoś pod koniec 2 klasy LO (między innymi ze względu na ciągłe gadanie rodziny że i tak nie znajdę pracy w zawodzie, że liczą się tam układy) zmieniłem profil na matfiz, z nastawieniem na fizykę teoretyczną.
Początek
- 0
@AnonimoweMirkoWyznania: jak masz zaplecze finansowe i nie musisz się martwić o pieniądze, to 23 jest jak najbardziej odpowiednim wiekiem na rozpoczęcie magisterki. Ekonomia jest dziedziną bardzo interdyscyplinarną, gdzie wymagana jest wiedza nie tylko o zarządzaniu, rynkach walutowych, ale często o procesach produkcji, materiałoznawstwie, logistyce itp.
Fizyka to zupełnie inna sprawa. Nie wypowiem się tutaj, bo z Fizyki to przez całe życie na 2-3 ciągnąłem ( ͡° ͜ʖ ͡
Fizyka to zupełnie inna sprawa. Nie wypowiem się tutaj, bo z Fizyki to przez całe życie na 2-3 ciągnąłem ( ͡° ͜ʖ ͡
- 3
ZdrowyBarman: Dziwię się opie, że jeszcze tego nie zauważyłeś, ale polska nauka zrobiła cię w wała xD To nie były żadne prestiżowe kierunki, konkursy, programy tylko profesorowie szukali sobie parobów xD Idź zarabiaj kasę do korpo a nie baw się w bagienko zwane polska nauka.
Zaakceptował: LeVentLeCri
Zaakceptował: LeVentLeCri
- 405
Takie tam popełniłem odnośnie tego całego debilizmu z plakatami pro-life. Też są stópki.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/samobojstwa-wsrod-dzieci-rosnie-ich-liczba-najmlodsze-mialo-osiem-lat/e4gvnc7
#samobojstwo #psychologia #niewiemjaktootagowac
Statystyki policji dotyczące samobójstw wśród osób poniżej 18. roku życia w ostatnim roku niestety wzrosły. W 2020 r. skutecznie na swoje życie targnęło się 116 takich osób - podaje policyjne statystyki "Rzeczpospolita". Najmłodsze dziecko, które popełniło s---------o, miało osiem lat.
https://wiadomosci.onet.pl/kraj/samobojstwa-wsrod-dzieci-rosnie-ich-liczba-najmlodsze-mialo-osiem-lat/e4gvnc7
#samobojstwo #psychologia #niewiemjaktootagowac
źródło: comment_1616788322LP6dAMsyYmuf4R5nPR1ovk.jpg
Pobierz- 146
@Morozov: lepiej wydawać pieniądze na kłamliwe plakaty i bąbelkowe. Do tego drzeć japę, że trzeba podnieść podatki bogatym co zarabiają 8k na rękę, bez żadnego planu na co te dodatkowe pieniądze zostaną przeznaczone ¯\_(ツ)_/¯
@KremowkaPapieska nie wiesz, jak okrutne są dzieci? Wystarczy 10 kg więcej lub mniej (a u dzieci to akurat normalne, że są grube albo chude, a nie w sam raz) i już nie masz życia.
W pewnych skrajnych przypadkach samo to może doprowadzić do samobójstwa, gdy nikt nie zareaguje, a do tego dochodzi trochę innych potencjalnych problemów (sytuacja w szkole, sytuacja rodzinna, itd.)
W pewnych skrajnych przypadkach samo to może doprowadzić do samobójstwa, gdy nikt nie zareaguje, a do tego dochodzi trochę innych potencjalnych problemów (sytuacja w szkole, sytuacja rodzinna, itd.)
@juliusz-slowacki: pobudka, wegetacja przed kompem do wieczora z okazjonalnymi przerwami na jedzenie czy na pójście do kibelka, i tak w koło wojtek od 7 lat z właściwie żadną szansą na wydostanie się z tego cyklu s----------a, bo sam nie mam na to siły, a otoczenie ma mnie głęboko w poważaniu
a tobie jak minął dzień?
a tobie jak minął dzień?
Kto chce ze mna spedzic piatek bo mnie dziewczyna wyruchała i nie mam co robić, a tak serio to sie zle czuje ona i to dlatego ale no
#samobojstwo #depresja #k------c
#samobojstwo #depresja #k------c
467
Popularny uczestnik teleturniejów nie żyje!

Zbigniew Opioła dał się poznać szerszej publiczności jako uczestnik teleturniejów TVP. Brał udział m.in. w takich programach jak "Jeden z dziesięciu" czy "Va Banque". Jakiś czas temu pojawiły się doniesienia o zaginięciu mężczyzny. Niestety finał całej sprawy okazał się tragiczny.
z- 51
- #
- #
- #
- #
- #






















mirko:
źródło: comment_1617109169xyphqCPDO2sO5m4zEjd9I2.jpg
Pobierz