Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 18
- 17
310191 + 27 = 310 218
Zobaczyć postępy prac przy budowie obwodnicy
W tym tygodniu to już 68km!
Zobaczyć postępy prac przy budowie obwodnicy
W tym tygodniu to już 68km!
@krabozwierz: wpadaj na Śląsk, a nie dupczysz biedę na tej nizinie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) pożyczę Ci koła switch and ride 27.5 plus ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 14
309559 + 20 = 309 579
Zawieźć bratu ciotecznemu pare słoików i przy okazji zabrać z działki wiertarkę
W tym tygodniu to już 41km!
#rowerowyrownik #ruszmirko
Zawieźć bratu ciotecznemu pare słoików i przy okazji zabrać z działki wiertarkę
W tym tygodniu to już 41km!
#rowerowyrownik #ruszmirko
- 14
326539,74 - 28,99 = 326510,75
#sztafeta #ruszmirko #biegajzwykopem #bieganie #benzobiega #sport
Wpis dodany za pomocą tego skryptu
#sztafeta #ruszmirko #biegajzwykopem #bieganie #benzobiega #sport
Wpis dodany za pomocą tego skryptu
- 23
326566,09 - 12,22 = 326553,87
Dzisiaj kolejna spokojna 12-stka.
Robię sobie teraz z 2 dni przerwy, organizm zaczyna się domagać odpoczynku...
Miłego wieczoru!
Dzisiaj kolejna spokojna 12-stka.
Robię sobie teraz z 2 dni przerwy, organizm zaczyna się domagać odpoczynku...
Miłego wieczoru!
źródło: comment_m5ftScQn2Fla4CZJJX1snYmrEPgEMSp2.jpg
Pobierz- 1
@daaniel121: j-------k
326696,04 - 26,66 = 326669,38
Piątek,piąteczek,piątunio !!
Miłego weekendu Mircy i Mirówny (。
Piątek,piąteczek,piątunio !!
Miłego weekendu Mircy i Mirówny (。
- 15
308 667 + 15 + 6 = 308 688
Dziakłodom i do sklepu
W tym tygodniu to już 21km!
#rowerowyrownik #ruszmirko
Wpis
Dziakłodom i do sklepu
W tym tygodniu to już 21km!
#rowerowyrownik #ruszmirko
Wpis
@krabozwierz: chyba dopiero!
- 0
@georgie_paolo: A idź pan w pieruny. Rozkład zajęć mam tak spierniczony, że jedyny czas jaki mam ( i ochotę), żeby pojeździć to czwartki i weekendy. Przez resztę tygodnia to albo cały dzień siedzę na uczelni, albo jestem tak padnięty po zajęciach, że jedyne o czym marzę, to żeby walnąć się do łóżka ( ͡° ʖ̯ ͡°)
326809,48 - 28,55 = 326780,93
¯\_(ツ)_/¯
#sztafeta #ruszmirko #biegajzwykopem #bieganie #benzobiega #sport
Wpis
¯\_(ツ)_/¯
#sztafeta #ruszmirko #biegajzwykopem #bieganie #benzobiega #sport
Wpis
- 21
326821,97 - 12,49 = 326809,48
Wczorajszy dłuższy dystans tak na rozpoznanie...
Ps. uważajcie na ludzi z psami, oni są pewni, że pies nic nie zrobi, nie zakładają kagańców, mowa szczególnie o dużych psach, wczoraj mnie zaatakował w przedramię, wizyta na chirurgi, zastrzyk i co drugi dzień zgłaszanie się do szpitala...
Miłego
Wczorajszy dłuższy dystans tak na rozpoznanie...
Ps. uważajcie na ludzi z psami, oni są pewni, że pies nic nie zrobi, nie zakładają kagańców, mowa szczególnie o dużych psach, wczoraj mnie zaatakował w przedramię, wizyta na chirurgi, zastrzyk i co drugi dzień zgłaszanie się do szpitala...
Miłego
źródło: comment_LDsefr7h0S97usLJO3Q8GnOsUXhU81Mg.jpg
Pobierz- 2
@Atalas ja już kilkukrotnie mijałem, a tu był duży byk... Najlepsze, że właściciel psa to dyrektor chirurgi w moim mieście, dostał o------l gruby, z takim psem chodzić na spacer bez kagańca.... Gościu mega się przejął, już po bagiety nie dzwoniłem... A teraz myślę, że był to błąd, dostał by mandat czy jakie tam procedury.
@daaniel121: Raz się na mnie rozpędził pitbull, masakra. Już myślałem, że może mi coś zrobić poważnego, ale w ostatniej chwili odpuścił
- 19
326851,41 - 21,13 - 4,81 = 326825,47
Niedzielna połóweczka na Festiwalu Biegów Świętych Mikołajów w Toruniu.
Kolejny już raz organizatorzy nie ogarnęli trasy i do półmaratonu zabrakło 600m.
Niespodziewanie pobiegłem na życiówkę (5 minut lepiej niż w kwietniu) i musiałem dobiegać resztę po okolicy, żeby chociaż Endomodno zaliczyło półmaraton. Żenada. Gdyby nie tłum na mecie, odbieranie medalu i powolne bieganie po tym cyrku, to pewnie z minutę bym jeszcze urwał.
TFU!
Niedzielna połóweczka na Festiwalu Biegów Świętych Mikołajów w Toruniu.
Kolejny już raz organizatorzy nie ogarnęli trasy i do półmaratonu zabrakło 600m.
Niespodziewanie pobiegłem na życiówkę (5 minut lepiej niż w kwietniu) i musiałem dobiegać resztę po okolicy, żeby chociaż Endomodno zaliczyło półmaraton. Żenada. Gdyby nie tłum na mecie, odbieranie medalu i powolne bieganie po tym cyrku, to pewnie z minutę bym jeszcze urwał.
TFU!
- 14
326871,42 - 10,59 = 326860,83
Wieczorny bieg. Wybrałem się na bieżnię lekkoatletyczną zrobić kilka żwawych dwusetek ᕦ(òóˇ)ᕤ
4km rozruch + 10x200/200m tempo 4:00 - 4:10/km na przerwie
Wieczorny bieg. Wybrałem się na bieżnię lekkoatletyczną zrobić kilka żwawych dwusetek ᕦ(òóˇ)ᕤ
4km rozruch + 10x200/200m tempo 4:00 - 4:10/km na przerwie
327015,02 - 28,54 = 326986,48
Środa minie, tydzień zginie.
Dobrego dnia Mircy !
#
Środa minie, tydzień zginie.
Dobrego dnia Mircy !
#
327088,84 - 26,31 = 327062,53
#sztafeta #ruszmirko #biegajzwykopem #bieganie #benzobiega #sport
Wpis dodany za pomocą tego skryptu
#sztafeta #ruszmirko #biegajzwykopem #bieganie #benzobiega #sport
Wpis dodany za pomocą tego skryptu
- 21
327098,85 - 10,01 = 327088,84
Dzisiaj coś nowego, założenie przed treningiem: 2 km ok. 6:30 min/km, 6 km średnie tempo ok. 5:50 min/km i ostatnie 2 km tak jak na początku, w miarę się udało...
Miłego wieczoru!
#
Dzisiaj coś nowego, założenie przed treningiem: 2 km ok. 6:30 min/km, 6 km średnie tempo ok. 5:50 min/km i ostatnie 2 km tak jak na początku, w miarę się udało...
Miłego wieczoru!
#
źródło: comment_OtJcjR9ztFOSLauSJbiUVoULdi2PAaCI.jpg
Pobierz- 12
327109,92 - 11,07 = 327098,85
Poniedziałek standardowo bez szaleństw. Pierwszy śnieg zaliczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8km 5:35 - 5:40/km + 10x rytm 100/100m
Poniedziałek standardowo bez szaleństw. Pierwszy śnieg zaliczony ( ͡° ͜ʖ ͡°)
8km 5:35 - 5:40/km + 10x rytm 100/100m
327219,73 - 3,00 - 3,00 - 10,60 - 5,70 - 6,70 - 16,00 = 327174,73
Z ubiegłego tygodnia, w tym:
1) tym razem dzień krótkich odcinków był w formie 4x(200/200+200/200+400/400), więc objętość niby ta sama, ale biegało się jakoś przyjemniej, niby wszystko równo, ale 400m szybciej od 200m biegałam gdyż odpowiednie rozkładanie sił u mnie zawsze oznacza nadmierne oszczędzanie.
2)
Z ubiegłego tygodnia, w tym:
1) tym razem dzień krótkich odcinków był w formie 4x(200/200+200/200+400/400), więc objętość niby ta sama, ale biegało się jakoś przyjemniej, niby wszystko równo, ale 400m szybciej od 200m biegałam gdyż odpowiednie rozkładanie sił u mnie zawsze oznacza nadmierne oszczędzanie.
2)
- 1
327320,06 - 37,45 - 24,33 - 38,55 = 327219,73
Poniedziałek rano i humor popsuty.... (╯︵╰,)
Udanego
Poniedziałek rano i humor popsuty.... (╯︵╰,)
Udanego
- 1
- 0
- 17
307572 + 17 = 307 589
Nie ma to jak rozpocząć kolejny miesiąc od jazdy na rowerze (ʘ‿ʘ)
W tym tygodniu to już 72km!
#rowerowyrownik
Nie ma to jak rozpocząć kolejny miesiąc od jazdy na rowerze (ʘ‿ʘ)
W tym tygodniu to już 72km!
#rowerowyrownik










Pracodomy poniedziałek-piątek i sobotnia wycieczka do sklepu w celu wypróbowania opon z kolcami (-:
Pic related
#rowerowyrownik #ruszmirko #ruszszwecja
źródło: comment_4pQSDRCgdoolXYlBKEcO4WVV8IFQbI2P.jpg
PobierzWczoraj śnieg z deszczem, dzisiaj deszcz, jutro temperatura na minusie i szklanka... Na normalnych oponach bym się wywaliła z 10 razy, na tych - na razie ani razu.