Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Mirki, jak jest lepiej żyć? Zrobić co się ma zrobić od razu i potem mieć w------e czy tak sobie przeplatać 'trochę roboty, trochę przyjemności'? Szukam nowego planu na życie i nie mam pomysłu :D
#jakzyc #porada #kiciochpyta #rozterki
#jakzyc #porada #kiciochpyta #rozterki
- 3
@Lele: Raczej figurant i partia rządządza
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wyszedłbym na piwko, ale mam wyrzuty sumienia. Bo byłem na "piwku" we wtorek, sobotę, piątek, czwartek i środę. Trochę sporo, ale to dlatego, że nie było mnie w kraju pół roku. Pozdrawiam czytelników #podrozeantonio ( ͡° ͜ʖ ͡°) I wyszedłbym też dziś. Ale jutro o 8 rano wstaje. I takie mam właśnie rozterki. #oswiadczenie
Co sądzicie? Iśc, nie iść? ( ͡°( ͡
Co sądzicie? Iśc, nie iść? ( ͡°( ͡
- 14
@Fagaldo_Antonio: IŚĆ
- 2
@Fagaldo_Antonio: NIE IŚĆ
- 9
o... niedawno pyknęło mi 8 lat na wykopie.
Ciekawe co jeszcze bym zrobił w życiu, gdybym tyle czasu nie zmarnował tutaj :)
#rozterki #8latzwykopem
Ciekawe co jeszcze bym zrobił w życiu, gdybym tyle czasu nie zmarnował tutaj :)
#rozterki #8latzwykopem
- 12
Jak wam się widzi MR2jka ostatniej generacji? Bo ja mam nieustające rozterkę, czy może być, czy nie może, oraz co trzeba zrobić, żeby była spoko.
Mechanicznie to cudowne auto z potężnym potencjałem na rozbudowe w mega niskich pieniądzach, a mi się moja MX-5 już nudzi i nie wiem, czy zarobie tyle by się S2000 dorobić do wakacji ;)
#motoryzacja #carboners #jdmboners #toyota #mr2
Mechanicznie to cudowne auto z potężnym potencjałem na rozbudowe w mega niskich pieniądzach, a mi się moja MX-5 już nudzi i nie wiem, czy zarobie tyle by się S2000 dorobić do wakacji ;)
#motoryzacja #carboners #jdmboners #toyota #mr2
źródło: comment_J77MIPdyJM3TjJ3kP2SDMzpzNJKbibU6.jpg
PobierzOj mirki mirky, jutro wraca moj byly #rozowypasek, chce ja odebrac z dworca z bukietem róż w nadziei na powrót a najgorsze jest to ze kocham ja ponad zycie i innej sobie nie wyobrazam #foreveralone. Rozstanie bylo trzy dni temu, jak sadzicie wroci? #kiciochpytana #rozterki #depresja
- 512
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
@Siotson: To tyle dobrego.
@KorwinMocnoMasakrujeMlodegoLewaka: no ale to też nie jest sprawdzone info. Oddajesz głos w ciemno. To już lepiej zagłosuj na Jarka - ten to musi nieźle bić kobiety bo się nigdy żony nie dorobił ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 9
#pytanie #rozterki
Czy da się jakoś zczarnolistować plusy od @ninetyeight ?
Przez niego nie wiem czy piszę głupoty, czy mądrości(╯︵╰,)
Czy da się jakoś zczarnolistować plusy od @ninetyeight ?
Przez niego nie wiem czy piszę głupoty, czy mądrości(╯︵╰,)
- 2
#praca #rozterki Od razu po szkole poszedlem do pracy do jednej z firm, przepracowałem tam 6mc z czego okres próbny (3mc) za najnizsza krajowa, resztę za dość glodowa kase. W sumie to wpakowali we mnie sporo zasobów/kasy pod wzgledem szkoleń. Wszystkiego nauczylem się od podstaw. Teraz dostałem propozycje pracy w #korpo z podwojeniem zarobków...zlozylem wypowiedzenie ale mam lekkie wyrzuty - bo w sumie pokładali we mnie
@Pienio69: to jest biznes, a nie sentymenty. Dostajesz 2x lepszy hajs to tam idziesz i tyle.
- 2
@Pienio69: Niesłusznie, sumieniem się nie wykarmisz, skoro zainwestowali w Ciebie kasę i teraz pozwalają Ci odejść, to są głupi zwyczajnie i nic na to nie poradzisz, jeśli to faktycznie spora suma była to powinni podpisać z Tobą konkretną umowę i wtedy za wypowiedzenie zapłaciłbyś karę. Mogli dać też normalną kasę i zatrzymać Cię w pracy. Jeśli im nie zależy, to dlaczego ma zależeć Tobie?
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@padobar: Najlepiej - wypij teraz połowę, resztę zostaw na później :D
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Też boicie się zapisać na siłownie bo macie obawy że się wyjebiecie na bieżni i ktoś to nagra i staniecie się śmiesznym filmikiem na youtubie?
#rozterki #kiciochpyta #silownia
#rozterki #kiciochpyta #silownia
@Przewrocilem_Tuska: Nie. Mi się normalnie, po ludzku nie chce.
@Przewrocilem_Tuska: pobiegać to do lasu.
- 7
@M4lutki: nie martw sie, na pewno Cie kocha, wszystkie mamy kochają swoje dzieci
@Wypalcowany: Gdy powiedziałem swojej mamie że ją kocham, zamiast odpowiedzieć że ona mnie też, powiedziała tylko że woli żebyśmy zostali przyjaciółmi. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@przypadkowylogin: Mmm
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Ostatnio tak sobie pomyślałem - świętowanie i upamiętnienie wydarzeń sygnałami alarmowymi to jakaś porażka. Przecież one są od tego by ludzi postawić w stan gotowości, ostrzec o niebezpieczeństwie, a nie - przyzwyczaić że słyszy się je na co dzień o.o" I teraz jakaś katastrofa chemiczna się zdarzy, albo stan prawdziwego zagrożenia, nie mówiąc o militarnych i co?
Każdy pomyśli "pewnie jakieś święto i zapomniałem". Policjant w terenie też zamiast zastanowić się co
Każdy pomyśli "pewnie jakieś święto i zapomniałem". Policjant w terenie też zamiast zastanowić się co
- 3
@Kaba___JK: u mnie tak samo, co chwila wyją a po tygodniu piszą news o tym, że odbyły się ćwiczenia.
- 3
@kinlej: Dlatego przytoczyłem przykład z policjantem. Przeciętny człowiek i tak oleje, (ale przynajmniej się zastanowi o co chodzi, to już coś - jeśli do tego zobaczy coś dziwnego - może powiązać to z alarmem) ale służby rozproszone po okolicy mają już szansę na zwiększenie czujności. Mimo wszystko to że coś nie będzie bardzo skuteczne i nas nie uratuje, to nie jest argument żeby olać to zupełnie. Nie krzyczysz "ogień, pożoga"



























#rozterki
http://www.wykop.pl/wpis/12147621/warto-chodzic-do-apteki-tyleczek-ladnapani/37550995/