Wpis z mikrobloga

Jak wam się widzi MR2jka ostatniej generacji? Bo ja mam nieustające rozterkę, czy może być, czy nie może, oraz co trzeba zrobić, żeby była spoko.
Mechanicznie to cudowne auto z potężnym potencjałem na rozbudowe w mega niskich pieniądzach, a mi się moja MX-5 już nudzi i nie wiem, czy zarobie tyle by się S2000 dorobić do wakacji ;)
#motoryzacja #carboners #jdmboners #toyota #mr2 #rozterki
Pobierz quit13 - Jak wam się widzi MR2jka ostatniej generacji? Bo ja mam nieustające rozterkę...
źródło: comment_J77MIPdyJM3TjJ3kP2SDMzpzNJKbibU6.jpg
  • 25
@quit13: zaskoczyles mnie cenami S2000 sprawdzilem w UK i sa drozsze od mlodszych BMW. To musi byc naprawde genialne auto. Na niezajezdzony egzemplarz z 2008 roku - 15-17 tys mil przebiegu i prawie £15k wow
@bluehead: Tzn ceny UK przed liftem w UK są bardzo atrakcyjne a w gruncie rzeczy nie ma większych różnic, kwestia egzemplarza. Po liftowe jest już średnio opłacalne - Vauxhall VX220 Turbo tyle kosztuje co S-ka. No i wysoka cena wynika z insurance, bo to tylko 2.0 pojemność, a BMW.
@Bydle: Nie da się tego w normalnym stanie kupić w Polsce
@quit13: W UK jest odwrotnie im wieksze ubezpieczenie i podatek na drodze tyle fura jest tansza. Paradkoslanie w komisach stoja A6 i A8 za mniej niz Corsa 1.2 bo utrzymanie takiego wielkiego 10 letniego bangera jest duzo drozsze w oplatach i stale co roku rosnie.

Tak sie wymusza wymiane aut na nowsze. Inna sprawa ze kupno 5 letniego focusa to nie jest dla nikogo problem.
@quit13: za piękna to ona nie jest - ma za duże, pokraczne światła i śmieszne, małe kółeczka (chociaż to akurat można zmienić, kwestia jedynie jaki rozmiar felgi tam wejdzie), ale ten wygląd jak najbardziej jest do wybaczenia w przypadku auta o masie nieprzekraczającym tony oraz ze stosunkowo mocnym silnikiem umieszczonym centralnie.