Wracać po pewnie prawie dwóch latach przestoju do #leagueoflegends czy wrócić po ~kilku miesiącach przestoju do #hots #heroesofthestorm?
Pograłbym znowu w jakaś MOBĘ, brakuje mi tego :((
#grykomputerowe #kiciochpyta #rozterki
Pograłbym znowu w jakaś MOBĘ, brakuje mi tego :((
#grykomputerowe #kiciochpyta #rozterki



























#kamery #motoryzacja #rozterki #nawigacja #wideorejestrator
[http://allegro.pl/lusterko-wideorejestrator-gps-media-tech-mt4058-i5803149239.html]