Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko153
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Qtko
Qtko

Qtko

Dołączył 10 lat i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2973
  • Znaleziska 27
  • Mikroblog 2946
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 3
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
6 godz. i 9 min temu
  • 92
Maja Chwalińska? Żenada
#tenis
Mariuszzuk - Maja Chwalińska? Żenada 
#tenis

źródło: 1000012563

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko przed chwilą via Wykop
  • 0
@peoplearestrange: Kamilki takie ulane nie są
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko przedwczoraj, 18:11:01
  • 5
#silownia

Siema z październiku zacząłem w domu ćwiczyć, podstawowy FWB gdzieś z neta, staram się trzy razy w tyg ćwiczyć chociaż teraz ciężej jak jest cieplej xdd

Foto formy macie tu i w komentarzach, na czym skupić się teraz do lata? Nie liczę aż tak mocno kcal bo nie chce być więźniem k---a BMI xd

176 cm, 80 kg... Cisnąć brzuch, żeby jeszcze trochę po podrzezbic czy co polecacie?
Qtko - #silownia

Siema z październiku zacząłem w domu ćwiczyć, podstawowy FWB gdzieś...

źródło: 1000047623

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 18:11:32 via Wykop
  • 0
@Qtko:
Qtko - @Qtko:

źródło: 1000047624

Pobierz
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 18:12:22 via Wykop
  • 0
@Qtko:
Qtko - @Qtko:

źródło: 1000047626

Pobierz
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 18:13:56 via Wykop
  • 0
@I-____-I: to na priv xd
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 18:14:27 via Wykop
  • 0
@Saprofit: tylko pytanie czy ja nie mam za małej masy mięśniowej aby to redukować?
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 18:16:57 via Wykop
  • 1
@SashaKrymin: dobra, tylko tu ta k----a moderacja działa to od razu bana dostane xd
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 18:20:39 via Wykop
  • 1
@ssas78487: no dobra, masz jakieś dobre treningi? bo ja to początkujący cwel w siłownie a nie chcę też c------m ćwiczeń robić.
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 18:39:41 via Wykop
  • 0
@ssas78487: o i to se zapiszę xd ale to co teraz j---ć te martwe ciągi i se tylko górę ćwiczyć?
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 18:40:23 via Wykop
  • 0
@ssas78487: ale czekaj kochana bo Ty mi dajesz tam wyciskanie na wyciągu np. a ja brzydzę się siłowniami i w domu ćwiczę :D
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 19:01:26 via Wykop
  • 2
@elukubracja_depresji: no p------o mi się xD FBW... chłop w związku jest to i go do złego ciągnie
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 19:01:41 via Wykop
  • 0
@r5678: no dla mnie optymalnie myślę 75 kg chyba co?
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 19:54:35 via Wykop
  • 0
@r5678: ja w prime 84kg chyba czy tam więcej, ale piwny brzuszek był i c--j pozostał do dzisiaj, ciężko z tego zlecieć xd
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 19:55:02 via Wykop
  • 0
@In_thrust_we_trust: zawsze możesz pokazać siebie i też ocenimy xD nie wiem czemu, ale takie pety to mnie od razu odrzucają xd także znikaj stąd
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko
Autor
przedwczoraj, 20:38:55 via Wykop
  • 0
@In_thrust_we_trust: jak czytam Twoje komentarze z ciekawości to Ty wylewasz swoją frustrację w każdym wątku, mówię na razie grzecznie znikaj mi z tego posta bo nie mam czasu na przegrywow xd
  • Odpowiedz
jack_
jack_
03.06.2026, 20:46:30
  • 0
#mecz
Nic się nie stało…
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko 03.06.2026, 20:47:11 via Wykop
  • 1
@jack_: STAŁO STAŁO XD
  • Odpowiedz
spike10
spike10
spike10
03.06.2026, 19:21:50
  • 1
Tak w sumie to polski naród jest w czymś dobry poza chlaniem wódy? Bo nawet w sporcie jesteśmy chłopcami do bicia
#mecz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko 03.06.2026, 19:23:13 via Wykop
  • 1
@Mihu_: dosłownie jak te pety na tagu #mecz i #przegryw xD
  • Odpowiedz
Lucas04
Lucas04
02.06.2026, 12:55:20
  • 3
#mecz

I oni chcą do LM...
Lucas04 - #mecz 

I oni chcą do LM...

źródło: image

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko 02.06.2026, 13:02:58 via Wykop
  • 0
@Lucas04: tam jest potw info czy jak Borek?
  • Odpowiedz
WolnyBLN
WolnyBLN
27.05.2026, 13:06:17
  • 20
#mecz w nowym sezonie #ekstraklasa mam zamiar odwiedzić 17 z 18 stadionów.
Tag do obserwowania #wolnynastadionie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko 27.05.2026, 13:48:26 via Wykop
  • 1
@Zi3L0nk4: Polonie bo się nie dostaną xd
  • Odpowiedz
chciejstwo
chciejstwo
27.05.2026, 02:42:52
  • 858
Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 lat stracone na to świństwo. Straciłem pracę, partnerkę, wszystko co miało barwy stało się czarno białe.

Pojedyńcze strzały i próby zaprzestania nie pomogły.

Aktualnie wspieram się Anticolem, mam wsparcie terapeuty, wczoraj byłem pierwszy raz na mityngu AA - z pewnością nie ostatni - słucham podcastów, znalazłem nową zajawkę którą wypełniam głowę, zacząłem spacerować.

Dziś
chciejstwo - Dzień dobry. Proszę o odrobinę wsparcia. Mimo młodego wieku - dobre 12 l...

źródło: 1000019297

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko 27.05.2026, 07:02:38 via Wykop
  • 0
@chciejstwo: i tak wrócisz, więc jeden c--j xd - sam nie piję prawie 4 lata
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko 25.05.2026, 18:54:24
  • 0
#mecz WIDZICIE PRZEGRYWY?! NAWET MOŃKA MA DZIEWCZYNĘ !!!

#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko
Autor
25.05.2026, 18:57:02 via Wykop
  • 0
@APOLL0: przegrywy nawet nie są słupkiem w sumie
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko 25.05.2026, 18:53:29
  • 2
#mecz 1 ZASŁUŻONA WYGRANA !!! KOCHAM LECHA KOCHAM PANA MOŃKE
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

B0byy
B0byy
25.05.2026, 18:47:09
  • 3
Mońka?????
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko 25.05.2026, 18:47:34 via Wykop
  • 3
@B0byy: wiesz co, p------e ide walić
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko 25.05.2026, 18:45:38
  • 1
#mecz początek gali i już aż chce się w-----ć to w p---u i iść walić konia np xD
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Maczuga_Herkulesa18
Maczuga_Herkulesa18
20.05.2026, 17:33:41
  • 0
Sprzedam:
Lattafa Fakhar Black ok. 40 ml - 30 zł
French Avenue Liquid Brun ok. 50 ml - 45 zł
Calvin Klein Eternity Aqua ok. 98/100 ml - 70 zł
Lattafa Art of universe ok 19/20 ml - 20 zł

Przesyłka
Maczuga_Herkulesa18 - Sprzedam: 
Lattafa Fakhar Black ok. 40 ml - 30 zł 
French Avenu...

źródło: IMG_9518

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko 20.05.2026, 19:59:09 via Wykop
  • 0
@Maczuga_Herkulesa18: Lattafe nie puścisz za 20 zł all in z dpd? xd
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko 17.05.2026, 20:40:37
  • 0
#mecz co to za piosenka po strzeleniu gola teraz Raphini? xd
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko
Autor
17.05.2026, 20:53:07 via Wykop
  • 0
@Qtko: VOLCANS (CLUB MIX) MAMY TO K---A SAM SE ZNALAZŁEM
  • Odpowiedz
KRZYSZTOF_DZONG_UN
KRZYSZTOF_DZONG_UN
17.05.2026, 20:24:33
  • 3
dobrze że to już ostatni mecz łamagi emeryta w Barcelonie nie dało się oglądać jak tylko machał łapami i przewracał się o własne nogi

Suarez>Villa>Łama9a

#mecz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko 17.05.2026, 20:27:05 via Wykop
  • 5
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: dlatego najbardziej w życiu brzydzę się polakami - takimi jak ty... wredne, zawistne, sfrustrowane, brzydkie charakterem i zazwyczaj gębą..
  • Odpowiedz
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
17.05.2026, 19:13:47
  • 4
#ekstraklasa #ekstraklasaboners #mecz
Mam nadzieję że jutro wygra #arkagdynia. A w ostatniej kolejce #piastgliwice i #lechia
Wszystko byle łódzka k... spadła
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko 17.05.2026, 19:14:59 via Wykop
  • 1
@ScypioAfricanus: OBY
  • Odpowiedz
marcelus
marcelus
17.05.2026, 17:22:00
  • 8
Hahahaha jaki mały grubas zapłakany z Lechii xdd

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko 17.05.2026, 17:22:34 via Wykop
  • 0
@marcelus: CO DRUGI Z TAKU PRZEGRYW PODOBNIE WYGLĄDA Xd
  • Odpowiedz
Alaric
Alaric
17.05.2026, 13:53:00
  • 17
#mecz
Alaric - #mecz

źródło: IMG_8129

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko 17.05.2026, 13:56:53 via Wykop
  • 0
@Alaric: odwrotnie to powinno być myślę xD
  • Odpowiedz
Qtko
Qtko
Qtko 17.05.2026, 13:59:32 via Wykop
  • 0
@ucho_igielne: dobra, nie pije od 4 lat, ale chyba muszę wrócić xD MY BAD
  • Odpowiedz
Anck-Su-Namun
Anck-Su-Namun
17.05.2026, 12:06:31
  • 3
Widzew musi wygrac z tymi dziadami z Piasta i bedzie elegancko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Qtko
Qtko
Qtko 17.05.2026, 12:12:21 via Wykop
  • 5
@WolnyBLN: Oby nie x2
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >
  • Kutno

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 25.09.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 09.03.2019

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking