#silownia
Siema z październiku zacząłem w domu ćwiczyć, podstawowy FWB gdzieś z neta, staram się trzy razy w tyg ćwiczyć chociaż teraz ciężej jak jest cieplej xdd
Foto formy macie tu i w komentarzach, na czym skupić się teraz do lata? Nie liczę aż tak mocno kcal bo nie chce być więźniem k---a BMI xd
176 cm, 80 kg... Cisnąć brzuch, żeby jeszcze trochę po podrzezbic czy co polecacie?
Siema z październiku zacząłem w domu ćwiczyć, podstawowy FWB gdzieś z neta, staram się trzy razy w tyg ćwiczyć chociaż teraz ciężej jak jest cieplej xdd
Foto formy macie tu i w komentarzach, na czym skupić się teraz do lata? Nie liczę aż tak mocno kcal bo nie chce być więźniem k---a BMI xd
176 cm, 80 kg... Cisnąć brzuch, żeby jeszcze trochę po podrzezbic czy co polecacie?











#tenis
źródło: 1000012563
Pobierz