Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
@Fraagles: garmin ma jedno mocowanie, jak pasuje do 820, to będzie pasowało do 830, 800, 810, 5x0, itd.
I ogólnie, bo miałem mocowanie pasujące do kilku producentów. One się różnią minimalnie uchwytem, jedno może pasować do kilku, ale może latać. a jak zmienisz na właściwe, to licznik będzie stabilniejszy.
Garmin a Wahoo (albo Bryton, nie pamiętam), różni się wysokością takich wypustek (ok 1mm różnicy) - ogólny wygląd jest taki sam.
I ogólnie, bo miałem mocowanie pasujące do kilku producentów. One się różnią minimalnie uchwytem, jedno może pasować do kilku, ale może latać. a jak zmienisz na właściwe, to licznik będzie stabilniejszy.
Garmin a Wahoo (albo Bryton, nie pamiętam), różni się wysokością takich wypustek (ok 1mm różnicy) - ogólny wygląd jest taki sam.
#kolarstwo #rowery #szosa Witam rowerowych Mirków. Szukam pierwszej szosy budżet maks 2k. Wpadło mi w oko coś takiego:
https://www.facebook.com/710731699018401/posts/3830537940371079/
Będzie to jeździć czy szukać czegoś innego? Ewentualnie jak ktoś ma jakieś inne ciekawe propozycje to byłbym wdzięczny
https://www.facebook.com/710731699018401/posts/3830537940371079/
Będzie to jeździć czy szukać czegoś innego? Ewentualnie jak ktoś ma jakieś inne ciekawe propozycje to byłbym wdzięczny
@demooon: zabytek, powodzenia w szukaniu części. Poza tym nowy claris będzie którzy od 20 letniej ultegry.
- 2
@demooon: za 2k to kupisz tribana 520 na nowej sorze. Korba ze zintegrowaną osią a nie na kwardrat, linki pod owijką i możliwość montażu szerszych opon - na początek nic lepszego nie trzeba. Można też było trafić rc500 w tej kwocie ale po podwyżce nowych pewnie i używane podrożały...
- 0
Widział ktoś taki zestaw gąbek w jakimś normalnym sklepie? Na allegro sam dropshipping z ali...
#rowery
#rowery
źródło: comment_1613986909XeeUvDTaEhb0CZrtCtS0Jo.jpg
Pobierz- 0
Kiedy producenci będą wrzucać nowy sprzęt do sprzedaży?
Będę szukał jakiegoś roweru typu cross. Ktoś coś poleci w budżecie max 3k?
#rowery
Będę szukał jakiegoś roweru typu cross. Ktoś coś poleci w budżecie max 3k?
#rowery
24 259 + 24 = 24 283
Dziś słoneczko i 18°C go można było pojeździć :)
#rowerowyrownik #rowery
Wpis dodany za pomocą tego skryptu
Dziś słoneczko i 18°C go można było pojeździć :)
#rowerowyrownik #rowery
Wpis dodany za pomocą tego skryptu
- 0
Chlopaki szukam roweru gorskiego... nie znam sie az tak za bardzo... wiec napisze do czego chce go glownie uzywac. Wiec ma byc to glownie do jazdy po lesie, i do podjazdow takich ostrych (mieszkam w alpach) chcialbym zeby rower byl w miare lekki do 15kg max max, musi miec dobre zawieszenie no i zeby byl z karbonu, hamulce tarczowe... zaden ebike ani downhill ... budzet 12 kola max max...
#rower
#rower
- 0
@yggdrasil: no i carbon i inne parametry spoko i kolo 12kola :) a jezdzi nim podjazdy?
- 0
#rower #rowery Część Mirki. Liczę na waszą poradę. Planuję kupić rower trekkingowy. Niestety jestem blady w tym temacie. Nie znam się na osprzęcie itp. Mój budżet to 2000 PLN, mogę delikatnie przekroczyć. Powiedzcie też jaką dobrać ramę do wzrostu 175cm. Rower do rekreacyjnych wycieczek niedzielnych, czy dojazdu do pracy. Dzięki za pomoc
@karol9585: Skępe? Bo mostek mi przypomina xD
- 0
@Cunpollino Nie, zdjęcie zrobione w okolicach Częstochowy
- 0
Jak przed oddaniem do serwisu wyczyscic w warunkach domowych #rower, ktory nie byl ruszany od 8 lat?
#rowery #pytanie #pytaniedoeksperta
#rowery #pytanie #pytaniedoeksperta
@Zdatny_dla_wypoku: Triban
@Zdatny_dla_wypoku: Triban z Decatlon. Do niedawna RC500 byłby w zakładanym budżecie, ale teraz w związku z podwyżkami lekko go przekracza.
Sam go mam i korzystam i polecam.
Sam go mam i korzystam i polecam.
22 953 + 6 + 40 = 22 999
Wczorajszy kołchoz run i pierwsza przejażdżka od miesiąca
No to sezon oficjalnie rozpoczęty ;) Cel na ten sezon to płaski bebzon i 200 kilometrów za jednym razem xD
Tak
Wczorajszy kołchoz run i pierwsza przejażdżka od miesiąca
No to sezon oficjalnie rozpoczęty ;) Cel na ten sezon to płaski bebzon i 200 kilometrów za jednym razem xD
Tak
źródło: comment_1613856938LQE9gkBtbUFnMTFAZdG32R.jpg
Pobierz- 2
Prezentacja kół szosowych, czyli to co #wykoptribanclub interesuje najbardziej:
do 1000 złotych
powyżej 1000 złotych
Te Fitwheelsy nadadzą się do przełaja/gravela z oponą 35c?
#rower #rowery #szosa #gravel
do 1000 złotych
powyżej 1000 złotych
Te Fitwheelsy nadadzą się do przełaja/gravela z oponą 35c?
#rower #rowery #szosa #gravel
@guru8: Aktualnie już w fabrykach składają Tribany RC520 na całkowicie nowych kołach i obręczy 19c które nie będą miały już takich problemów z zakładaniem opon
Dam znać jak modele z nowymi kołami pojawią się w sklepach
Dam znać jak modele z nowymi kołami pojawią się w sklepach
@Zabi96: o jakiś rok za późno się zreflektowali :)
@Bumbel_xen szukałeś dzisiaj licznika? Co za przypadek :P
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
722
Najgorsza ścieżka rowerowa na świecie

Policjant mógłby wypisać około 10 000 mandatów dziennie.
z- 136
- #
- #
- #
- #
- #
W-------m się w butach spd.
Wpialem się w prawy pedał i odepchnąłem się lewą nogą jednocześnie naciskając prawy pedał. Najwyraźniej siła odepchnięcia lewą nogą była na tyle duża, że jedyna jazda jaką zaliczyłem była ta w kierunku ziemii, zdzierając prawe kolano i kąpiąc sie w błocie.
Co prawda nie na światłach, więc jeszcze się nie liczy( ͡° ʖ̯ ͡°), ale i tak wołam plusujacych ten wpis.
#
Wpialem się w prawy pedał i odepchnąłem się lewą nogą jednocześnie naciskając prawy pedał. Najwyraźniej siła odepchnięcia lewą nogą była na tyle duża, że jedyna jazda jaką zaliczyłem była ta w kierunku ziemii, zdzierając prawe kolano i kąpiąc sie w błocie.
Co prawda nie na światłach, więc jeszcze się nie liczy( ͡° ʖ̯ ͡°), ale i tak wołam plusujacych ten wpis.
#
@NoNameNoIdeaNoLife: Ja się kiedyś w-------m będąc wpiętym, i tak sobie leżałem bo nie mogłem się odpiąć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 7
@NoNameNoIdeaNoLife: no to jeszcze dwa razy.
Hej Mirki, mam pytanie czy ten rower się opłaca w tej cenie:
https://www.decathlon.pl/p/rower-szosowy-rc120-z-hamulcami-tarczowymi/_/R-p-302301?mc=8545836
Tak wszyscy straszą tymi skokami cen, że mocno się zastanawiam czy już nie zamawiać :D
Zastanawiam
https://www.decathlon.pl/p/rower-szosowy-rc120-z-hamulcami-tarczowymi/_/R-p-302301?mc=8545836
Tak wszyscy straszą tymi skokami cen, że mocno się zastanawiam czy już nie zamawiać :D
Zastanawiam
Tak wszyscy straszą tymi skokami cen, że mocno się zastanawiam czy już nie zamawiać :D
@Zachodni_Wiatr: w decu ceny rowerów wzrosły dzisiaj o godzinie 0.00 więc się spóźniłeś xd
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
@duxrm: Ale że o czym jest ten wpis? Kolejny chiński szajs za parę złotych jakich tam setki..
































#rower