Cześć rowerowe świry (w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) ), czy według specyfikacji na obrazku producent mocno obciął sprzętowo model roweru na ten rok czy tylko trochę? To co się od razu rzuca w oczy to jedne przerzutki zeszły o klasę niżej. Może ktoś się zna i zaoszczędzi mi researchu po klasach poszczególnych podzespołów :). Cena to 1519zł (LAZARO SENATORE V3 DAMSKI 2021). Przeznaczenie - jazda po miejskich ścieżkach rowerowych, powiedzmy od
BaltasarGracian - Cześć rowerowe świry (w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) ), czy w...

źródło: comment_1612791344BFPfufZxNn0arpHZI0Ajqv.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirusie moje drogie, nie znam się w temacie - powiedzcie ni czy nawigacji z mapami mogę używać w ApleWatch bez brania ze sobą telefonu? W sensie zegarek ma gps więc poprowadzi mnie aplikacja w zegarki trasą, gdybym sobie wziął do roweru np. Na kierownice? Mam możliwość dostania z nadwyżek jakiś starszy model i tak właśnie kminie że chociaż nie potrzebuje na rękę, to już jako nawigacja fajnie by się sprawdził. Ale nie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirusie jaki typ roweru na Trójmiasto? Jest trochę u nas jeżdżenia pod górkę, trochę lasów i rezerwatów No i klasyczne ścieżki rowerowe, chodniki, ulice. Chodzi o komfort jazdy, czy najlepszym wyborem byłby cross? Czy może jednak mtb tez da radę? Ale cz #mtb nie będzie się jeździło ciezko po asfalcie? Np. Romet Mustang m7? Myslalem także o Indiana xpulser 1.9 albo gdzieś chwalony Spartacus Cross 3.1 disc acera. Pomocy :)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BatmanHejter: ja bym brał rower do XC i najwyżej włożył lżejsze opony, a jak cię już na lat weźmie to wtedy szersze. Przynajmniej będziesz miał pole manewru.
Bardzo dużo ludzi u was po parku i po okolicy lata na XC. Byłem parę razy i widziałem.
W Gdyni górki asfaltowe i terenowe, jest co jechać.
Mistrzostwa Polski w maratonie MTB też się odbyły :)

Jeśli nie zamierzasz jechać po gorszej drodze
  • Odpowiedz
Chciałbym kupić sobier rower #gravel
Model https://www.decathlon.pl/p/rower-gravelowy-triban-rc-520/_/R-p-302303?mc=8504030 nie jest dostępny więc pomyślałem że gdyby tak kupić szosówkę https://www.decathlon.pl/p/rower-szosowy-triban-rc520-z-hamulcami-tarczowymi/_/R-p-301734?mc=8502389&utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting-SHOPPERS&utm_term=1612505023262 i wstawić grubsze opony to czy nie było by to samo ?

czy były by jakieś różnice ?
z tego co patrzę to osprzęt ten sam

#rowery #rower
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No i nie włożysz tam opony większej niż 35c, a przynajmniej takie info dostałem w sklepie, co moim zdaniem jazdę po lasach i drogach nieutwardzonych mocno utrudni.


@LoneRider: 35c? Bez przesady, da radę jeździć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood które pojawiły się na stronie LowcyChin

Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW

Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: comment_1612455606uSJs7w1lMbiwHfIWAuWjOf.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma to jak zacząć dzień od wyszorowania lodu własnym dupskiem w drodze do pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#rower #rowery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@chudy_pioter: No cały, ale jak wracałem zorientowałem się, że kierownicę mam skrzywioną i hamulec z tyłu mi o koło ociera xD Jedyne straty to pocharowane i lekko spuchnięte biodro xD
  • Odpowiedz
Cześć,

Przymierzam się do zakupu roweru dla siebie. Jestem w temacie totalnie zielony więc chcę się poradzić, obecnie robię tzw. „Research”, ale wszystkie pomocne rady wezmę pod uwagę :)

Moje wymagania : chcę żeby był uniwersalny i do lasu od czasu do czasu wjechać, jakieś bardziej polne drogi, ale też chodniki, miasto. Chciałbym żeby był wykonany solidnie, a ewentualna eksploatacja nie przebiła kosztu roweru :D dorzucam jeszcze zdjęcie jaki rodzaj mi się podoba.

Mam
Luasek - Cześć,

Przymierzam się do zakupu roweru dla siebie. Jestem w temacie totaln...

źródło: comment_1612351436GojYKSFlLv89MHijQRUMU9.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy naprawdę te plastikowe mocowania sakw Ortlieb Back-Roller są tak solidne? Trochę trudno mi uwierzyć, że mocowanie z tworzywa sztucznego wytrzyma np. regularne wożenie cięższych zakupów cały rok albo jazdę po większych wertepach z obciążeniem kempingowym itd.
Jest się czego obawiać? Są to drogie sakwy, nie chcę wtopić kasy w niesolidne mocowanie.
#rowery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach