Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@niepokojoncywonsz: W tym roku nie ma sensu stosować się do reguł z lat poprzednich.
Mirusie moje drogie, nie znam się w temacie - powiedzcie ni czy nawigacji z mapami mogę używać w ApleWatch bez brania ze sobą telefonu? W sensie zegarek ma gps więc poprowadzi mnie aplikacja w zegarki trasą, gdybym sobie wziął do roweru np. Na kierownice? Mam możliwość dostania z nadwyżek jakiś starszy model i tak właśnie kminie że chociaż nie potrzebuje na rękę, to już jako nawigacja fajnie by się sprawdził. Ale nie
@BatmanHejter: I tak i nie. Wersja z esim będzie pobierała mapy z neta
@BatmanHejter: Tak jak mówię - nie wiem czy mapy Google maja taka opcje. Apka na watcha a na tel to dwie różne aplikacje
Murki odnawiam rower (。◕‿‿◕。) robię to dobrze ? Malowanie mokro na mokro sprejem (ʘ‿ʘ) #rowery #rebowacja #singlespeed #bikeporn
źródło: comment_1612702945Fyhi10KzkaiqtuypH2PqpR.jpg
Pobierz- 0
@SameZABAWNEkomentarze jeszcze nie skończony ale wiadomo nie jest regułą , że każdemu się spodoba
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mirusie jaki typ roweru na Trójmiasto? Jest trochę u nas jeżdżenia pod górkę, trochę lasów i rezerwatów No i klasyczne ścieżki rowerowe, chodniki, ulice. Chodzi o komfort jazdy, czy najlepszym wyborem byłby cross? Czy może jednak mtb tez da radę? Ale cz #mtb nie będzie się jeździło ciezko po asfalcie? Np. Romet Mustang m7? Myslalem także o Indiana xpulser 1.9 albo gdzieś chwalony Spartacus Cross 3.1 disc acera. Pomocy :)
- 3
@BatmanHejter: ja bym brał rower do XC i najwyżej włożył lżejsze opony, a jak cię już na lat weźmie to wtedy szersze. Przynajmniej będziesz miał pole manewru.
Bardzo dużo ludzi u was po parku i po okolicy lata na XC. Byłem parę razy i widziałem.
W Gdyni górki asfaltowe i terenowe, jest co jechać.
Mistrzostwa Polski w maratonie MTB też się odbyły :)
Jeśli nie zamierzasz jechać po gorszej drodze
Bardzo dużo ludzi u was po parku i po okolicy lata na XC. Byłem parę razy i widziałem.
W Gdyni górki asfaltowe i terenowe, jest co jechać.
Mistrzostwa Polski w maratonie MTB też się odbyły :)
Jeśli nie zamierzasz jechać po gorszej drodze
konto usunięte via Android
- 2
chce kupić rower na raty raczej będę jeździć po mieście do pracy no może czasem jakieś polne drogi się trafią czy https://www.decathlon.pl/p/rower-szosowy-rc-500-z-hamulcami-tarczowymi-sora/_/R-p-301728?mc=8502354&c=Szary ten będzie dobry ? #rower #rowery może coś innego ktoś mi poleci?
@przemo123mo: Ten rower jest dobry w swojej cenie. Ale do pracy po mieście może pomysl o czymś z błotnikami bagażnikiem i szerszymi gumami
@przemo123mo: Komfort wrzucenia plecaka do sakwy jest nie do porównania z jechxaniem z takim plecakiem przy 30+ stopniach na dworze
3
Rowerami po zamarzniętym Zalewie Wiślanym
Trasa liczyła 30km po Zalewie Wiślanym
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Chciałbym kupić sobier rower #gravel
Model https://www.decathlon.pl/p/rower-gravelowy-triban-rc-520/_/R-p-302303?mc=8504030 nie jest dostępny więc pomyślałem że gdyby tak kupić szosówkę https://www.decathlon.pl/p/rower-szosowy-triban-rc520-z-hamulcami-tarczowymi/_/R-p-301734?mc=8502389&utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting-SHOPPERS&utm_term=1612505023262 i wstawić grubsze opony to czy nie było by to samo ?
czy były by jakieś różnice ?
z tego co patrzę to osprzęt ten sam
#rowery #rower
Model https://www.decathlon.pl/p/rower-gravelowy-triban-rc-520/_/R-p-302303?mc=8504030 nie jest dostępny więc pomyślałem że gdyby tak kupić szosówkę https://www.decathlon.pl/p/rower-szosowy-triban-rc520-z-hamulcami-tarczowymi/_/R-p-301734?mc=8502389&utm_source=rtbhouse&utm_medium=retargeting&utm_campaign=rtbhouse-retargeting-SHOPPERS&utm_term=1612505023262 i wstawić grubsze opony to czy nie było by to samo ?
czy były by jakieś różnice ?
z tego co patrzę to osprzęt ten sam
#rowery #rower
- 4
Pozycja totalnie nie dla mnie, bardzo mocno miałem obciążone ręce.
@LoneRider: Miałeś po prostu źle ustwiony rower / zły rozmiar.
- 1
No i nie włożysz tam opony większej niż 35c, a przynajmniej takie info dostałem w sklepie, co moim zdaniem jazdę po lasach i drogach nieutwardzonych mocno utrudni.
@LoneRider: 35c? Bez przesady, da radę jeździć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood które pojawiły się na stronie LowcyChin
Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW
Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw
Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW
Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw
źródło: comment_1612455606uSJs7w1lMbiwHfIWAuWjOf.jpg
Pobierz- 1
Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW
- 1
Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW
13
Przyczepił pług do roweru i zaczął odśnieżać ścieżki.

Władze warszawy zrezygnowały w tym sezonie z odśnieżania ścieżek rowerowych, znalazł się jednak rowerzysta, który postanowił wziąć sprawy w swoje ręce.
z- 10
- #
- #
- #
- #
- #
- 5
@guru8: Sprzęt cały, czy jakieś straty? :)
- 1
@chudy_pioter: No cały, ale jak wracałem zorientowałem się, że kierownicę mam skrzywioną i hamulec z tyłu mi o koło ociera xD Jedyne straty to pocharowane i lekko spuchnięte biodro xD
Cześć,
Przymierzam się do zakupu roweru dla siebie. Jestem w temacie totalnie zielony więc chcę się poradzić, obecnie robię tzw. „Research”, ale wszystkie pomocne rady wezmę pod uwagę :)
Moje wymagania : chcę żeby był uniwersalny i do lasu od czasu do czasu wjechać, jakieś bardziej polne drogi, ale też chodniki, miasto. Chciałbym żeby był wykonany solidnie, a ewentualna eksploatacja nie przebiła kosztu roweru :D dorzucam jeszcze zdjęcie jaki rodzaj mi się podoba.
Mam
Przymierzam się do zakupu roweru dla siebie. Jestem w temacie totalnie zielony więc chcę się poradzić, obecnie robię tzw. „Research”, ale wszystkie pomocne rady wezmę pod uwagę :)
Moje wymagania : chcę żeby był uniwersalny i do lasu od czasu do czasu wjechać, jakieś bardziej polne drogi, ale też chodniki, miasto. Chciałbym żeby był wykonany solidnie, a ewentualna eksploatacja nie przebiła kosztu roweru :D dorzucam jeszcze zdjęcie jaki rodzaj mi się podoba.
Mam
źródło: comment_1612351436GojYKSFlLv89MHijQRUMU9.jpg
Pobierz@Luasek: na razie znajdź coś co jest w ogóle dostępne w sprzedaży XD
#rowery #aliexpress
Szukam jakiej torby na rower pod rame. Czy to sie nada? Mysle ze jak teraz zamowie to na rozpoczecie sezonu dojdzie.
Cos ktos? Szukam tez uchwytu na bidon.
Szukam jakiej torby na rower pod rame. Czy to sie nada? Mysle ze jak teraz zamowie to na rozpoczecie sezonu dojdzie.
Cos ktos? Szukam tez uchwytu na bidon.
źródło: comment_1612303994tCPVepryQNzaBz4jpKICIz.jpg
Pobierz@KwasneJablko: Rockbross ma dobre opinie. Ja mam jakąś śmieszną torbę za jakieś 20 zł Roswheela i też daje radę. A teraz kupiłem taki wynalazek, ale to raczej na całodniowe wyprawy https://pl.aliexpress.com/item/32803930209.html i trochę dziwnie wygląda, no, ale zobaczymy jak w praktyce. Póki co muszę pomyśleć nad jakimś usztywnieniem tego, ale coś tam sobie wydrukuję, jakiś dodatkowy usztywniacz.
- 1
@pesimist schwalbe marathon Supreme
- 0
Czy naprawdę te plastikowe mocowania sakw Ortlieb Back-Roller są tak solidne? Trochę trudno mi uwierzyć, że mocowanie z tworzywa sztucznego wytrzyma np. regularne wożenie cięższych zakupów cały rok albo jazdę po większych wertepach z obciążeniem kempingowym itd.
Jest się czego obawiać? Są to drogie sakwy, nie chcę wtopić kasy w niesolidne mocowanie.
#rowery
Jest się czego obawiać? Są to drogie sakwy, nie chcę wtopić kasy w niesolidne mocowanie.
#rowery
Czy ktoś korzysta z https://www.krajowyrejestrrowerowy.pl/ ? Czy to rzetelna i bezpieczna baza danych rowerów? Czy obecnie można zarejestrować rower w #krakow ?
#rowery #rower #rowerowykrakow
#rowery #rower #rowerowykrakow
@DerMirker: @spamkiller: odnośnie bagiet to z 5/6 lat temu ni zrobili porządnie na Królewskiej - napisali na ramie jakieś numerki, dostałem zaświadczenie itp. Z rok temu byłem na Radzikowskiego i mnie wyśmiali, że takich rzeczy się już nie robi. :D
- 5
@GrubyKociol: Jak się zainwestowało w rower, który może być droższy niż niejedno używane auto średniego segmentu, to warto to jakoś dodatkowo zabezpieczyć.
- 23
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 32
@guru8: dobra pora na linka. Ta pogoda i te trasy... Zachciało mi się. Patrzę za okno: 23:00, resztki śniegu, -5, ale droga sucha. Idę rundkę strzelić ;D
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 4
@guru8: ten orlik się chyba cala nocswieci
źródło: comment_1612219104K5xq86CtnjwMYvxFoujTE1.jpg
Pobierz



























źródło: comment_1612791344BFPfufZxNn0arpHZI0Ajqv.jpg
Pobierz