Drogie mireczki, czy w przedziale cenowym do 900pln znajdę coś lepszego niż poniższa porpozycja? Trekking dla różowej, koła 26'' - rama 17''

http://kands.pl/portfolio_page/28-kands-galileo-damski/

#rower #rowery #sport #kolarstwo #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #kiciochpyta #kupujzwykopem #zakupy
s.....y - Drogie mireczki, czy w przedziale cenowym do 900pln znajdę coś lepszego niż...

źródło: comment_1614618565ov6I4tgQxOFuWTm2W9PJKm.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Jak okulary rowerowe w przedziale 200-300zl to...?
Muszą być super i jakiejś "fajnej" firmy, idą na prezent dla ojca kolarza, także ma być efekt wow :D (ojciec gravelowiec jeżeli to może być ppmocna informacja)
#kolarstwo #rower #rowery #prezent
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 37
34 560 + 80 = 34 640

Wczoraj taka sytuacja: zasiadam wygodnie u znajomych, wlatuję łycha, a tu się nagle pokazuje powiadomienie od mojego ulubionego inkwizytora #pdk @MordimerMadderdin z propozycją na małą niedzielną rozgrzewkę. Jako, że takiej osobie trudno odmówić musiałem ograniczyć spożycie napojów regenerujących :D
Ustawka punktualnie i odjazd :D Z racji bycia ulańcem całą drogę siedziałem na kole, z resztą to moja pierwsza ustawka szosowa, także jak coś odwaliłem
guru8 - 34 560 + 80 = 34 640

Wczoraj taka sytuacja: zasiadam wygodnie u znajomych, w...

źródło: comment_1614538247a1t8YFiDKEk1EKxj60CgLT.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MordimerMadderdin: No ja nie wiem czy jest się z czego cieszyć jak doopsko boli xD Po prostu zmiana siodła się kłania.
Ja również dziękuję za okazję i jak coś to dawaj znać, tylko troszkę wcześniej :D
  • Odpowiedz
  • 0
Są mocowania triathlonowe na bidony z tyłu pod siodelkiem.
Widzialem też że ludzie montują od dołu na skośnej rurze.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Pierwsza przejażdżka po Warszawie w tym roku. Przy okazji przetestowałem jak sprawuje się Google Maps, OSMAnd+ oraz Bikemap na trasie którą jechałem. Żadnej z nich nie można ufać, każda potrafi pokazać trasę którą albo się nie da przejechać rowerem, albo jest mocno niebezpieczna.
Przy okazji też wyszły drobne problemy z rowerem. Czasem samoistnie przerzuca przerzutki, zwłaszcza podczas jazdy po drodze z betonowych płyt.

Infrastruktura rowerowa też ma sporo wad. Ścieżki i drogi rowerowe
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MagicznySandomir: Coś tego typu:
https://www.centrumrowerowe.pl/lancuch-kmc-z7-pd23161/
https://www.centrumrowerowe.pl/lancuch-shimano-alivio-cn-hg40-pd1190/

ewentualnie w innym sklepie wejdź w kategorie i popatrz sobie 6-8 rzędowe. Te mają jeden standard. Od 9 rz. wzwyż już są cieńsze i droższe.

Inna sprawa jak bardzo masz zużyty ten napęd, jeśli dużo przejechałeś km na tej kasecie (a właściwie wolnobiegu), to może się okazać, że nowego łańcucha nie przyjmie i będzie przeskakiwał, w takiej sytuacji będzie trzeba wrócić do starego albo
  • Odpowiedz
Hej, jaki rozmiar krossa levela na 173cm wzrostu? Nie mam mozliwosci przymierzenia w sklepie bo mieszkam w malym miasteczku, gdzie sklepow rowerowych praktycznie nie ma. Rama mysle, ze M. A kola? 27.5 czy 29? Bede jezdzic glownie sciezki lesne, utwardzone lesne drogi i asfalt. Bez zadnego skakania itp. Codziennie robie ok 80-100km. Ma ktos Kross Level 2.0 - 5.0 i ma podobny wzrost do mojego? Heeeey! #rowery #mtb
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Liczy się też przekrok, zasięg ramion, stopień sprawności (wygimnastykowania) i przeznaczenie.


@Adwokat_Boga: Zgadza się, ale jednak w oparciu o sam wzrost stwierdziłeś od razu, że S będzie idealne, więc czym się różni zapytanie tutaj od sprawdzenia na stronie? Tam zresztą też podają S.
  • Odpowiedz
@BabyBuns: No niestety, od zeszłego roku, przez pandemię, jest problem z dostępnością zarówno samych rowerów, jak i podzespołów do nich, a jak coś jest trudno dostępne, to cena musi iść do góry. Myślę, że w najbliższym czasie nie można oczekiwać spadków cen. Z drugiej strony coś mi się nie chce wierzyć, że 2 lata temu dostałeś kasetę za 35 zł.
  • Odpowiedz
@Birui: możliwość zawsze masz, stwierdzenie sensu jest trudniejsze. Aby wymienić na więcej rzędów, przeważnie, potrzebujesz zmienić: manetkę, przerzutkę i kasetę.
Czasami dodatkowo bębenek (on też ma swoją maksymalną pojemność).
  • Odpowiedz
Mirk, jakiś nowy rower bym sobie sprawił, budżet 4-8k, jazda po lasach, mieście. Ogólnie był by użytkowany tylko w weekendy, także jakiegoś kosmicznego przebiegu od niego nie będę oczekiwał - mimo to, fajnie jakby był jakościowo w miarę solidny #rower #rowery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TonyMontanaWCH To jest dosyć szeroki przedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej wybierz konkretny budżet, który chcesz wydać, bo z przedziałem nigdy nic nie wybierzesz. Nie zapomnij o kasku, ciuchach i akcesoriach, np. kup rower za 6,5K a za 1,5K ubierz się i kup światełka, podsiodłówkę i może licznik, jeśli nie chcesz jeździć z telefonem. Pewnie z 200-300 warto byłoby wydać na wymianę siodełka na pasujące do tyłka
  • Odpowiedz
Mireczki i Mirabelki z #rower i #rowery (i oczywiście nie taguję na nocnej bo kto by tam tagował ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Razem z konkubiną ( :D ) planujemy kupić sobie jakieś rowery "tak do pojeżdżenia" na nowy sezon. Ja ostatnio miałem jakiegoś rockridera z decathlonu, który był dla mnie stanowczo za mały (185cm here, ale nie wiem jakiego rozmiaru miał ramę) i
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@smisiak: rower trekingowy lub crossowy w twoim wypadku jak chcesz się zapalać na jeszcze przyzwoite ceny to leć do sklepu jak najszybciej bo wiosna idzie a to żniwa dla sklepów rowerowych, siodełko sprawa indywidualna przy nowym rowerze loteria. Rozmiar dla Ciebie to na 99% rama 19 cali na kołach 28 cali oczywiście , może 21 ale to raczej wątpię , ten Giant bardzo kiepski w tej cenie jeszcze znajdziesz coś
  • Odpowiedz