Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
- 37
Raz koło, raz krawędź - Whyte 901, Jones Flagship
źródło: comment_1614599340kXbSNwofDCC4GcqhiXGcPU.jpg
Pobierz@Draay: gdzie to?
@FrancescoKemp: QŃinki
34 560 + 80 = 34 640
Wczoraj taka sytuacja: zasiadam wygodnie u znajomych, wlatuję łycha, a tu się nagle pokazuje powiadomienie od mojego ulubionego inkwizytora #pdk @MordimerMadderdin z propozycją na małą niedzielną rozgrzewkę. Jako, że takiej osobie trudno odmówić musiałem ograniczyć spożycie napojów regenerujących :D
Ustawka punktualnie i odjazd :D Z racji bycia ulańcem całą drogę siedziałem na kole, z resztą to moja pierwsza ustawka szosowa, także jak coś odwaliłem
Wczoraj taka sytuacja: zasiadam wygodnie u znajomych, wlatuję łycha, a tu się nagle pokazuje powiadomienie od mojego ulubionego inkwizytora #pdk @MordimerMadderdin z propozycją na małą niedzielną rozgrzewkę. Jako, że takiej osobie trudno odmówić musiałem ograniczyć spożycie napojów regenerujących :D
Ustawka punktualnie i odjazd :D Z racji bycia ulańcem całą drogę siedziałem na kole, z resztą to moja pierwsza ustawka szosowa, także jak coś odwaliłem
źródło: comment_1614538247a1t8YFiDKEk1EKxj60CgLT.jpg
Pobierz@guru8: Nic nie odwaliłeś :) A jak boli to dobrze, znaczy że dobrze pojechane. Dzięki za towarzystwo i do zobaczenia się w drodze :)
- 2
@MordimerMadderdin: No ja nie wiem czy jest się z czego cieszyć jak doopsko boli xD Po prostu zmiana siodła się kłania.
Ja również dziękuję za okazję i jak coś to dawaj znać, tylko troszkę wcześniej :D
Ja również dziękuję za okazję i jak coś to dawaj znać, tylko troszkę wcześniej :D
- 0
@modzelem: kieszonka z tyłu koszulki
Są mocowania triathlonowe na bidony z tyłu pod siodelkiem.
Widzialem też że ludzie montują od dołu na skośnej rurze.
Widzialem też że ludzie montują od dołu na skośnej rurze.
Pierwsza przejażdżka po Warszawie w tym roku. Przy okazji przetestowałem jak sprawuje się Google Maps, OSMAnd+ oraz Bikemap na trasie którą jechałem. Żadnej z nich nie można ufać, każda potrafi pokazać trasę którą albo się nie da przejechać rowerem, albo jest mocno niebezpieczna.
Przy okazji też wyszły drobne problemy z rowerem. Czasem samoistnie przerzuca przerzutki, zwłaszcza podczas jazdy po drodze z betonowych płyt.
Infrastruktura rowerowa też ma sporo wad. Ścieżki i drogi rowerowe
Przy okazji też wyszły drobne problemy z rowerem. Czasem samoistnie przerzuca przerzutki, zwłaszcza podczas jazdy po drodze z betonowych płyt.
Infrastruktura rowerowa też ma sporo wad. Ścieżki i drogi rowerowe
Siemanko mam problem, otóż podczas jazdy na rowerze pękł mi łańcuch. Czy wszystkie łańcuchy rowerowe mają ten sam rozmiar i bez problemu założę kazdy?Widziałem filmiki że trzeba miec jakieś narzędzie do tego,czy dam radę go założyć bez tego narzędzia? #rowery #pytaniedoeksperta #pytanie #stawiamflaszke
- 0
@balrog84 na kasecie z tyłu mam 7 przełożeń. Zamiast taszczyć rower do serwisu wolałbym sobie zamówić i sam to ogarnąć. Jaki łańcuch musiałbym kupić?
- 0
@MagicznySandomir: Coś tego typu:
https://www.centrumrowerowe.pl/lancuch-kmc-z7-pd23161/
https://www.centrumrowerowe.pl/lancuch-shimano-alivio-cn-hg40-pd1190/
ewentualnie w innym sklepie wejdź w kategorie i popatrz sobie 6-8 rzędowe. Te mają jeden standard. Od 9 rz. wzwyż już są cieńsze i droższe.
Inna sprawa jak bardzo masz zużyty ten napęd, jeśli dużo przejechałeś km na tej kasecie (a właściwie wolnobiegu), to może się okazać, że nowego łańcucha nie przyjmie i będzie przeskakiwał, w takiej sytuacji będzie trzeba wrócić do starego albo
https://www.centrumrowerowe.pl/lancuch-kmc-z7-pd23161/
https://www.centrumrowerowe.pl/lancuch-shimano-alivio-cn-hg40-pd1190/
ewentualnie w innym sklepie wejdź w kategorie i popatrz sobie 6-8 rzędowe. Te mają jeden standard. Od 9 rz. wzwyż już są cieńsze i droższe.
Inna sprawa jak bardzo masz zużyty ten napęd, jeśli dużo przejechałeś km na tej kasecie (a właściwie wolnobiegu), to może się okazać, że nowego łańcucha nie przyjmie i będzie przeskakiwał, w takiej sytuacji będzie trzeba wrócić do starego albo
konto usunięte via iOS
- 0
@PandroZgred: do 4k to pewnie coś z Decathlonu
@PandroZgred jutro podeślę propozycję. Mam prawie nowy rower do sprzedania. Opiszę dokładnie i zrobię zdjęcia.
Siema. Czy wcisnę stery rowerowe ahead o średnicy fi 30mm do główki ramy która też ma fi 30mm. Czy do tego potrzebny jest jakiś luz montażowy. Za porady jak wcisnąć będę wdzięczny.
#rower #rowery #szosa #mechanikrowerowy #mechanika
#rower #rowery #szosa #mechanikrowerowy #mechanika
- 0
Hej, jaki rozmiar krossa levela na 173cm wzrostu? Nie mam mozliwosci przymierzenia w sklepie bo mieszkam w malym miasteczku, gdzie sklepow rowerowych praktycznie nie ma. Rama mysle, ze M. A kola? 27.5 czy 29? Bede jezdzic glownie sciezki lesne, utwardzone lesne drogi i asfalt. Bez zadnego skakania itp. Codziennie robie ok 80-100km. Ma ktos Kross Level 2.0 - 5.0 i ma podobny wzrost do mojego? Heeeey! #rowery #mtb
Liczy się też przekrok, zasięg ramion, stopień sprawności (wygimnastykowania) i przeznaczenie.
@Adwokat_Boga: Zgadza się, ale jednak w oparciu o sam wzrost stwierdziłeś od razu, że S będzie idealne, więc czym się różni zapytanie tutaj od sprawdzenia na stronie? Tam zresztą też podają S.
@krsu: Koła 29, z rozmiarem niestety nie pomogę. Najlepiej się przymierzyć, Kross jest raczej łatwo dostępny.
- 0
- 0
@BabyBuns: No niestety, od zeszłego roku, przez pandemię, jest problem z dostępnością zarówno samych rowerów, jak i podzespołów do nich, a jak coś jest trudno dostępne, to cena musi iść do góry. Myślę, że w najbliższym czasie nie można oczekiwać spadków cen. Z drugiej strony coś mi się nie chce wierzyć, że 2 lata temu dostałeś kasetę za 35 zł.
- 2
@Marshall1337: może jeszcze ten sezon uda się przejeździć na tej kasecie. Chociaż miałem w planie więcej setek zrobić
@niepoprawny_pesymista: w sumie to zaraz będą 3 lata
@niepoprawny_pesymista: w sumie to zaraz będą 3 lata
źródło: comment_1614451946cuIEnVxCEvuZFZieb9QAzI.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@robert5502: a jednak nie, pomyliłem się. Choć pod wspornikiem kierownicy jest tak nasrane, że nie wiadomo co do czego służy. Niby krótkiego opisu możesz sobie go podnosić u upuszczać na sterówce. Zbędny bajer wg mnie, bo taką rzecz ustawia się raz pod swoje gabaryty/wygodę i koniec.
https://www.corratec.com/bikes/city-trekking/bike/classic-gent-bk26201/#&gid=1&pid=1
https://www.corratec.com/bikes/city-trekking/bike/classic-gent-bk26201/#&gid=1&pid=1
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
- 1
@Birui: możliwość jest, sensu mniej - często takie wymienianie kosztuje dużo więcej niż kupno od razu 'rozbudowanego'.
@Birui: możliwość zawsze masz, stwierdzenie sensu jest trudniejsze. Aby wymienić na więcej rzędów, przeważnie, potrzebujesz zmienić: manetkę, przerzutkę i kasetę.
Czasami dodatkowo bębenek (on też ma swoją maksymalną pojemność).
Czasami dodatkowo bębenek (on też ma swoją maksymalną pojemność).
wie ktoś może co to za model treka? gdzie taki znajdę?
#rowery #rower #kolarstwo #trekking #kiciochpyta
#rowery #rower #kolarstwo #trekking #kiciochpyta
źródło: comment_1614333201VTls5bmtXZSwRNa6OzxMVN.jpg
Pobierz- 2
@adelek192: ładna rama, ale ten osprzęt to jakaś padaka
Ma ktoś na stanie fotelik rowerowy WeeRide Safe Front? http://myweeride.pl/index.php/fotelik-rowerowy-deluxe/ szukam czegoś dla roczniaka na rozpoczęcie jego pierwszego sezonu rowerowego. Tata ma trochę brzucha( ͡° ͜ʖ ͡°), da radę jeździć tak z synkiem? #rower #rowery #kaszojad #dzieci #zonabijealewolnobiega
@marcysia025: a może lepiej przyczepkę?
@marcysia025:
Miałem - co prawda nie ten konkretny, ale inny montowany właśnie pomiędzy siodełkiem a
Ma ktoś na stanie fotelik rowerowy WeeRide Safe Front?
Miałem - co prawda nie ten konkretny, ale inny montowany właśnie pomiędzy siodełkiem a
- 0
https://allegro.pl/oferta/kross-earth-2-0-29-rockshox-deore-2019-outle-10145171198 na Allegro wyskakuje takie coś, przy największej popularności w moim przedziale budżetowym
konto usunięte via Android
- 0
@TonyMontanaWCH To jest dosyć szeroki przedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lepiej wybierz konkretny budżet, który chcesz wydać, bo z przedziałem nigdy nic nie wybierzesz. Nie zapomnij o kasku, ciuchach i akcesoriach, np. kup rower za 6,5K a za 1,5K ubierz się i kup światełka, podsiodłówkę i może licznik, jeśli nie chcesz jeździć z telefonem. Pewnie z 200-300 warto byłoby wydać na wymianę siodełka na pasujące do tyłka
- 0
Mireczki i Mirabelki z #rower i #rowery (i oczywiście nie taguję na nocnej bo kto by tam tagował ( ͡° ͜ʖ ͡°) ). Razem z konkubiną ( :D ) planujemy kupić sobie jakieś rowery "tak do pojeżdżenia" na nowy sezon. Ja ostatnio miałem jakiegoś rockridera z decathlonu, który był dla mnie stanowczo za mały (185cm here, ale nie wiem jakiego rozmiaru miał ramę) i
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@smisiak: rower trekingowy lub crossowy w twoim wypadku jak chcesz się zapalać na jeszcze przyzwoite ceny to leć do sklepu jak najszybciej bo wiosna idzie a to żniwa dla sklepów rowerowych, siodełko sprawa indywidualna przy nowym rowerze loteria. Rozmiar dla Ciebie to na 99% rama 19 cali na kołach 28 cali oczywiście , może 21 ale to raczej wątpię , ten Giant bardzo kiepski w tej cenie jeszcze znajdziesz coś
- 0
@krsu: Do rekreacji spoko. Do ambitniejszej (choćby przyszłościowo) jazdy mocno nie spoko.

































http://kands.pl/portfolio_page/28-kands-galileo-damski/
#rower #rowery #sport #kolarstwo #pytanie #pytaniedoeksperta #pytaniedorozowychpaskow #kiciochpyta #kupujzwykopem #zakupy
źródło: comment_1614618565ov6I4tgQxOFuWTm2W9PJKm.jpg
Pobierznie robia zadnych problemow z gwarancja.