Mirki, planuje kupić Wahoo Elemnt Bolt przez OLX po wymianie gwarancyjnej. Czy ktoś z was orientuje się, czy taki egzemplarz ma przedłużoną gwarancję na kolejne 24 miesiące? Sprzedający zapewnia mnie, że tak ale nie jestem tego taki pewny. #wahoo #rower #rowery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupuję sobie trenażer Elite Turno direct-drive do mieszkania i za chiny nie mogę znaleźć modelu kasety, którą mam na kole.
Rower Cube Acid (chyba 2012)

Przerzutka RD-M780
Manetka SL-M591
Kaseta 10 / 11-36
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bagi1: kup jakąkolwiek z bębenkiem w systemie shimano 10 rzędową.

Oczywiście jest fakap z dostępnością, więc nie musi być od Shimano - może być też od Sram, Sunrace, czy kto tam też to tłucze.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@guru8: Trochę jakby ich instynkt zawodził, tak idą prosto w błoto zamiast szukać jakichś kawałków z boku gdzie trochę widać trawę. Duże zaufanie do organizatora chyba :D
Dobrze coś takiego obejrzeć i sobie w głowie zakodować. Jak widzisz błoto lub kałużę, zawsze staraj się ominąć bo nigdy nie wiadomo jak jest głęboka i co się w niej kryje :)
  • Odpowiedz
Wiem, że pewnie było tysiąc razy, ale robię szybką akcję. Jakiś sprawdzony tani błotnik pod mtb (właściwie do crossa z oponą 28x47) ze szczękami. Czyli jakiś montowany do sztycy, albo coś, bo nie mam tyle miejsca przy kole. Tylko nie żadne ass savery
#rower #rowery #mtb
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mirki, macie jakieś patenty na montaż przedniego błotnika SKS do widelca roweru, w którym nie ma miejsca przeznaczonego do wkręcenia wsporników?
W internecie znalazłem uchwyty do wsporników firmy SKS, ale nie jestem przekonany do tego rozwiązania, bo nie wiem, czy przypadkiem nie mają tendencji do zmieniania pozycji.
#rowerboners #rowery #rower #kiciochpyta #roweroweporady #poradyrowerowe
Conaurick - Mirki, macie jakieś patenty na montaż przedniego błotnika SKS do widelca ...

źródło: comment_1611591639RspqHJLubxjtQV1TPGjyuX.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Szybkie pytanko - kupuję rower warty około 2000 zł. Najczęściej będę go zostawiać w pracy na grodzonym terenie, więc tam się nie martwię - niemal codziennie będzie on jednak od 1-3 godz zostawiany na mieście, chociaż czasem może się zdarzyć, że i dłużej. Polecilibyście jakiegoś solidnego zabezpieczenie, najlepiej do 150 zł?

#rower #rowery
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kruqu czerwony - po prostu odwiedzony (wystarczy kilkanaście m), zielone - największą grupa odwiedzonych kwadratów nie stykająca się bokiem z nieodwiedzonymi, niebieskie - największy kwadrat z odwiedzonych kwadratów np. 12x12
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam roweru MTB do 3k, najlepiej gdyby był nowy z allegro (raty 0%). Co myślicie o tym modelu?
LINK

Wymagania: koła 29", rama 18-19", blokada amortyzatora.

Osprzęt trochę bieda, ale nie wiem czy da się kupić coś lepszego w tej kasie?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rower będzie wykorzystywany ok. 60% szosa, reszta lasy/szutry.


@kankosek: Do tego wystarczy rower na oponach 35mm i sztywny widelec. MTB będzie fajny ale za wolny i szybko się znudzi. I z takich powodów ostatnio sprzedałem.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
@Adwokat_Boga: Tak, tak. Wiem. Fanatycy latarek też twierdzą, że latarka, która świeci zaczyna się od 300zł. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jak inaczej nazwać rower z aukcji? Zabawka, szmelc, złom? Ja sobie zdaje mocno sprawę z tego, że są rowery po 2k jak i po 30k+. Miałem chwilę czasu nawet FULL'a na zawiasie Fox'a, ale się marnował w moich rękach i musiałem sprzedać. Szukam czegoś "prostego", czym
  • Odpowiedz
@Lesrley: Te błotniki nic nie daja, kompletnie, mozesz to dziecku kupic zeby nadały rowerowi wyglądu, nic poza tym. Kojarzysz stare błotniki az za polowe koła? To sa błotniki, ale Twoja bedzie narzekać ze wiocha.
  • Odpowiedz
  • 1
Cześć Mirki,
Właśnie planuję zakup swojego pierwszego roweru, innego niż komunijny. Budżet: max 3k. Chciałbym chyba spróbować z gravelem. Wizualnie wpadły mi w oko dwa modele:

Triban 120 gravel z decathlonu
Romet Finale - nowy model ze stajni Rometa.

Mam
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@kostly: jak masz budżet max 3k, to pomyśl o triban rc500 + szersze opony. Niby to jest endurance szosa, ale wydaje mi się, że poza oponami to małe różnice będą w kwestii gravel-nie gravel.
  • Odpowiedz
Korzysta ktoś z Was z torby na biodro (nerki czy jak tam zwał)? Miałoby to zastąpić torbę którą wożę na ramę, bo mnie co raz bardziej wkurza, tak to bym brał to co potrzebne i kiedy potrzebne. Tylko musi mi pomieścić powerbanka i klucze, plus jakieś duperele czasem. Fajnie jakby była wodoodporna.
#rower #rowery
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach