Na stronę trafił tekst podsumowujący trwającą dwa lata wyprawę rowerową Gosi i Michała po Ameryce Południowej. Do tego wspaniałe zdjęcia. Wart polecenia jest ich blog na którym relacjonowali swoją podróż kwestia szlaku z wartościowymi informacjami o odwiedzonych miejscach, kulturze i życiu w podróże. Lubiłem go czytać, bo mimo iż bywały tam wątki osobiste to jednak daleki był narcyzmu i kultury selfie.
#rowery #podroze #amerykapoludniowa #
#rowery #podroze #amerykapoludniowa #



































źródło: comment_1613742778GzO4pTK9cZltOeikJRM6XB.jpg
PobierzZnając jednak takie akcje z podrabianiem markowych ciuchów , to albo rozleci sie w miesiąc albo ugotujesz sie na pierwszym podjeździe a potem dostaniesz zapalenia płuc na pierwszym zjeździe bo materiał nie odprowadzi wilgoci i będzie super zimno nawet w lecie. lol