Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@duxrm: Chińczyki nawet podrobiły znaczek Rapha na przodzie XD Można udawać w takiej koszulce że sie ma wincyj piniendzy niż sie ma :D

Znając jednak takie akcje z podrabianiem markowych ciuchów , to albo rozleci sie w miesiąc albo ugotujesz sie na pierwszym podjeździe a potem dostaniesz zapalenia płuc na pierwszym zjeździe bo materiał nie odprowadzi wilgoci i będzie super zimno nawet w lecie. lol
  • Odpowiedz
Na stronę trafił tekst podsumowujący trwającą dwa lata wyprawę rowerową Gosi i Michała po Ameryce Południowej. Do tego wspaniałe zdjęcia. Wart polecenia jest ich blog na którym relacjonowali swoją podróż kwestia szlaku z wartościowymi informacjami o odwiedzonych miejscach, kulturze i życiu w podróże. Lubiłem go czytać, bo mimo iż bywały tam wątki osobiste to jednak daleki był narcyzmu i kultury selfie.
#rowery #podroze #amerykapoludniowa #
CrossoBags - Na stronę trafił tekst podsumowujący trwającą dwa lata wyprawę rowerową ...

źródło: comment_1613740352xyMBSiEBaFS8f2x3bTsRAt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Wychwalany: ale co dokladnie Ci trzeba? ja na takie temperatury, zakladam zimowe skarpetki, buty, juz bez ocieplaczy zimowych, idąc dalej spodenki letnie krotkie, na to zimowe leginsy lub w ogole tylko spodnie dlugie ( w letnich mam duzo lepsza wkladke), wyzej idac to zaleznie od wiatru albo dwie koszulki termoaktywne i bluza, albo jedna koszulka, bluza i wiatrowka.

na dlonie zaleznie od wiatru albo rekawiczki zimowe albo wiosenno/letnie.

Szykja to
  • Odpowiedz
@Wychwalany: polecam tak jak ktoś wyżej napisał, kilka warstw, ale zależy do czego.
Jeśli trasa typowo wspinaczkowa, to wiatr nie wychładza i mniej warstw można wrzucić. Ja jeżdżę w koszulce termoaktywnej z dekathlona, na to jeszcze jedna, na to ewentualnie koszulka poliestrowa i na to koszulka rowerowa z krótkim. Jak jest chłodno to jeżdżę, gdy jest względnie sucho, bo jak się wilgoć to się zaraz pocę, a nie mam koszulki
  • Odpowiedz
Chciałbym zmienić rower z fitness na crossa, fitness super na drogę asfaltową, ale kompletnie nie nadaje się do jazdy po lesie.Wolałbym bardziej uniwersalny rower tak 50:50 asfalt, ścieżki leśne.
Chciałbym amor powietrzny, hamulce hydrauliczne deore, przerzutki coś slx albo Xt, korba sztywna oś hollowtech 2

Max 4500zł chciałbym wydać
Znalazłem Kellys Phanatic 70 4300zl
Załapałby się jeszcze Kross evado 9.0 i widziałem 10.0 ale to używka roczna
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Dibhala: Może góry to zbyt dużo powiedziane, mieszkam na śląsku i tutaj sporo jest małych górek - terenów pokopalnianych itp.


Z tego co wyczytałem w internecie to 19 cali jest odpowiednia do 168-172 - lepiej brać 21 cali?

@Lesrley: a i prędzej bierz 17" niż 21" ;) ja mam185 i dla mnie 21" jest czasen nawet trochę za duże ;). Mostkiem i siodełkiem zawsze możesz zrobić większy rower,
  • Odpowiedz
Mirki, polecicie jakiś rower?

Szukam czegoś co da radę jeździć po górkach, parkach i hołdach ale również będzie się tym przyjemnie jeździć po ścieżkach rowerowych. Mieszkam w małym mieście w którym jest sporo ścieżek rowerowych ale nie ma szans by przejechać dłuższą trasę omijając tereny pokopalniane na których jest mnóstwo dziur i górek.

Fajnie jakby rower miał dobre amortyzatory - jest sens szukać roweru które ma je również z tyłu?

Ogólnie
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Poszukiwane pedały SPD z platformą, umożliwiające jazdę w normalnych butach. Nie chcę tych dziadowskich nakładek, bo powierzchnia i tak jest niewielka, a materiał śliski. No i chciałbym, żeby były dwustronne – zarówno z jednej jak i drugiej strony chciałbym mieć możliwość wpięcia i platformę.
Wiem, że jest kilka takich rozwiązań, pytanie, co polecacie?
Mam już buty i bloki SPD, więc nie chcę wchodzić w inny system.
#rower #rowery
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Ma ktoś może jakiś poradnik jak dobrać rower dla całkowitego laika? Albo może ktoś jest w stanie mniej więcej powiedziec jaki budżet powinienem przyszykowac na rower służacy głównie jako dojazd do pracy 5km i jakieś małe wycieczki. Szukam w kategorii trekkingowych bo wydają mi się najwygodniejsze i czy 1500zl wystarczy czy szykować się na więcej?
#rower #rowery
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Showse: ile to są małe wycieczki? możesz z decathlona wziąć riverside 120 albo riverside 500, w zupełności wystarczy. Ja mam 500tkę i jeździłem po 20km dziennie i raz na tydzień po 100km bez żadnych problemów.
  • Odpowiedz
@wi1qqqq: Do czego ten góral? Maraton/XC/Trail/Enduro ? Moim zdaniem najbardziej uniwersalny będzie jakiś trailowy. Dużo wybacza, Można go zabrać na maraton albo zawody XC i daje dużo frajdy. Obczaj tego neurona
  • Odpowiedz
@modzelem: jak bys troche budzet podwyzdzyszl to polecam Assos - odkad mam ich gacie to nic wiecej nie chce :) Ani martombika ani nawet topowych wersji decathlonu nic a nic.
Nawet najnizszy model gaci assosa to polka premium. Warte swojej ceny :)
  • Odpowiedz
@modzelem: Nie wiem czy dalej w budżecie - ale Castelli mają tą wkładkę "kissair" - myśle że iężko bedzie ją przebić na takich wyprawach gdzie przepedałować trzeba ze 150 km .... Jest zaprojektowana chyba idealnie i co ważniejsze umiejscowiona w idealnym miejscu ! Od jakiś dwóch lat nie posiadam juz spodenek żadnej innej firmy :)
  • Odpowiedz
Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do sklepu #banggood które pojawiły się na stronie LowcyChin

Linki do przedmiotów na stronie LowcyChin/Grupie na Facebooku/Fanpagu na Facebooku/Telegramie (Linki znajdziesz tutaj) Lub napisz PW

Jeżeli podoba ci się dzisiejsze zestawienie kuponów i promocji zostaw
LowcyChin - Cześć, poniżej w tagu #lowcychin prezentuję ciekawe kupony i promocje do ...

źródło: comment_1613069545HpDn9E1sRbJikHvczWMoMj.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamietacie wypadek kolarek sprzed niecalego roku? Maly sukces - Rita, mistrzyni potrafi juz wykonac podstawowe czynnosci jak np jesc. Caly raport jej zdrowia ponizej.
Druga z dziewczyn - Kasia, ktora nieco mnie ucierpiala potrafi juz pedałować na rowerku stacjonarnym. Ale niestety porzucił ją mąż.
Pamietajcie o sobie, jedna sekunda potrafi zmienic zycie na amen.
Ogolne informacje o zdrowie sa z prpfilu na pomagam.pl

Na pewno oczekujecie z niecierpliwością informacji co słychać u Rity! Najważniejsza wiadomość
negroni - Pamietacie wypadek kolarek sprzed niecalego roku? Maly sukces - Rita, mistr...

źródło: comment_16130536400rsFq8nMuQZ0mBqBrCAkvV.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z pasem tętna od garmina, mianowicie zaczęły się odklejać elektrody.
Mam pytanie dotyczące gwarancji, pasek kupiłem wraz z edge 530 wersja bundle, przez sklep roseBikes, gdzie składać gwarancje? Bezpośrednio do garmina czy przez rose?
Oficjalna strona garmina nie ma nigdzie przeznaczonej zakładki na zgłoszenie gwarancji, tak samo rose?
#rowery #garmin #szosa
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Oświeci ktoś dlaczego w przednim kole ciągle psują mi się łożyska?

- zwykłe koło rower turystyk, łożyska wianki.

Skręcam to z wyczuciem, nie za mocno, nowe cześci. Zrobię około 50km i wianki się rozwalają.
#rowery
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hej, poszukuje jakiegoś w miarę dobrego roweru. Najlepiej crossowy albo trekkingowy w przedziale cenowym 900-1350 PLN. Najlepiej nowy, ale jak w okolicy warszawy są sensowne oferty używanych to też chętnie rzucę okiem. Z wymagań to jeszcze rama najlepiej rozmiar 17. Męska czy damska, nie ma znaczenia. Jakie modele polecacie?
#rower #rowery #kolarstwo
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Suport Thun GO(A)L - czym odkręcić dziada? Mam klucz opisany jako DX-9702 ale ma za dużą średnicę wewnętrzną, liczba wypustów 20.
#rower #rowery
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach