Tworzę prywatnie mały system online który będzie dostępny jako SAAS. Oprócz wersji na przeglądarki chciałbym zrobić aplikacje mobile (tylko telefon). Jako że z androidem nie mam problemu bo spokojnie sobie mogę napisać sam natywnie w #java to już z IOS jest gorzej.
Jak to można obejść aby nie zlecać tego nikomu?
Myślałem o #kivy i pisać w #python. Ewentualnie #expo.
Jakie mam jeszcze
Jak to można obejść aby nie zlecać tego nikomu?
Myślałem o #kivy i pisać w #python. Ewentualnie #expo.
Jakie mam jeszcze






























Jak inaczej mogę zautomatyzować proste czynności (ściąganie raportów) aby było to jak najbardziej bezobsługowe?
Da radę ogarnąć to w Pythonie bez nie wiadomo jakich uprawnień?
#sap #programowanie #python #vba