Ale żem się w-----ł. Nawet nie pomyślałem o zrobieniu zdjęć. Wyrwało mi czujnik zbliżeniowy z głowicy drukarskiej. Wyrwało razem z insertami. Drukowałem kilka elementów i prawdopodobnie dysza odkleiła jeden element z płyty, prawdopodobnie przez drukowanie wypełnienia typu kratka.
Ten element musiał zatrzymać się na innym, czujnik zbliżeniowy zahaczył o to i wyrwało.
Naprawiłem dzięki super glue i właśnie ponownie uruchamiam drukarkę. Zaraz zobaczę, czy nie trzeba będzie zmienić Z offset i czy superglue
Ten element musiał zatrzymać się na innym, czujnik zbliżeniowy zahaczył o to i wyrwało.
Naprawiłem dzięki super glue i właśnie ponownie uruchamiam drukarkę. Zaraz zobaczę, czy nie trzeba będzie zmienić Z offset i czy superglue













Hej mirki, czym filtrujecie nalewki jak przelewacie? Ja zwykłą gazą i teraz po wielu miesiącach zszedłem do piwnicy po jedną z nalewek(malinową) no i bardzo dużo zanieczyszczeń na dnie jest. Chciałem klarowną zrobić a tu jeszcze raz przefiltrować muszę.