Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko163
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
SlodzeGorzkieZale

SlodzeGorzkieZale

Dołączył 8 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 7895
  • Znaleziska 26
  • Mikroblog 7869
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 8
SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale przed chwilą
  • 1
No i zmarnował kobitę.
#humorobrazkowy #heheszki #zwiazki
SlodzeGorzkieZale - No i zmarnował kobitę. 
#humorobrazkowy #heheszki #zwiazki

źródło: 1000007000

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

David_Rabbits
David_Rabbits
02.05.2026, 21:57:55
  • 10
#przegryw Ja tu ginę, mamo...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 02.05.2026, 23:32:17 via Wykop
  • 1
@David_Rabbits: myślisz, że tak łatwo umrzeć... zupy zjedz.
  • Odpowiedz
AbsurdalnaSytuacja
AbsurdalnaSytuacja
02.05.2026, 00:43:46
  • 2
#przegryw

Nigdy nie czułem potrzeby przedłużenia gatunku ludzkiego. Tego typu pragnienie zawsze jawiło mi się w jakiś sposób jako chorobliwe i zwyrodniałe. Tak jakby ktoś chciał wystąpić przeciwko samej naturze zamiast dać się jej ponieść tam gdzie ona chce.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 02.05.2026, 00:59:04 via Wykop
  • 0
@AbsurdalnaSytuacja: Dążenie do ruchania dla przyjemności nie jest naturalne, w sensie jesteśmy, obok szympansów i delfinów, jedynymi gatunkami, które tak robią, a instynkt rozrodczy to jeden z najbardziej naturalnych i pierwotnych. Przedłużenie gatunku i własnej linii genetycznej to, w gruncie rzeczy, jedyny sens życia.
  • Odpowiedz
n.....a
n.....a
konto usunięte 01.05.2026, 00:02:48
  • 4
Czy ktoś tak miał? #przegryw
n.....a - Czy ktoś tak miał? #przegryw

źródło: 11151

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 01.05.2026, 00:08:06 via Wykop
  • 1
@nienajciekawsza: wiele lat temu, jeszcze przed internetem, krążyła taka legenda, że ksiądz babę w lesie zapinał i go znienacka pies nosem w dupę trącił i ten tak wrzasnął, że się baba na amen zakleszczyła i ich dopiero w szpitalu rozczepili. Tyle wiem w temacie.
  • Odpowiedz
jmuhha
jmuhha
30.04.2026, 23:58:16
  • 0
czy wasi starzy podziekowali wam kiedys ze istniejecie?
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 01.05.2026, 00:02:22 via Wykop
  • 0
@jmuhha: są takie rzeczy, o których nie mówi się wprost, a mimo to, wiadomo bez cienia wątpliwości jaki jest ich prawdziwy charakter.
  • Odpowiedz
Kapppa111
Kapppa111
22.04.2026, 03:52:08
  • 44
Fred wyglądał jak wyglądał , a miał piękna szczupła zadbana kobietę #przegryw
Kapppa111 - Fred wyglądał jak wyglądał , a miał piękna szczupła zadbana kobietę #prze...

źródło: 1000007983

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 22.04.2026, 03:55:59 via Wykop
  • 115
@Kapppa111: miał też mamuta zamiast prysznica i golił się żółwiem. Nie jesteście tacy sami.
  • Odpowiedz
c.....i
c.....i
konto usunięte 22.04.2026, 01:15:13
  • 4
#przegryw Ojciec i matka nic mnie nie nauczyli
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 22.04.2026, 01:20:37 via Wykop
  • 2
@czlowiekbezgodnosci: umiesz mówić, chodzić i nie srasz w pieluchy. To już coś.
  • Odpowiedz
c.....i
c.....i
konto usunięte 21.04.2026, 23:58:18
  • 25
#przegryw Najbardziej aseksualne wzór legginsów /majtek. Przecież tygrys czy lew nie jest dla mnie podniecający
c.....i - #przegryw Najbardziej aseksualne wzór legginsów /majtek. Przecież tygrys cz...

źródło: 1000017376

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 21.04.2026, 23:59:32 via Wykop
  • 1
@czlowiekbezgodnosci: ważne co pod spodem, a nie wzór byczku.
  • Odpowiedz
PrzegrywZeWsi
PrzegrywZeWsi
21.04.2026, 23:42:23
  • 1
Byliście na studniówce?
Skręca mnie zawsze, gdy wjeżdża ten temat.
#przegryw

Byliście na studniówce?

  • Tak, było warto 7.7% (2)
  • Tak i żałuję pójścia na studniówkę 19.2% (5)
  • Nie, mam to gdzieś 65.4% (17)
  • Nie, żałuję że nie byłem 7.7% (2)

Oddanych głosów: 26

  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 21.04.2026, 23:58:12 via Wykop
  • 0
@PrzegrywZeWsi: moja studniówka była 23 lata temu, ale choć nie była jakaś wybitna to żałowałabym gdybym z niej zrezygnował. Generalnie na starość żałuje się głównie rzeczy, których się nie zrobiło, a nie na odwrót.
  • Odpowiedz
tomwick55
tomwick55
21.04.2026, 22:48:29
  • 16
Byłem w szkole tym miłym, grzecznym, pomocnym, kulturalnym, rozmownym, spokojnym i przyjacielskiem chuopem z bardzo dobrym zachowaniem, ale słabo się uczyłem, nie udzielałem się i mi dokuczali

#przegryw #przemyslenia #szkola #wspomnienia #blackpill
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 21.04.2026, 23:51:28 via Wykop
  • 5
@tomwick55: jak do 4 klasy podstawówki byłem kujonem aż starszy brat mi powiedział, że lepiej jest mieć kolegów niż 5 na świadectwie. Posłuchałem i szczerze mówiąc to nie wiem czy dobrze zrobiłem bo dzisiaj, będąc po 40 i tak kolegów nie mam, a tak może bym się lepiej ustawił idąc np. na lepsze studia.
  • Odpowiedz
c.....i
c.....i
konto usunięte 21.04.2026, 21:59:54
  • 10
#przegryw #teoriespiskowe #religia Ciekawe jak Jezus Chrystus odnalazłby się w dzisiejszym świecie pełnym smartfonów, internetu, itp? Gdzie by głosił swoje nowiny i kto by go słuchał? Pewnie by go do psychiatryka od razu wysłali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
c.....i - #przegryw #teoriespiskowe #religia Ciekawe jak Jezus Chrystus odnalazłby si...

źródło: 1000017389

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 21.04.2026, 23:45:20 via Wykop
  • 2
@czlowiekbezgodnosci: nawet łatwiej by miał. Założyłby tiktoka albo/i ig i sprzedawał zbawienie w formie ebooka za 500 i osobiście za 2500 plus podcast dla zasięgów.
  • Odpowiedz
zin707
zin707
21.04.2026, 22:17:02
  • 121
Czujecie się bezpieczniej? #przegryw
zin707 - Czujecie się bezpieczniej? #przegryw

źródło: IMG_2318

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 21.04.2026, 23:39:39 via Wykop
  • 5
@zin707:
SlodzeGorzkieZale - @zin707:

źródło: 1000005554

Pobierz
  • Odpowiedz
samotcel
samotcel
12.03.2026, 00:34:15
  • 6
Nienawidzę tego świata, nienawidzę swojej sytuacji, tak ciężko coś zmienić
#przegryw
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 12.03.2026, 00:37:16 via Wykop
  • 2
@samotcel: usuń poczucie krzywdy, a zniknie krzywda. Rób swoje i spróbuj znaleźć szczęście w małych rzeczach jak bycie zdrowym czy dach nad głową. Jedyna droga do bycia szczęśliwym to zwiększenie starań lub obniżenie oczekiwań, a samo szczęście to droga, a nie cel.
  • Odpowiedz
nieudacznikkk
nieudacznikkk
12.03.2026, 00:10:14
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 12.03.2026, 00:12:41 via Wykop
  • 0
@nieudacznikkk: syty głodnego nie zrozumie.
  • Odpowiedz
perfidnyplan
perfidnyplan
11.03.2026, 23:58:40
  • 6
Człowiek ma w głowie niezwykły mechanizm: bardzo szybko uznaje otaczający świat za „normalny”. Nawet jeśli z zewnątrz wygląda on dziwnie, absurdalnie albo wręcz kosmicznie.
Wyobraź sobie, że pierwszy raz w historii ludzkości odkrywamy kraba na obcej planecie. Naukowcy opisują stworzenie z pancerzem jak zbroja, które chodzi bokiem, ma oczy na wysuwanych „antenach” i potężne szczypce jak narzędzia. Brzmi jak potwór z filmu science-fiction. A przecież na Ziemi to po prostu… krab. Coś,
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SlodzeGorzkieZale
SlodzeGorzkieZale 12.03.2026, 00:11:12 via Wykop
  • 2
@perfidnyplan: to co uznajemy za "normalne" zależy nie tyle od przyzwyczajenia, co od norm społeczeństwa, w którym żyjemy. Np. Gdy ktoś na ulicy mówi sam do siebie na głos, to pomimo normalizacji takiego zachowania przez rozmowy telefoniczne na słuchawkach, nadal w pierwszym odbiorze wydaje się "nienormalne" większości ludzi., choć nie na tyle by budzić większy niepokój.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 18
  • Strona 1 z 18
  • >
  • Nie bądź zbyt słodki, bo cię zjedzą. Nie bądź zbyt gorzki, bo cię wyplują. Nie użalaj się nad sobą. Każdy kogo spotykasz coś kocha, coś stracił, czegoś się boi.

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 02.03.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 21.06.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking