Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

git_commit
- 2

elofrytki
via Wykop- 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

vvv-vvv
via Android- 4
@git_commit przecież to oczywiste, że IT. Przynajmniej niższe poziomy. HR ma zbyt dużo miękkich powiązań, ciężkich do jednoznacznego zdefiniowania zadań związanych z np. współpracą z agencjami pracy czy planowaniem szkoleń czy ścieżki rozwoju. No i jest znacznie bliżej menedżmentu niż jakieś Maćki kontraktorzy.
Inwestycja lepsza niż w krypto, 15k czeka tuż za rogiem, spokojnie rynek wytrzyma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pracait #programowanie #programista15k #korposwiat #studia #praca
#pracait #programowanie #programista15k #korposwiat #studia #praca
źródło: eldorado_odc2138
Pobierz@KrolSandaczPierwszyRozrzutny: wydac 10 000 zł rocznie przez ponad 3 lata aby nie znalezc i tak pracy, brzmi jak plan ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
- 4
@pearl_jamik: znalazles mnie
- 1
Hej! Czy ktoś jest mi w stanie wytłumaczyć jak w programie Wondershare Filmora 14 wstawić strzałkę, której jeden koniec będzie nieruchomy, a drugi będzie śledził konkretny punkt (zbliżający i oddalający się)? Chciałbym np. do zaznaczonego w motion tracking kolana pociągnąć strzałkę, a jej drugi koniec umiejscowić do tabelki z komentarzem. Program jest dosyć intuicyjny, ale jeszcze mnie przerasta... ʕ•ᴥ•ʔ
#filmy #programowanie #programista15k
#filmy #programowanie #programista15k
- 39
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 116
@elofrytki: Oo Panie - inny świat, nie dość, że Anetkę zwolnili, to jeszcze nawet miała pożegnanie w biurze z kwiatami.
A tu chłopa w------i przez teamsy i za chwilę zablokowali dostępy, żeby ze swoją chłopską mordą się nie pokazywał, nawet online.
A tu chłopa w------i przez teamsy i za chwilę zablokowali dostępy, żeby ze swoją chłopską mordą się nie pokazywał, nawet online.
konto usunięte via Wykop
- 203
@elofrytki: h00ja tam będą za nią tęsknić xD Te pozostałe babony pewnie potajemnie się cieszą i będą ją obgadywać i kręcić z niej bekę jak już odejdzie. W robocie zapominają o tobie już następnego dnia.
- 4
@ATAT-2: no i zajebiście, też bym tak chciał. Jak jedziesz na workation nie musisz brać 2 laptopów.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@PinguinStyle: Kocham tą branże, żeby dostać robotę trzeba rozwiązywać łamigłówki, które może zobaczysz raz na 2 lata w pracy. Ciekawe czy na robotę kasjera w biedronce odpytują na czas, ile reszty trzeba wydać
@Janusz_Rekina Nie wiem czy w bierze ale w gastro to nałogowe bylo, ze ludzie nie umieją wydać reszty, a liczenie było dla nich zbyt abstrakcyjne. Jest coś takiego w uk, że idziesz do pracy za darmo na jakieś 1-2h i wtedy obserwuje się takiego pracownika. Ja jak to robiłem obowiązkowo musiał iść na kasę albo rozliczyć kilku klientów, bo to jedyne praktycznie wyganie, a dużo ludzi tego nie przechodzi. xd
- 0
Pytanie do #programista15k (również do #pasjonat15k) ze względu na prawdopodobnie największy średni iloraz inteligencji skondensowany na jednym tagu.
Czy zauważyliście, że na YouTube możemy dobrać filmy pod każdą narrację? Na przykład zainteresował nas weganizm, znajdziemy tam multum filmów od różnych twórców/influencerów na ten temat, dodatkowo w różnych językach. Zainteresował nas cosplay, manga i anime? Nie ma problemu - znowu jest multum treści, w które możemy się zagłębić.
Czy zauważyliście, że na YouTube możemy dobrać filmy pod każdą narrację? Na przykład zainteresował nas weganizm, znajdziemy tam multum filmów od różnych twórców/influencerów na ten temat, dodatkowo w różnych językach. Zainteresował nas cosplay, manga i anime? Nie ma problemu - znowu jest multum treści, w które możemy się zagłębić.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Łeb wysłał 6 CV i miał 9 rozmów z czego 12 ofert na stole pzdr wariany haha ⚡️😃💥
Trzeba być dobrym poprostu i kryzysu nie ma haha 💪💪
Trzeba być dobrym poprostu i kryzysu nie ma haha 💪💪
@Bejro: to pokaż to "prawdziwe" badanie rynku, gdzie mid ma 20k+ brutto UoP
Ostatnia prosta Badania Społeczności IT 2025 (╭☞σ ͜ʖσ)╭☞ https://bit.ly/4hdVKIc
#programowanie #programista15k #programista25k #naukaprogramowania #informatyka #devopsiarz #frontend #backend #uxdesign #uidesign #datascience #python #java #javascript #php #jquery #cplusplus #csharp #
#programowanie #programista15k #programista25k #naukaprogramowania #informatyka #devopsiarz #frontend #backend #uxdesign #uidesign #datascience #python #java #javascript #php #jquery #cplusplus #csharp #
źródło: bulldogjob BSIT25 1x1 270125 co zmienio się v1
Pobierz@Bulldogjob: jestem ciekaw wynikow xD
@Bulldogjob ux/ui doświadczenie w latach 7.2 lata? Czy to dlatego, że robię w data, nigdy nie spotkałem kogoś na tym stanowisku? Myślałem że to max 2% rynku.
Ilu z Was rzuciło pracę w IT mając dobre zarobki?
Ja osobiście po 10 latach pracy rzuciłem robotę w IT na dobre. Mimo dobrych zarobków ~40k+, w końcu coś przechyliło szale goryczy. Ciągle robienie g roboty mimo wysokiego seniority, łatanie aby załatać, jakieś dziwne wymysły korpoludkow odnośnie prowadzenia projektu - tak, mimo bycia freelance i tak pracujesz dla korpolodków. W ogóle w robocie zero spełnienia a czasem kończyło się na 2-3h pracy dziennie.
Ja osobiście po 10 latach pracy rzuciłem robotę w IT na dobre. Mimo dobrych zarobków ~40k+, w końcu coś przechyliło szale goryczy. Ciągle robienie g roboty mimo wysokiego seniority, łatanie aby załatać, jakieś dziwne wymysły korpoludkow odnośnie prowadzenia projektu - tak, mimo bycia freelance i tak pracujesz dla korpolodków. W ogóle w robocie zero spełnienia a czasem kończyło się na 2-3h pracy dziennie.
źródło: 1000020713
Pobierz@Cat_Sparrow: w biznesie kebabowym nie chodzi o jakość a o to że ludzi w okolicy lokalu ma być dużo kebab ma być duży świeży i tani, a nie jakieś cuda wymyślane, przyjedzie ci ksiązę jakiś z kamerką i powie że niedobre i co i gunwno
- 2
@SpongeBobertKanciastoRenki: spokojnie, wszystko przeliczone i testowane. Coś jakością i smakiem berlińskiego gemuse można spokojnie po 28-30zl sprzedawać z dobrych składników(przeliczony food cost i koszta ogólne). Niestety januszerka jaka jest na rynku gastro, to swoją drogą, że za dwa jajka, kromkę chleba i awokado wołają 40-50zl w waw.
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat #java #programista25k #kryzysit #pracbaza
Kontraktor B2B z ulaną żonką zakredyt.... a nie czekaj
Developer mieszkań z utrzymanką fit studentką 20-latką, zakredytowany pod korek
To mi się podoba ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Kontraktor B2B z ulaną żonką zakredyt.... a nie czekaj
Developer mieszkań z utrzymanką fit studentką 20-latką, zakredytowany pod korek
To mi się podoba ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
źródło: e437c2ea34a37a78d6553d68ade46b7d3c491f366da2e20565334caa7741d7c9
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nad__czlowiek: tak było, jestem tym deweloperem mieszkań zakredytowanym pod korek
- 3
#programista15k czas pożegnać ten ściek, od 3 dni przeczytałem wszystkie wpisy, absolutnie nic wartościowego (włączając ten)
#nikogo ale może przekona ten wpis jeszcze kogoś, że absolutnie nie warte to było czasu; chyba że tylko po to by się utwierdzić w porzuceniu go ;) ah, durne komentarze będę kasował uznaniowo, więc (na durne) szkoda czasu ;)
#nikogo ale może przekona ten wpis jeszcze kogoś, że absolutnie nie warte to było czasu; chyba że tylko po to by się utwierdzić w porzuceniu go ;) ah, durne komentarze będę kasował uznaniowo, więc (na durne) szkoda czasu ;)
@Oo-oO obrczaj na reddicie r/expeiencedDevs
Tam duzo dobrego contentu
Tam duzo dobrego contentu
- 1
@Mr_Przyjemny: dzięki, raczej z redditem mi trochę nie po drodze, ale raz na jakiś czas można zerknąć; choć widzę że tam moderacja (też?) pocieszna.
@BlackpillMonster a gdzie słówko entuzjazm?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 13
Wczoraj zrobiłem coś tak głupiego, że postanowiłem z tego tytułu popełnić wpis i zastanawiam się, czy nie pobiłem jakiegoś rekordu.
Na początku bardzo lubię bawić się w odpalanie modeli językowych #ai lokalnie. Głównie dla zabawy, ale czasami pomagają mi one w pracy.
Bardzo się zajarałem jak zobaczyłem że #deepseek jest opensource i że można go pobrać. Szanuję swój główny sprzęt (już nie pierwszej nowości) na, tyle że zazwyczaj
Na początku bardzo lubię bawić się w odpalanie modeli językowych #ai lokalnie. Głównie dla zabawy, ale czasami pomagają mi one w pracy.
Bardzo się zajarałem jak zobaczyłem że #deepseek jest opensource i że można go pobrać. Szanuję swój główny sprzęt (już nie pierwszej nowości) na, tyle że zazwyczaj
źródło: image (3)
Pobierz✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chciałbym spytać, skąd się wzięła taka nagonka na tagu na pasjonatów? Obserwując tag, mam jakby wrażenie, że zaczęło się obwinianie tej grupy jako winnych całemu spowolnieniu i zwolnieniach w branży.
Osobiście przykro mi się czyta niektóre wpisy, bo sam owym pasjonatem jestem, całe dzieciństwo właściwie przeleciało mi przed komputerem, a towarzystwo starszych kolegów informatyków powodowało, że mimowolnie uczyłem się od nich Linuxa, programowania czy podstaw sieci. Wcale nie uważam,
Chciałbym spytać, skąd się wzięła taka nagonka na tagu na pasjonatów? Obserwując tag, mam jakby wrażenie, że zaczęło się obwinianie tej grupy jako winnych całemu spowolnieniu i zwolnieniach w branży.
Osobiście przykro mi się czyta niektóre wpisy, bo sam owym pasjonatem jestem, całe dzieciństwo właściwie przeleciało mi przed komputerem, a towarzystwo starszych kolegów informatyków powodowało, że mimowolnie uczyłem się od nich Linuxa, programowania czy podstaw sieci. Wcale nie uważam,
@mirko_anonim:
pasjonat to obecnie określenie zawłaszczone przez HR określające osobę która będzie tyrać ponad normę i po godzinach(darmowych nadgodzinach), do tego wierzącego w scrum jak sekciarz i klepiącego tickety jak małpa
Analog do określenia "silnie zmotywowany", "nastawiony na wyniki" i podobnego bełkotu.
pasjonat to obecnie określenie zawłaszczone przez HR określające osobę która będzie tyrać ponad normę i po godzinach(darmowych nadgodzinach), do tego wierzącego w scrum jak sekciarz i klepiącego tickety jak małpa
Analog do określenia "silnie zmotywowany", "nastawiony na wyniki" i podobnego bełkotu.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Już 14 wykopków obserwuje tag #pasjonat15k ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy Ty też już obserwujesz? Jeśli nie, to już czas! => #pasjonat15k <= klikaj i zaobserwuj!




























