Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
wpisy
Najnowsze
Archiwum

GrubyKociol
- 0

CralencSeedorf
- 5
@GrubyKociol: To jest gra dla hardcorów. Znikające zapisy są jednym z elementów tego doświadczenia.
konto usunięte
- 4
@GrubyKociol: Jak powiedział @CralencSeedorf: - to hardcorowa część realistycznej symulacji średniowiecznego życia. Jak bugi powodujące tonięcie w ziemi i śmierć po wsiadaniu na konia.
- 0
Witam przychodzę z problemem natury informatycznej tak jakby.
Od jakiegoś czasu jak wpisuję w pasku wyszukiwania np. google.pl, facebook.pl i takie jakieś inne
to wyświetla mi się błąd "żądany adres nie może zostać wyświetlony" wystąpił błąd: 1206 i nieprzekierowuje na stronkę.
Nawet na wykop nie mogę normalnie wejść :o
Błąd także prawdopodobnie pojawia się na steamie, włączam sklep i zamiast pięknej zielonej kłódeczki jest taka czerwona ze znakiem X. Również jak chcę
Od jakiegoś czasu jak wpisuję w pasku wyszukiwania np. google.pl, facebook.pl i takie jakieś inne
to wyświetla mi się błąd "żądany adres nie może zostać wyświetlony" wystąpił błąd: 1206 i nieprzekierowuje na stronkę.
Nawet na wykop nie mogę normalnie wejść :o
Błąd także prawdopodobnie pojawia się na steamie, włączam sklep i zamiast pięknej zielonej kłódeczki jest taka czerwona ze znakiem X. Również jak chcę
- 1
@thev: Jezeli podajesz kody blędów to musimy znać wersję systemu i przeglądarki. Widzę dwie opcje:
- masz nieaktualny system i przez to brak Ci aktualnego certyfikatu CA
- masz wirusa
- masz nieaktualny system i przez to brak Ci aktualnego certyfikatu CA
- masz wirusa
- 1
Dobra jak coś rozwiązane! Antywirus coś się poprzestawiał i zaczął mi prawie wszystko blokować.
Zbootowałem pendrive przez program Rafus 3.8 i wgrałem na niego FreeNAS... pytanie brzmi, jak mogę ,,odzyskać" pendrive (czyli usunąć te pliki z freenas'a), jeśli po wpięciu pendrive do komputera, resetuje mi go (wyłączyłem w BIOS opcje bootowania z pendrive)?
#informatyka #nas #problem #pytanie
#informatyka #nas #problem #pytanie
Komentarz usunięty przez moderatora
- 0
Dokładnie
- 0
Mam problem z Instagramem i Messengerem. Freezują się przy odświeżaniu, tzn. odświeżam je i kręci się kółeczko odświeżania do usranej śmierci. Pomaga restart apek, ale staje się to dla mnie uciążliwe. Mam Redmi Note 7 z sys. rozwojowym 9.9.26. Na poprzednich wersjach miałem to samo. Ostatnio po wgraniu 11 robiłem hard reset i nic nie pomogło. Boryka się ktoś z tym samym problemem? Jest na to jakieś rozwiązanie?
#problem #
#problem #
@BajanArt: nie w------o ci uprawnien?
Mi 11 poresetowala troche uprawnien i ustawien "oszczedzania baterii" dla roznych appek.
Mi 11 poresetowala troche uprawnien i ustawien "oszczedzania baterii" dla roznych appek.
- 0
@PurpleHaze: Nie, u mnie wszystko było tak jak było, tylko chciałem śmieci wyczyścić w recovery i przypadkiem zrobiło mi hard reset ¯\_(ツ)_/¯ XD
Da się jakoś żyjąc we własnym domu nie chodzić do pracy i żyć jakoś z posianych warzyw i owoców na podwórku? #dom #kiciochpyta #niebieskiepaski #rozowepaski #problem #praca #pracbaza
- 3
@simsyletlansmisja: tak,a prąd produkować na dynamo
@simsyletlansmisja: tak, ale nie w tym kraju bo mamy zimę, opału nie kupisz za warzywa jak nie masz kilku hektarów.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 2
Jeden facet, prawie 10 lat starszy ode mnie, chce się ze mną spotkać. Pisze się z nim fajnie, widać w nim chęć rozwijania znajomości. Tylko chodzi o to, że nie jest w moim typie. Mocno przerzedzone włosy na przodzie głowy, taki suchy i kościsty z twarzy. Żałuję, że nie napisałem mu od razu gdy przesłał zdjęcie, że nie jest w moim typie, bo teraz co kilka dni namawia na spotkanie. Serio wydaje
Komentarz usunięty przez autora
@Borealny: Napisz mu wprost że nie jest w twoim typie i oferujesz tylko koleżeństwo,inaczej robisz mu niepotrzebna nadzieję
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@zapieponczek: na szybko rozwiazanie to stwórz kartę wirtualną i podepnij ją pod google/apple pay i zapłać telefonem
- 0
@Booking-Taniej tak, próbowałam już w każdy możliwy sposób
- 4
Kuuurwa, przy zakładaniu gmaila dałem sobie jakieś durnoty zamiast imienia i nazwiska. Potem to poprawiłem i jak się najedzie na awatar to jest poprawiony ale jako nadawca maila wyskakuje ten głupi nick -_-
Da się to jakoś poprawić, dodam że zmiana imienia/nazwiska nic nie daje...
Mam już dość tłumaczenia się prowadzącym z tego nicku (・へ・)
#studbaza #problem #j--------e #c-----------m
Da się to jakoś poprawić, dodam że zmiana imienia/nazwiska nic nie daje...
Mam już dość tłumaczenia się prowadzącym z tego nicku (・へ・)
#studbaza #problem #j--------e #c-----------m
źródło: comment_DjiTqkCfpZD6NRQhzSNIuEurwhttc8Dh.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
@Agemaker:
@Qbanek1:
@niepanimaju: jak byłem na komisji wojskowej to podałem maila typu mrfisherman10101xdxd@gmail.com i babka mnie sie zapytała czy nie czas dorosnąc xD co za snob z niej był xd
@Qbanek1:
@niepanimaju: jak byłem na komisji wojskowej to podałem maila typu mrfisherman10101xdxd@gmail.com i babka mnie sie zapytała czy nie czas dorosnąc xD co za snob z niej był xd
Czy jak jesteście zalogowani, to widzicie na swoim profilu pozycję "zakopane" w zakładce "znaleziska"?
Mam wrażenie, że przez pewien czas tej pozycji nie było.
U innych jej nie widzę.
//
#wykop #pytanie #problem #ciekawostki
Mam wrażenie, że przez pewien czas tej pozycji nie było.
U innych jej nie widzę.
//
#wykop #pytanie #problem #ciekawostki
- 0
Mircy, jakieś ciekawe, rymowane hasło reklamowe o bezpieczeństwie w pracy? Coś co fajnie zabrzmi i wpadnie w ucho :)
#pytanie #bhp #rymowanki #problem #bezpieczenstwo
#pytanie #bhp #rymowanki #problem #bezpieczenstwo
- 1
Mirki, mam problem z moim srajfonem. Był w kieszeni, wyciągam go i taki oto efekt. Nie uderzyłem nim, nie ma pękniętego szkła tylko ekran tak wygląda? Co z tym tematem zrobić? Moja wina? Wysyłać to do serwisu? Reklamować u sprzedawcy że jakiś badziew opchnął?
#iphone #apple #x #elektronika #wyswietlacz #problem #iphonex
#iphone #apple #x #elektronika #wyswietlacz #problem #iphonex
źródło: comment_RcKTLKi3R0iV3b9GJ8zrwJdL3teV4Vrl.jpg
PobierzProblem z komputerem, wydaje mi się że nie ma sensu bym podawał co w nim siedzi, a opisał problem. Po godzinie monitor przechodzi "jakbyś tryb uśpienia, jest włączonywłączony, ale czarny, nic nie można zrobić, A dźwięk o ile był jakiś w kompie (np. słuchają muzyka) ścina się, po naciśnięciu restartu, komputer wyłącza się za jakieś 4 sekundy i za kolejne 3 włącza się, jednak wciąż z czarnym ekranem, podejrzewałem monitor Ale wydaje
@kawkanorbert: występowały problemy z szybkością działania aplikacji mobilnej, za które przepraszamy :( Obecnie aplikacja działa prawidłowo. Czy nadal masz trudności z wykonywaniem transakcji?
@kawkanorbert: poprawili.
Czy da się w jakiś sposób przywrócić stare wiadomości na fb a konkretnie zdjęcia? Kiedyś wyczyściłem całą konwersację z pewną osobą i teraz chciałbym jednak do niej wrócić a konkretnie do zdjęc jakie były na niej wysyłane. Czy to możliwe? Dodałbym, że to stara konwersacja bo sprzed 4 lat.
#facebook #problem #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
#facebook #problem #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
@1kBona9Fides7: ściągnij sobie historię Twych danych które posiada o Tobie FB. To, że Ty nie widzisz tych zdjęć nie oznacza, że nie widzi ich druga osoba, albo cukrowy Marek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 0
@maxcius: a wylaczyles i masz potwierdzenie tego na mailu? Czy wydaje ci sie ze wylaczyles, a w rzeczywistosci na ktorym okienku kliknales w byle co? Bo amazon przy rezygnacji zmusza cie do 3 klikniec, w tym wszystkie sa domyslnie ustawione (i podswietlone) tak zebys jednak nie zrezygnowal.
Jesli masz maila z potwierdzeniem anulowania subskrypcji, to slij go do supportu razem z pytaniem WTF. Standardowo jesli nie korzystales w ogole z
Jesli masz maila z potwierdzeniem anulowania subskrypcji, to slij go do supportu razem z pytaniem WTF. Standardowo jesli nie korzystales w ogole z
- 0
@PurpleHaze jak narazie dostałem taką odpowiedź
źródło: comment_W5M6S9KY3MXgJAjE0ddooIOW0TOxQDZi.jpg
PobierzMircy! pytanko- kto umie coś doradzić w sprawie następującej:Telefon mi padł po wakacjach- zwisy ciągle, w końcu po próbie restartu się nie podniósł. W pierwszym lepszym punkcie, do którego poszłam powiedział pan: przywrócenie ustawień i wgranie nowego oprogramowania, ale wszystko przepadnie. Sęk w tym, ze wszystkie foty z lata nie przegrane (╯︵╰,)(ꖘ‸ꖘ)(-‸ლ)
Tak, wiem- mój błąd, ale jest jak jest.
Tak, wiem- mój błąd, ale jest jak jest.
- 0
xiaomi redmi5 - problem w tym ze się właśnie nie włącza i ekran pozostaje czarny
- 0
redmi 5A
- 0
Mam sobie taki tyci, tyci problem, powodujący u mnie ataki k-----y.
Obecnie na mieszkaniu mam Orange Swiatlowod 300mb/s, problem polega na tym, ze strasznie skacze mi ping i download/up na lapku. Przy resecie polaczenia (odlaczenie, a potem podlaczenie sieci przez wi-fi) przez chwile jest okej, a potem zaczyna swirowac. Co ciekawe, w telefonie nie spotkalem sie z podobnym problemem, gdy patrzylem porownujac speedtestem. W czym moze byc problem?
A, i range extender
Obecnie na mieszkaniu mam Orange Swiatlowod 300mb/s, problem polega na tym, ze strasznie skacze mi ping i download/up na lapku. Przy resecie polaczenia (odlaczenie, a potem podlaczenie sieci przez wi-fi) przez chwile jest okej, a potem zaczyna swirowac. Co ciekawe, w telefonie nie spotkalem sie z podobnym problemem, gdy patrzylem porownujac speedtestem. W czym moze byc problem?
A, i range extender
@Renzov: Łącz się po sieci 5 GHz zamiast 2,4 GHz.
@Renzov: Pod podanym linkiem https://www.youtube.com/watch?v=0ds8OQfv-60 znajdziesz przydatne informacje jak uzyskać najlepszą prędkość światłowodu. Jeżeli dalej będziesz odczuwał utrudnienia w korzystaniu z naszej usługi prosimy o kontakt z nami poprzez Messengera a postaramy się pomóc.
- 0
- 0
@MyNameIsJefff:
curl --version
curl 7.47.0 (x8664-pc-linux-gnu) libcurl/7.47.0 GnuTLS/3.4.10 zlib/1.2.8 libidn/1.32 librtmp/2.3
Protocols: dict file ftp ftps gopher http https imap imaps ldap ldaps pop3 pop3s rtmp rtsp smb smbs smtp smtps telnet tftp
Features: AsynchDNS IDN IPv6 Largefile GSS-API Kerberos SPNEGO NTLM NTLMWB SSL libz TLS-SRP UnixSockets
curl --version
curl 7.47.0 (x8664-pc-linux-gnu) libcurl/7.47.0 GnuTLS/3.4.10 zlib/1.2.8 libidn/1.32 librtmp/2.3
Protocols: dict file ftp ftps gopher http https imap imaps ldap ldaps pop3 pop3s rtmp rtsp smb smbs smtp smtps telnet tftp
Features: AsynchDNS IDN IPv6 Largefile GSS-API Kerberos SPNEGO NTLM NTLMWB SSL libz TLS-SRP UnixSockets





























