Witam przychodzę z problemem natury informatycznej tak jakby.
Od jakiegoś czasu jak wpisuję w pasku wyszukiwania np. google.pl, facebook.pl i takie jakieś inne
to wyświetla mi się błąd "żądany adres nie może zostać wyświetlony" wystąpił błąd: 1206 i nieprzekierowuje na stronkę.
Nawet na wykop nie mogę normalnie wejść :o
Błąd także prawdopodobnie pojawia się na steamie, włączam sklep i zamiast pięknej zielonej kłódeczki jest taka czerwona ze znakiem X. Również jak chcę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thev: Jezeli podajesz kody blędów to musimy znać wersję systemu i przeglądarki. Widzę dwie opcje:
- masz nieaktualny system i przez to brak Ci aktualnego certyfikatu CA
- masz wirusa
  • Odpowiedz
Dobra jak coś rozwiązane! Antywirus coś się poprzestawiał i zaczął mi prawie wszystko blokować.
  • Odpowiedz
Zbootowałem pendrive przez program Rafus 3.8 i wgrałem na niego FreeNAS... pytanie brzmi, jak mogę ,,odzyskać" pendrive (czyli usunąć te pliki z freenas'a), jeśli po wpięciu pendrive do komputera, resetuje mi go (wyłączyłem w BIOS opcje bootowania z pendrive)?
#informatyka #nas #problem #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z Instagramem i Messengerem. Freezują się przy odświeżaniu, tzn. odświeżam je i kręci się kółeczko odświeżania do usranej śmierci. Pomaga restart apek, ale staje się to dla mnie uciążliwe. Mam Redmi Note 7 z sys. rozwojowym 9.9.26. Na poprzednich wersjach miałem to samo. Ostatnio po wgraniu 11 robiłem hard reset i nic nie pomogło. Boryka się ktoś z tym samym problemem? Jest na to jakieś rozwiązanie?

#problem #
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Jeden facet, prawie 10 lat starszy ode mnie, chce się ze mną spotkać. Pisze się z nim fajnie, widać w nim chęć rozwijania znajomości. Tylko chodzi o to, że nie jest w moim typie. Mocno przerzedzone włosy na przodzie głowy, taki suchy i kościsty z twarzy. Żałuję, że nie napisałem mu od razu gdy przesłał zdjęcie, że nie jest w moim typie, bo teraz co kilka dni namawia na spotkanie. Serio wydaje
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kuuurwa, przy zakładaniu gmaila dałem sobie jakieś durnoty zamiast imienia i nazwiska. Potem to poprawiłem i jak się najedzie na awatar to jest poprawiony ale jako nadawca maila wyskakuje ten głupi nick -_-
Da się to jakoś poprawić, dodam że zmiana imienia/nazwiska nic nie daje...
Mam już dość tłumaczenia się prowadzącym z tego nicku ()

#studbaza #problem #j--------e #c-----------m
Qbanek1 - Kuuurwa, przy zakładaniu gmaila dałem sobie jakieś durnoty zamiast imienia ...

źródło: comment_DjiTqkCfpZD6NRQhzSNIuEurwhttc8Dh.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, mam problem z moim srajfonem. Był w kieszeni, wyciągam go i taki oto efekt. Nie uderzyłem nim, nie ma pękniętego szkła tylko ekran tak wygląda? Co z tym tematem zrobić? Moja wina? Wysyłać to do serwisu? Reklamować u sprzedawcy że jakiś badziew opchnął?
#iphone #apple #x #elektronika #wyswietlacz #problem #iphonex
JesMan - Mirki, mam problem z moim srajfonem. Był w kieszeni, wyciągam go i taki oto ...

źródło: comment_RcKTLKi3R0iV3b9GJ8zrwJdL3teV4Vrl.jpg

Pobierz
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Problem z komputerem, wydaje mi się że nie ma sensu bym podawał co w nim siedzi, a opisał problem. Po godzinie monitor przechodzi "jakbyś tryb uśpienia, jest włączonywłączony, ale czarny, nic nie można zrobić, A dźwięk o ile był jakiś w kompie (np. słuchają muzyka) ścina się, po naciśnięciu restartu, komputer wyłącza się za jakieś 4 sekundy i za kolejne 3 włącza się, jednak wciąż z czarnym ekranem, podejrzewałem monitor Ale wydaje
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy da się w jakiś sposób przywrócić stare wiadomości na fb a konkretnie zdjęcia? Kiedyś wyczyściłem całą konwersację z pewną osobą i teraz chciałbym jednak do niej wrócić a konkretnie do zdjęc jakie były na niej wysyłane. Czy to możliwe? Dodałbym, że to stara konwersacja bo sprzed 4 lat.
#facebook #problem #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@maxcius: a wylaczyles i masz potwierdzenie tego na mailu? Czy wydaje ci sie ze wylaczyles, a w rzeczywistosci na ktorym okienku kliknales w byle co? Bo amazon przy rezygnacji zmusza cie do 3 klikniec, w tym wszystkie sa domyslnie ustawione (i podswietlone) tak zebys jednak nie zrezygnowal.

Jesli masz maila z potwierdzeniem anulowania subskrypcji, to slij go do supportu razem z pytaniem WTF. Standardowo jesli nie korzystales w ogole z
  • Odpowiedz
Mircy! pytanko- kto umie coś doradzić w sprawie następującej:Telefon mi padł po wakacjach- zwisy ciągle, w końcu po próbie restartu się nie podniósł. W pierwszym lepszym punkcie, do którego poszłam powiedział pan: przywrócenie ustawień i wgranie nowego oprogramowania, ale wszystko przepadnie. Sęk w tym, ze wszystkie foty z lata nie przegrane (,)()()
Tak, wiem- mój błąd, ale jest jak jest.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam sobie taki tyci, tyci problem, powodujący u mnie ataki k-----y.
Obecnie na mieszkaniu mam Orange Swiatlowod 300mb/s, problem polega na tym, ze strasznie skacze mi ping i download/up na lapku. Przy resecie polaczenia (odlaczenie, a potem podlaczenie sieci przez wi-fi) przez chwile jest okej, a potem zaczyna swirowac. Co ciekawe, w telefonie nie spotkalem sie z podobnym problemem, gdy patrzylem porownujac speedtestem. W czym moze byc problem?
A, i range extender
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MyNameIsJefff:
curl --version
curl 7.47.0 (x8664-pc-linux-gnu) libcurl/7.47.0 GnuTLS/3.4.10 zlib/1.2.8 libidn/1.32 librtmp/2.3
Protocols: dict file ftp ftps gopher http https imap imaps ldap ldaps pop3 pop3s rtmp rtsp smb smbs smtp smtps telnet tftp
Features: AsynchDNS IDN IPv6 Largefile GSS-API Kerberos SPNEGO NTLM NTLM
WB SSL libz TLS-SRP UnixSockets
  • Odpowiedz