#problem #pytanie #twitter #kiciochpyta #informatyka
Też macie problem na twitterze, że nie można ustawić w wersji przeglądarkowej całkowicie nocnego trybu? Za każdym razem jak zmieniam na ten czarny to przy następnym włączeniu strony wracam do tego jaśniejszego. Poza tym nie mogę też ustawić, żeby twitty wyświetlały się od najnowszego. Usuwałem ciasteczka i nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Też macie problem na twitterze, że nie można ustawić w wersji przeglądarkowej całkowicie nocnego trybu? Za każdym razem jak zmieniam na ten czarny to przy następnym włączeniu strony wracam do tego jaśniejszego. Poza tym nie mogę też ustawić, żeby twitty wyświetlały się od najnowszego. Usuwałem ciasteczka i nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)




























Sprawa jest prosta mam ssg 55' i problemy mam takie :
Automatyczne wyłączenie jest tylko 30 - 60 - 120 - 180. Brakuje mi opcji 90, da sie zmienic 30 na 90, czy też dodać takową opcję?
Druga sprawa da się jakąś tą apkę twitch'a dodać, albo jakąś lepszą przeglądarkę? bo jak oglądam to po 5-10 minutach zacina strima i tyle było.
#samsung #ssg