W koncu nie zapomnialem.
Sprawa jest prosta mam ssg 55' i problemy mam takie :
Automatyczne wyłączenie jest tylko 30 - 60 - 120 - 180. Brakuje mi opcji 90, da sie zmienic 30 na 90, czy też dodać takową opcję?
Druga sprawa da się jakąś tą apkę twitch'a dodać, albo jakąś lepszą przeglądarkę? bo jak oglądam to po 5-10 minutach zacina strima i tyle było.
#samsung #ssg
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#problem #pytanie #twitter #kiciochpyta #informatyka

Też macie problem na twitterze, że nie można ustawić w wersji przeglądarkowej całkowicie nocnego trybu? Za każdym razem jak zmieniam na ten czarny to przy następnym włączeniu strony wracam do tego jaśniejszego. Poza tym nie mogę też ustawić, żeby twitty wyświetlały się od najnowszego. Usuwałem ciasteczka i nic ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@baalder363: Nie masz przypadkiem ustawionego automatycznego kasowania ciasteczek? Te ustawienia zapisują się nie dla konta, tylko w ciasteczkach. U mnie tryb ciemny jest cały czas. Jeśli chodzi o pokazywanie od najnowszych, to jest to dosyć durne, ponieważ w losowych momentach wraca do trybu domyślnego (niby jak przez jakiś czas nie korzystasz z Twittera).
  • Odpowiedz
Jakiś śmieszek wysyła (nieudolnie) na mój adres, nie podając nr mieszkania ale znając mój nr tel jedzenie typu pizza, kfc, mcdolands, pyszne.pl etc. Mam podejrzenie kto to, ale nie mam jak tego udowodnić. Co robić w takiej sytuacji?
#problem #niewiemjaktootagowac
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Joł! Mam problem z natury informatyczno-muzyczno-nieznamsię. Mój padre zakupił sobie wczoraj słuchawki na Bluetooth ISY IBH 6500 oraz dongle Bluetooth na USB marki Gembird BTD-MINI5. Oczywiście jak to synalek sam za niego podłączyłem, na Win7 automatycznie wyszukały się sterowniki i w ogóle - wszystko działało. Dzisiaj natomiast przychodzi do mnie i mówi, że nic nie działa. Z początku myślałem, że może coś namieszał ale podłączyłem słuchaweczki do swojego fona i działają, na
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy znacie kogoś kto mając już skończoną szkołę, zdaną maturę i studiował sobie jakiś kierunek i nagle rzuca studia i idzie do roboty by popoludniami siedzieć nad książkami i napisać maturę z boli i chemii od zera z myślą o dostaniu się na medycynie?
Tak właśnie planuję zrobić ale wszyscy mi to odradzają, mówiąc że zmarnuję swoje lata które mogłem poświęcić na studiowanie i że mając tylko trochę czasu po pracy na
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aureliusz365: Moim zdaniem, to bez sensu, ale jak chcesz to goń za marzeniami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Co do samego dostania się, to jest stosunkowo łatwo. Jak dobrze rozplanujesz naukę i jesteś w miarę zdolny to moim zdaniem w mniej niż rok się przygotujesz, szczególnie, że teraz powstało dużo nowych uczelni i jest presja ze strony władz na produkowanie lekarzy, to też progi są odpowiednio mniejsze
  • Odpowiedz
@Skim25: Spadnie i to znacznie.
Pamiętam mi zleciało z "Bozyszcza tłumów" do "Szatana serduszko" ale miałem jeszcze kilka misji do zrobienia dla RNK i szybko dorobiłem stratę.

  • Odpowiedz
Panowie jestem na drugim roku na politechnice na kierunku po którym nie widzę dla siebie szans na stabilne życie i samorealizację. Nie jara mnie jakieś programowanie itp., bo z natury jestem człowiekiem który zdecydowanie bardziej interesuje się przyrodą, biologią itd.

Odzywa mi się coraz bardziej żal do siebie że nie wybrałem biol chemu i kierunku lekarskiego o którym marzyłem
Teraz coraz bardziej myślę by rzucić te studia, pójść na kasę do roboty i uczyć
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aureliusz365: Ok, to faktycznie nie ma co tej matmy poprawiać.
Ja byłam na biol-chemie w jednym z lepszych liceów w kraju i...to nic nie znaczy. Korki też nie są potrzebne. To, co się liczy to trzepanie arkuszy maturalnych. Arkusze, arkusze i jeszcze raz arkusze, aż do porzygu. Żadne zbiory zadań nie są potrzebne, szkoda kasy. No ale oczywiście najpierw teoria. Polecam zakupić podręczniki Nowej Ery i repetytorium z tego samego
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
#komputery #problem #it

Mirki, mam problem.

Płyta kupiona jako nowa, i w sumie na nową wygląda( ͡º ͜ʖ͡º). Uruchamia się tylko na pół sekundy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, przymierzam się do zakupu laptopa, który w głownej mierze ma mi służyć do programowania. Mój budżet to makysmalnie 3 tyś. zł I głownie celuje w marke Dell. Jako, że studiuje będe go użytkowała również na uczelni, więc fajnie aby był w miare mobilny w przenoszeniu. Aktualnie mam taki na oku, jak myślicie dobry wybór? Czy macie jakieś lepsze propozycje?

https://www.x-kom.pl/p/520788-notebook-laptop-156-dell-inspiron-3593-i5-1035g1-16gb-2561tb-win10-mx230.html

#pytanie #problem #zakupy #pomoc
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krasej: co do samego laptopa sie nie wypowiem, ale na pewno szukaj bez systemu to oszczędzisz kilka stowek.
Programować i tak bedziesz na linuxie, a jesli chcesz miec windowsa to na pewno twoja uczelnia oferuje licencje za darmoszke.
  • Odpowiedz
Mireczki mam problem z #miband4 i #mifit od #xiaomi. Na tablecie #huawei mediapad t3 nie mogę zainstalować aplikacji i sparowac opaski z tabletem, bo aplikacji nie wykrywa wsklepie play. Po instalacji .apk z internetu aplikacja nie wyszukuje opaski. Zna ktoś jakis myk na to?

#problem #pytanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomocy! Mam nowego della i7 9750H / 32gb / win 10 pro / 1050 / 1tb ssd m.2 crucial
I przy tej konfiguracji mam stałe wrażenie, że laptop muli, przy pisaniu nawet to lekko czuć, temperatury w idle 50, przy robieniu czegos 50-75
sprwadzilem na tym toolu od intela i mam takie cos
czym jest to EDP na zolto?
Jakies pomysly jak przyspieszyc, bo nie wierze ze laptop o takie konfiguracji ma
jimmyF - Pomocy! Mam nowego della i7 9750H / 32gb / win 10 pro / 1050 / 1tb ssd m.2 c...

źródło: comment_9lEdVEPjqJ8gRM2UHjOgCriKMFNze5IH.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gra ktoś w motorsport manager na mac'u?
Mam problem, po zaktualizowaniu do Cataliny nie mogę uruchomić :/ Sprawdzałem w raporcie systemowym i niby MM jest 64 bitowy więc nie wiem dlaczego nie chce się odpalić. W dyskusjach na steam nikt nie porusza tego wątku

#macbook #macos #motrsport #problem
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam problem z ineą. Wczoraj był serwisant i nam zalozył wszystko super, będzie działać za pół godziny. Po godzinie internet wystartował, łączę się sprawdzam łącze 5ghz 150mbps/200mbps. Warto dodać, że zamawialiśmy 1gb/s. Po złączu 2.4ghz mam max 20mbps... Warto do nich dzwonić? Ustabilizuje się? Czy zrywać umowę i brać z orange?
#inea #problem #internet #j--------e #niewiemjaktootagowac
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach